Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

«День підприємця» на ФУАІД
20 вересня на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності традиційно відзначали свято «День підприємця»

20 вересня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності традиційно відзначали свято «День підприємця».

 

У заході взяли активну участь викладачі кафедри управління підприємницькою та туристичною діяльністю, а також студенти спеціальностей: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Інформатика» та поважні гості. Серед запрошених гостей були підприємці, які на практиці змогли відкрити свій бізнес. Своїми досягненнями та труднощами поділилися голова правління агентства розвитку та інвестицій у Південному регіоні, координатор навчального проекту SOLE (СОУП) – Стойкова В.Ф.; магістрантка 5 курсу, підприємець – Апостолакі А.; студент ІДГУ, підприємець – Оніщенко М. та учні – випускники 11 класів ЗОШ №2.

 

Свято пройшло у дуже веселій, цікавій та науковій атмосфері. На початку заходу усіх присутніх привітав декан, кандидат фізико-математичних наук, доцент Воробйов Я.А., після чого запрошені гості поділилися своїм досвідом у веденні бізнесу.

Навчально-методичний семінар «Новий процес акредитації освітніх програм у 2019-2020 н.р.»
Навчально-методичний семінар «Новий процес акредитації освітніх програм у 2019-2020 н.р.»

19 вересня 2019 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбувся навчально-методичний семінар щодо зміни алгоритму у 2019-2020 н.р. проходження акредитаційної експертизи освітніх програм під керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (далі Національне агентство).

 

Семінар розпочався із вступного слова першого проректора, доцента Наталії Михайлівни Кольцун, яка наголосила на оновлені нормативно-правової бази процесу акредитації освітніх програм та останніх рекомендаціях Національного агентства щодо визнання освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів акредитованими на підставі чинних сертифікатів.

 

Фахівці сектору ліцензування та акредитації навчально-методичного відділу виступили з презентаційними доповідями: Альона Михайлівна Погорєлова розповіла  про зміни в термінології процесу акредитації освітньо-професійних програм, Наталя Олександрівна Крюченкова зосередила увагу на понятті силабусу та його протидії робочому тематичному плану.

Квест «Спортивний оскар факультету» – знакова подія вересня на педагогічному факультеті!
Квест «СПОРТИВНИЙ ОСКАР ФАКУЛЬТЕТУ» - знакова подія вересня місяця на педагогічному факультеті

Спортивно-розважальний квест присвячений Дню фізкультури і спорту відбувся 19 вересня 2019 року на території Діорами.

 

Без сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою – саме тому, модераторами такого свята виступила кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури. Організатор – викладач Маніта В. О.

 

Спадкоємність поколінь стало вже традицією на кафедрі, саме тому старші курси організували велике спортивне свято для студентів 1-х курсів педагогічного факультету, де перші курси взяли свій перший старт у завоюванні вершин. На дівчат та хлопців першокурсників очікували неймовірні, захоплюючі пригоди. Карта маршруту та орієнтування на місцевості, майстри ключей з різноманітними завданнями, завзятті вболівальники які підтримували свої команди.

 

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні запустив спільно з EdEra онлайн курс з академічної доброчесності
Проект сприяння академічній доброчесності в Україні запустив спільно з EdEra онлайн курс з академічної доброчесності

Проект SAIUP та Онлайн платформа EdEra представили спільний онлайн курс “Академічна доброчесність” (для вчителів старших класів), що дозволить вчителям та студентам педагогічних спеціальностей:

 

  • поглибити свої знання щодо принципів академічної доброчесності,
  • дізнатись про види порушень доброчесності в навчанні та те, як їм можна запобігти,
  • ознайомитись із запропонованими практиками та підходами для роботи з учнями,
  • отримати поради щодо професійної орієнтації учнів та вибору ними подальших шляхів освітнього розвитку

 

Записатись на курс можна за покликанням.

