Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Шановні колеги ІДГУ!
Курси підвищення кваліфікації викладачів «Система електронного навчання ВНЗ на базі Moodle»

У вівторок, 04 лютого 2020 р., у 113 аудиторії (головний корпус ІДГУ) о 14:30 розпочинають роботу курси підвищення кваліфікації викладачів «Система електронного навчання ЗВО на базі Moodle».
Графік занять: 04-05, 11-12 лютого о 14:30.
Лектори: доцент Мізюк В.А., викладачі Дмитрієва М.В., Абросімов Є.О.
Чекаємо усіх, хто залишив заявки на реєстрацію у 5-тій групі.

 

Наступна група планується на червень 2020 року. Заявки для участі у практичному семінарі (група №6) можна заповнити на кафедрі математики, інформатики та інформаційної діяльності.

 

Тел. для довідок:
066-850-23-61 (Марина Дмитрієва)
093-79-28-206 (Євгеній Абросімов)

Триває набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету»
Увага! Оголошення!

Оголошується набір статей до «Наукового вісника Ізмаїльського державного гуманітарного університету»

 Вип. 46. Серія: Історичні науки

Вип. 47. Серія: Філологічні науки

✓ Вип. 48. Серія: Педагогічні науки

 Збірник наукових праць «Науковий вісник Ізмаїльського державного гуманітарного університету» включено до переліку наукових фахових видань України у відповідних  галузях.

Ми зареєстровані в наукометричних базах Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google Scholar, Index Copernicus, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib), Scientific Indexing Services.

Електронний варіант матеріалів для публікації та анкету автора (-ів) надсилати до редакційно-видавничого відділу ІДГУ до:

1 лютого 2019 р. (Серія: Історичні науки)

1 березня 2019 р. (Серія: Філологічні науки)

1 квітня 2019 р. (Серія: Педагогічні науки)

До уваги студентів!
Важлива інформація

Були змінені реквізити для оплати фізичними особами.

Оплата за навчання:

МФО 820172 КОД 02125467

Банк ДКСУ в м. Київ

Р/р UA078201720313261001201012580

У платіжній квитанції повинна міститись наступна інформація:

Прізвище, ім’я, по-батькові студента

Факультет, курс.

Оплата за гуртожиток:

МФО 820172 КОД 02125467

Банк ДКСУ в м. Київ

Р/р UA 088201720313231001202012580

Запрошення до участі в конференції
Оголошення

Шановні колеги !
Ізмаїльський державний гуманітарний університет, факультет іноземних мов ІДГУ, кафедра англійської мови та перекладу, Товариство молодих учених, аспірантів та студентів ІДГУ

 

запрошують Вас до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні наукові дослідження європейських мов, літератури та методик їх викладання», яка відбудеться 19 лютого 2020 року.

 

Мета конференції: залучення науковців до обговорення актуальних проблем розвитку європейських мов, літератури та методик їх викладання.

До участі у конференції запрошуються: доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістранти вищих закладів освіти України і світу.
Форма проведення: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, англійська, румунська, французька, німецька, російська.

 

Привітання з новорічними святами!

 

Шановні колеги, співробітники, студенти!

 

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо Вам, Вашим близьким міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, яскравих подій, здійснення найзаповітніших мрій. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Нехай наступний рік виправдає Ваші світлі надії та найдобріші прагнення, подарує оптимізм для втілення успішних проектів у сфері освіти та науки.  Хай панує у Вашій домівці гармонія, мир, удача й любов.

 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Адміністрація ІДГУ

Інтерв’ю з Олегом Шабаркіним, перекладачем – синхроністом
Інтерв'ю з Олегом Шабаркіним, перекладачем - синхроністом

Довідка: Олег Шабаркін — випускник факультету іноземних мов ІГПІ 1989 року. З 1991 року по теперішній час працює усним і письмовим перекладачем у сфері науки й техніки.

 

– Олег, чи важко переучуватися на перекладача після педагогічного вишу? Адже в той час у нас не було перекладацького факультету, всі отримували диплом вчителя.

– Переучуватися на перекладача неважко, але іноді це буває довго, як в моєму випадку. Повинна з’явитися можливість перекладати. Я кажу про усний   переклад. Існує різниця між послідовним і синхронним перекладом.

