Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Запрошуємо до участі у ІІІ Всеукраїнських студентських наукових читаннях з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка
Запрошуємо до участі у ІІІ Всеукраїнських студентських наукових читаннях з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Всеукраїнських студентських наукових читаннях з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, які відбудуться 10 березня 2020 року.

 

Мета наукових читань: вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, піднесення іміджу національної культури та її інтеграція до загальносвітового культурного простору, консолідація наукового потенціалу студентської молоді.

До участі у читаннях запрошуються: магістранти і студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету та інших закладів освіти України.

Форма проведення: очна, дистанційна.

Офіційні мови наукових читань: українська, болгарська, румунська, англійська, французька, німецька.

 

«Воїни світла у моєму серці»
Центр громадянської освіти ІДГУ підготував та провів патріотичний  дайджест «Воїни світла у моєму серці»

Людина завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань.

Цього року вже шоста річниця жорстоких зіткнень в Києві 18-20 лютого,   кульмінацією яких став розстріл беззбройних активістів Євромайдану на вулиці Інститутській. Внаслідок цих подій загинуло понад 100 людей, більше тисячі отримали поранення. Кілька десятків людей пропали безвісти. 

 

Для віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави, Центр громадянської освіти ІДГУ підготував та провів патріотичний  дайджест  «Воїни світла у моєму серці».

 

Ізмаїльський державний гуманітарний університет бере участь в Європейському проекті
Romania-Ukraine Eni-cross dorder cooperation

9 грудня 2019 року Мерією комуни Лункавіца спільно з Міністерством державних робіт, розвитку та управління Румунії був підписаний Грантовий контракт проекту «CВС – Practice Firms – Інноваційна методика професійної підготовки та освітнього співробітництва на двосторонньому рівні Румунія-Україна», що фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна  2014-2020».

 

Головний партнер проекту – Мерія комуни Лункавіца, партнери – Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Вище медичне училище «Св.Лука», Тульча та Молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи».

Проект був розроблений в рамках пріоритету Програми «Інституційна співпраця в галузі освіти для поліпшення доступу до освіти та якості освіти». Головною метою проекту є поліпшення доступності та можливості працевлаштування на ринку праці для 360 студентів та учнів середніх шкіл з Румунії та України, шляхом розвитку знань та вмінь, необхідних для сучасного ринку праці, гнучкого та динамічного завдяки міжінституційній співпраці в галузі освіти без кордонів.

 

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти!

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УСНОЇ ІСТОРІЇ

ЧЕСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ З ГРОМАДСЬКИХ ПИТАНЬ»

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ЦЕНТР УСНОЇ ІСТОРІЇ ІДГУ

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в семінарі «Усна історія як метод і джерело», який відбудеться 03 березня 2020 р. на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Серед основних питань, які пропонуються учасникам семінару:

  • усні автобіографічні спогади як історичне джерело: можливості і обмеження
  • організація усноісторичних досліджень
  • методика і техніка інтерв’ювання
  • можливості усної історії в навчальній практиці.
“Арт-терапія в портфелі”
Арт-терапія в портфелі

17 лютого в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті за сприяння професора, ректора Ярослава Кічука пройшов ІІІ Придунайський фестиваль психолого-педагогічних інновацій.
Цільовою аудиторією були освітяни (керівники, методисти, психологи, викладачі, вихователі, соціальні педагоги), студенти педагогічних закладів вищої освіти та небайдужі батьки.

 

У світлі реформування школи, підписання нового Закону «Про освіту» – існує багато дискусій про те, що вчителів треба розвивати, перенавчати. Однак, ми впевнені, що їх треба надихати та досягати високих результатів.
В освіті є багато «білих ворон», які хочуть змінити освіту й тому втілюють інноваційні практики, не чекаючи вказівок згори.

