Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

«Є поети для епох…»: у Свято-День нашої ПОЕТЕСИ!
«Є поети для епох...»: у Свято-День нашої ПОЕТЕСИ!

Здавалось би, що в День народження геніальної Ліни Костенко соціальні мережі мали б зарясніти вітаннями, рефлексіями, оцінками, зізнаннями, прозріннями,  каяттям…  Але, на жаль, «на всіх язиках все мовчить…». Може, тому, що якось лячно підступитись упритул до винятково рідкісної чистоти. Може, через власну недосконалість й інші наші недо-…, недо-…, недо-…  Проте все ж таки привітаймо незрівнянно талановиту й криштально правдиву нашу Ліну Костенко. Попросімо Всевишнього якомога  довше дати нам щастя відчувати її присутність у нашому земному бутті, мати можливість чути її прогностичні, дещо категоричні імперативи. Прислухаймось. Може, перестанемо ходити колами трагічної нашої історії. Може, оберемо нарешті інший шлях…

 

Добра справа від чистого серця
14 березня 2019 р. студенти факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету відвідали вихованців Будинку маляти і передали малечі подарунки.

6 березня 2019 року в університеті пройшов благодійний ярмарок з нагоди Масляної. Студенти спеціальності «Трудове навчання та технології» і викладачі кафедри технологічної, професійної освіти та загально технічних дисциплін (доценти Федорова О.В., Букатова О.М.) підготували розважальну програму для гостей свята, пригощали усіх улюбленими млинцями та гостинцями. На отримані кошти від благодійного ярмарку були закуплені для вихованців Ізмаїльського спеціалізованого будинку маляти предмети гігієни та іграшки. Не забули і про подарунки – солодощі, бублики та печиво.

 

14 березня 2019 р. студенти факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету відвідали вихованців Будинку маляти і передали малечі подарунки. Дітки були дуже раді вітати гостей і в якості подяки співали пісні та розповіли вірші.

“Проблема булінгу в сучасному освітньому середовищі”
Науково-практична конференція відбудеться 21 березня 2019 року о 10.00 в конференц-залі ІДГУ

Кафедра загальної та практичної психології Ізмаїльського державного гуманітарного університету запрошує взяти участь у регіональній науково-практичній конференції

 

“Проблема булінгу в сучасному освітньому середовищі”,

 

яка відбудеться 21 березня 2019 року о 10.00 в конференц-залі ІДГУ

 

 

«Мереживо: Літературні читання в містечках України»
Зустріч з українськими письменниками в рамках проекту «Мереживо: Літературні читання в містечках України»

19 березня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася зустріч з українськими письменниками Катериною Калитко і Мирославом Лаюком в рамках проекту «Мереживо: Літературні читання в містечках України».

 

Організатори зустрічі: громадська організація «Український центр Міжнародного ПЕН-клубу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Мереживо» покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.

 

Відкрив захід ректор ІДГУ Ярослав Кічук, який акцентував увагу на важливість ролі  Українського Подунав’я та Ізмаїльського державного гуманітарного університету в культурних та освітніх проектах.

На заході були присутні викладачі і студенти університету, вчителі і учні шкіл Ізмаїла, представники відділу культури м. Ізмаїл та ЗМІ.

Наукові вершини університету: «Україна-Греція: історичні рефлексії»
15 березня 2019 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Україна-Греція: історичні рефлексії»

15 березня 2019 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Україна-Греція: історичні рефлексії».

Організаторами конференції виступили Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Ізмаїльський відділ Спілки краєзнавців України, громадська організація «Центр розвитку Бессарабії».

 

У роботі конференції взяли участь понад 60 учасників, серед яких представники закладів вищої освіти з різних регіонів України, державних архівів, музеїв, Генеральний консул Грецької республіки в Одесі,  директор Грецького Фонду Культури м. Одеси,  члени Грецького товариства «Еллада» м. Ізмаїла, гості з Румунії та Молдови. 