 

Крім цього, команда експертів Проекту SAIUP підготували безліч корисних матеріалів, що допоможуть вчителям у проведенні занять

Душа без страху
В ІДГУ був проведений відеолекторій «Монументальне життя Алли Горської»

18 вересня Центр громадянської освіти ІДГУ провів для студентів І курсу відеолекторій «Монументальне життя Алли Горської».

В цей день українській  художниці і правозахисниці Аллі Горській виповнилося б  90 років.

 

Українське шістдесятництво торкнуло різні сторони мистецького й інтелектуального життя.

Є імена, магнетична притягальність яких із роками не поменшується, а, навпаки, стократно збільшується. Таким є ім’я Алли Горської.

 

Алла Горська – українська художниця, дисидентка, убита у 1970 році.

В історії української культури ХХ століття вона займає особливе місце, задаючи вектор не тільки модерним мистецьким пошукам, а й вектор громадянської зрілості, мужності митця в умовах тоталітарної системи.

Ставлення сучасних студентів до власного здоров’я як педагогічна проблема
Ставлення сучасних студентів до власного здоров’я як педагогічна проблема

Найважливішим завданням сучасної освіти – є виховання здорового покоління, свідомого ставлення особистості до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Центр громадянської освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету з метою формування відповідного мислення та поведінки під час надзвичайних ситуацій, закріплення умінь щодо збереження та захисту здоров’я і життя, організував для студентів І курсів «Вступний інструктаж з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти».

 

На захід була запрошена інженер з охорони праці ІДГУ Алла Аніщенко, яка підготувала презентацію та інтерактивні вправи з питань безпеки життєдіяльності студентської молоді.

 

«Нескорені та незалежні»
Зустріч з режисером документального фільму «Нескорені духом» Вадимом Антошиним в ІДГУ

16 вересня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті Центром громадянської освіти ІДГУ була організована зустріч з режисером документального фільму «Нескорені духом» Вадимом   Антошиним.

Фільм розповідає про людей, котрих суспільство називає інвалідами або людьми з обмеженими можливостями. Не дивлячись на стан свого здоров’я, вони не здались, а доклали неймовірних зусиль, щоб досягти успіху та стати повноцінними членами суспільства.

 

За радянських часів у країні просто не існувало людей з інвалідністю. Про них мовчали, їх не бачили. Та й умов для співіснування не було жодних: ні пандусів, ні відповідної інфраструктури. Змінити все за один день неможливо. Насамперед необхідно працювати над світоглядом кожного громадянина.

 

«Нескорених духом» знімали спільними зусиллями.

До уваги науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти!
Увага! Оголошення!

Пропонуємо проект змін до «Положення про організацію освітнього процесу в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті».

 

Пропозиції та зауваження до проекту просимо надсилати на електронну адресу: nmv.idgu@gmail.com до 16 жовтня 2019 р.

 

Навчально-методичний відділ ІДГУ

День програміста на ФУАІД
День програміста на ФУАІД

День програміста відзначається на 256-й день року, у цьому році ця дата припадає на п’ятницю, 13 вересня.  Традиційно на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету завжди відзначають це свято. У цьому році був проведений круглий стіл «Сучасні мультимедіа технології в освітній діяльності». У даному заході брали участь як студенти так і викладачі усього університету. Модератором круглого столу виступила викладач кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Марина Дмитрієва.

 

Захід розпочався з привітання усіх присутніх в.о. деканом ФУАІД кандидатом фізико-математичних наук Воробйовим Я.А.

Були висвітлені реально сучасні та повсякденні теми: як і де можна використовувати мультсеріали у навчанні; як підвищує ефективність навчання використання мультимедійних засобів; мультсеріали та їх вплив на психіку дітей; як комп’ютерні ігри можуть розвивати стратегічне мислення у підлітків; як засобами мультимедіа можна вивчати деякі аспекти шкільних предметів.

Шановні науковці!
Увага!

Повідомляємо Вам, що молоді учені нашого університету беруть участь в конкурсному відборі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН України з проектом «Албанці Українського Придунав’я: традиції національної культури та формування етносвідомості».

Тримаємо кулаки та бажаємо перемоги!!!