 

Нині в закладах освіти представлені чотири покоління:
бебі-бумери, покоління X, Y і Z. Непорозуміння та конфлікти, що виникають у трикутнику «вихователі — батьки — діти», зумовлені тим, що вони часто належать до різних поколінь.
Наталія Сабліна і Жанна Шинкарьова зауважили, що порозумітися можливо, якщо представники поколінь знатимуть і братимуть до уваги ціннісні орієнтири, умови виховання та особливості одне одного.

 

Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEAM-освіти. Що ж це таке?

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів
15 лютого студенти ІДГУ взяли участь у мітингу з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого студенти ІДГУ взяли участь у мітингу з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учасники мітингу хвилиною мовчання пом’янули воїнів, які загинули на чужих землях, виконуючи свій громадянський обов’язок.

 

Будьмо щасливою людиною!
З нагоди Дня всіх закоханих студенти провели акцію «15 причин бути щасливою людиною»

З нагоди Дня всіх закоханих студенти кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури спільно з Центром громадянської освіти провели акцію «15 причин бути щасливою людиною», під час якої роздавали червоні фетрові серця та наголошували на любові до себе і до всього життя!

Конфуцій вважав, що у цьому – і є сенс життя, адже «людина народжена для щастя, як птаха для польоту».

Не секрет, що для кожного рецепт, як стати щасливою людиною – свій.

 

Студентів зустрічали з щирою посмішкою та гарним настроєм. Доцент кафедри образотворчого та музичного мистецтва Лариса Банкул навзаєм подарувала студентам неймовірно окриляючу музичну композицію на фортепіано.

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в ІДГУ пройшла зустріч з цікавою людиною, військовим, журналістом, патріотом Валерієм Пейковим

14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в ІДГУ пройшла зустріч з цікавою людиною, військовим, журналістом, патріотом Валерієм Пейковим.

 

Валерій Михайлович розповів студентам про те, що після здобуття Україною незалежності українські військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тисяч українських військовослужбовців.

 

Значну більшість українського бойового резерву складає старше покоління, що налічує майже 330 тис. чоловік (в т.ч. ветерани війни в Афганістані). Окремий, найстаріший ешелон ветеранів бойових дій – військові фахівці з досвідом ведення операцій у В’єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку та Єгипті. У додаток до цих категорій ветеранів йде контингент українських добровольців, які брали участь у війнах на території колишньої Югославії, в Придністров’ї та Абхазії.

Оголошення!
Фестиваль «Арт-терапія в портфелі»

Третій рік поспіль фестиваль «Арт-терапія в портфелі» збирає освітян, студентів педагогічних закладів вищої освіти та небайдужих батьків.

🌞 Почати тиждень з тренінгових занять психолого-педагогічного спрямування – добрий знак.

 

Ізмаїльський державний гуманітарний університет гостинно запрошує на фестиваль, в рамках якого  сертифіковані арт-терапевти та досвідчені педагоги запропонують:

👍 6 годин практики, ігрових технологій та арт-терапевтичних практик;

👍 8 напрямків арт-терапії;

👍 9 індивідуальних консультацій;

👍 10 подарунків від тренерів.

 

Програма ІІІ Придунайського фестивалю психолого-педагогічних інновацій “Арт-терапія в портфелі”

 

Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної філології»
Запрошуємо до участі у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної філології»

Шановні колеги!

Ізмаїльський державний гуманітарний університет
факультет української філології та соціальних наук
кафедра української мови і літератури
Центр української мови і культури ІДГУ
Товариство молодих учених, аспірантів, студентів ІДГУ

запрошують до участі у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції з нагоди Міжнародного дня рідної мови «Актуальні проблеми сучасної філології», яка відбудеться 21 лютого 2020 року.

Мета конференції: поглибити мовознавчі та літературознавчі знання студентів; сприяти розвитку державної мови та мов національних меншин, гармонізації етномовної ситуації у південнобессарабському регіоні.

До участі у конференції запрошуються: магістранти і студенти ІДГУ та інших закладів вищої освіти України.

Форма проведення: очна, дистанційна.

Офіційні мови конференції: українська, болгарська, румунська, англійська, французька, німецька.