Фонетичний конкурс з англійської мови
Традиційний фонетичний конкурс з англійської мови на факультеті іноземних мов

14 березня 2019 року в актовій залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбувся фонетичний конкурс з англійської мови, що став уже традиційним у житті факультету іноземних мов. Організаторами та ідейними натхненниками конкурсу стали викладачі кафедри англійської мови та перекладу. Відповідальними за проведення конкурсу були викладачі Слободяк С.І та Крюкова О.І.

 

‌Захід був умовно поділений на дві частини. Перша – основна частина, де студенти І курсу декламували вірш Гаррі Гемслея “The English language”, а студенти ІІ курсу читали прозу “This confusing language”. В другій, розважальній частині, студенти мали нагоду проявити свої музичні та хореографічні таланти. Весь захід відбувався виключно англійською мовою, студенти демонстрували високий рівень фонетичної компетенції, що особливо було відзначено членами журі.

Студентські наукові читання з нагоди 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Науковий захід об’єднав багатьох прихильників і поціновувачів творчості Т. Г. Шевченка – студентів і викладачів усіх факультетів університету

«Не поет – бо це ж до болю мало,
Не трибун – бо це ж лиш рупор мас,
І вже менш за все – “Кобзар Тарас”,
Він, ким зайнялось і запалало…»
(Євген Маланюк)

«Уже для багатьох поколінь українців  – і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне  – невичерпний і нескінченний». Ці справедливі слова Івана Дзюби переконливо довели Всеукраїнські студентські наукові читання, котрі було проведено в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті 13 березня в межах відзначення 205-х роковин від дня народження Кобзаря.

 

Запрошуємо на День відкритих дверей!
В ІДГУ відбудеться День відкритих дверей 16 березня, о 10.00 за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12

Ізмаїльський державний гуманітарний університет запрошує випускників шкіл та всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться в суботу, 16 березня, о 10.00 за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12 (головний корпус).

 

У програмі заходу:

–         привітання ректора університету  Ярослава Валерійовича Кічука;

–         ознайомлення з Правилами прийому до ІДГУ у 2019 році;

–         презентація спеціальностей;

–         зустрічі з деканами факультетів, завідувачами кафедр та викладачами університету.

 

Чекаємо на вас!

Приймальна комісія ІДГУ

Наші вітання!
Вітаємо!

Вітаємо аспірантку ІІ року навчання педагогічного факультету Тетяну Георгіївну Бріцкан із успішним проходженням майстер-класу д.п.н., проф., член-кореспондента НАПН України Скворцової С.О. “Дидактико-методичний супровід реалізації Типової освітньої програми навчання математики в першому циклі початкової освіти” (авторська система С. Скворцової та О. Онопрієнко)!

 

Щиро радіємо успіхам і бажаємо подальших творчих напрацювань у дослідницькій діяльності!

 

Вчена Рада педагогічного факультету ІДГУ

Онлайн-симулятор “Моя громада”: студенти ІДГУ спробували себе в ролі керівника
Cтуденти ІДГУ спробували себе в ролі керівника

Представники Центру громадянської освіти ІДГУ 14 березня колективно пограли в онлайн-гру «Моя громада» зі студентами педагогічного факультету (група 16 П, викладач кафедри загальної та практичної психології Людмила Прокоф’єва) та факультету української філології та суспільних наук (група 42, викладач Алла Погорєлова).

Онлайн-гра «Моя громада» -це симулятор, в якому потрібно взяти на себе роль голови ОТГ.

Проект створено «U–LEAD з Європою» за підтримки команди UСhoose.

Мета цієї гри: залучення молодих людей до реформи децентралізації.

 

Студенти стали віртуальними головами ОТГ і впродовж каденції відчували на собі тягар відповідальності за громаду, коли вирішували питання її розвитку.

У гумористичній формі дві команди знайомилися з проблемами громади, ухвалювали рішення, що впливають на безпеку, регіональну співпрацю, рейтинг, законність і бюджет.