 

У режимі реального часу перекласти з однієї мови на іншу не може жоден комп’ютер світу. Втім, із цим легко справляється перекладачі-синхроністи. Зрозуміло, що перекладач повинен володіти багатим словниковим запасом. Як цього добитися?

 – Наявність загального, трохи вище середнього, запасу слів плюс знання граматики й фонетики дозволяє виконувати усний переклад. Знати все неможливо! Дуже корисно перед початком роботи отримати матеріали доповідей (не завжди їх дають). Найкраще усний перекладач відчуває себе, якщо він отримав заздалегідь доповіді. Доповідь можна подивитися, виписати і перевірити незнайомі або забуті слова. Набагато простіше працювати усно, якщо ви робили письмові переклади доповідей.

Виражаємо щирі співчуття!
Виражаємо співчуття рідним та близьким у зв'язку з важкою втратою

25 грудня 2019 року пішов із життя Пухкан Олександр, студент факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності.

 

Виражаємо щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку з такою важкою втратою.

 

 

Адміністрація, профком, викладачі та студенти ІДГУ

 

 

Профком університету звітує
Профком ІДГУ звітує

В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Ізмаїльського державного гуманітарного університету за період роботи з 18 грудня 2014 року по 18 грудня  2019 року.

До складу президії увійшли ректор професор Я. В. Кічукголова Одеської обласної профспілкової організації працівників освіти і науки України Н. О. Дубовик, голова Первинної профспілкової організації університету О. В. Гармашначальник відділу кадрів Г. М. Омельченко, завідувач канцелярії Р. Д. Романенко.

 

У рамках заходу присутні заслухали звіт голови Первинної профспілкової організації університету О. В. Гармаш  про роботу профспілки за основними напрямами діяльності за період з  грудня 2014 року по грудень  2019 року.

Було обговорено витрати бюджету профспілки та фінансово-господарську діяльність, спортивну, культурно-масову роботу, питання соціально-економічного захисту студентів, зокрема своєчасної виплати стипендій та забезпечення місць у гуртожитках тощо.

Також було заслухано звіт про роботу ревізійної комісії.

Участь магістрантів педагогічного факультету ІДГУ у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами в Україні»
Магістранти педагогічного факультету спільно з професором О.О. Білою взяли активну участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару

(у рамках Всеукраїнського онлайн проекту «Всеосвіта»)

 

Магістранти педагогічного факультету спільно з професором О.О. Білою взяли активну участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару «Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами в Україні», організованого в рамках Всеукраїнської онлайн-платформи «Всеосвіта» (м. Київ). Проведення семінару було приурочене до Міжнародного дня прав людини, який щорічно відзначається 10 грудня 2019 року.

 

Метою основної дискусії на онлайн-семінарі стало обговорення ключових питань розвитку інклюзивної освіти в Україні, спільне вивчення прикладних практик роботи різних спеціалістів закладів освіти з інклюзивною формою навчання, досвіду роботи громадських організацій та інклюзивно-ресурсних центрів у сучасних умовах.

 

Слід відзначити, що тема семінару зацікавила наших студентів, насамперед, як починаючих фахівців – організаторів початкової та інклюзивної освіти. У зв’язку з цим вони мали цікаву нагоду для продуктивного спілкування з професіоналами в цій галузі – представниками практично всіх областей України

«Правознавчий клондайк» триває…
«Правознавчий клондайк» триває…

12 грудня згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 року № 1149/2008 в рамках Всеукраїнського тижня права та згідно з Договором про співпрацю між Ізмаїльським державним гуманітарним університетом та Ізмаїльським вищим професійним училищем, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові України як правової держави, Центром громадянської освіти ІДГУ проведено квест-гру «Правознавчий клондайк».

 

Метою гри є популяризація правових знань серед учнівської молоді, її виховання в дусі загальнолюдських демократичних цінностей, створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей учнів, прищеплення їм навичок критичного мислення, роботи в колективі, вміння формувати та відстоювати власну думку.
З правовими питаннями ми зустрічаємося дуже часто. Помилковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Право, закони супроводжують людину все її життя.

В змаганнях брали участь 2 команди: ММ-182 і ММ -191, учні І і ІІ курсів.

Привітала учасників гри Феміда правосуддя, яка нагадала учням про історію Міжнародного дня прав людини.