Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Увага! Відкрита зустріч з експертною групою
Про проведення акредитаційної експертизи освітньої програми

Шановні здобувачі вищої освіти та працівники, що забезпечують освітній процес за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа ОП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: документознавство» за початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти.

 

Впродовж 02 – 04 лютого 2021 р. з використанням технічних засобів відеозв’язку ZOOM здійснюватиме роботу експертна група для проведення акредитаційної експертизи зазначеної освітньої програми.

Всі бажаючі мають змогу поспілкуватися з експертною групою та приєднатися до відкритої зустрічі, яка відбудеться 02 лютого 2021 року з 17.010 до 17.40.

 

Приєднатися до конференції Zoom можна за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/74672589741?pwd=dzVaMFM2T3p3d2JkT0xzUWY3b0M5dz09

Ідентифікатор конференції: 746 7258 9741
Пароль: 2020

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції VІІ ДУНАЙСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ
Запрошуємо до участі в конференції

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ НАУК

КАФЕДРА ІСТОРІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції VІІ ДУНАЙСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ «Локальні ідентичності українського пограниччя: практики, взаємовпливи, шляхи інтеграції», яка відбудеться 18 березня 2021 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.

 

Співпраця з колегами кафедри англійської філології та перекладу ОНПУ
Співпраця з колегами кафедри англійської філології та перекладу ОНПУ

Становленню кафедри англійської філології Ізмаїльського державного гуманітарного університету як потужної науково-педагогічної структури, здатної виконувати відповідні її профілю завдання на рівні сучасних вимог, сприяє активна та спільна співпраця з провідними науковими установами України.

 

21 січня 2021 р. було проведено в режимі онлайн спільне засідання кафедри англійської філології ІДГУ з кафедрою англійської філології та перекладу ОНПУ. Під час зустрічі було обговорено наступні питання: забезпечення викладання англійської мови на рівні міжнародних стандартів, розвиток комунікативних підходів у викладанні англійської мови, дискусія щодо онлайн викладання теоретичних і практичних курсів англійської мови.

 

Засідання кафедр відкрила своєю промовою доктор філологічних наук, професор Домброван Т.І., яка познайомила викладачів кафедри англійської філології ІДГУ зі своїми колегами та висвітлила основні наукові напрямки та проблеми, якими займається кафедра англійської філології та перекладу ОНПУ.

Вітаємо з Днем соборності України
Вітаємо з Днем соборності України!

Шановні колеги та студентство!

Щорічно 22 січня український народ святкує День соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

 

Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

 

З нагоди свята зичимо усім вам миру, злагоди, сил та натхнення, віри у щасливе майбутнє соборної та незалежної України!  Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

 

Саме в єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! Вітаємо вас зі святом та бажаємо і надалі триматися разом!

Зі святом вас! З Днем соборності України!

Магістранти-історики успішно захистили кваліфікаційні роботи
До складу комісії увійшли доц. Віктор Дроздов, доц. Наталія Гончарова та к.і.н. Олександр Михайлов

20 січня 2021 року випускники спеціальності Середня освіта (Історія) Ізмаїльського державного гуманітарного університету успішно пройшли захист кваліфікаційних робіт, який відбувався в дистанційному режимі за допомогою сервісу Zoom.

 

Усі студенти продемонстрували високий рівень своєї наукової кваліфікації, уміння самостійно вести дослідницький пошук і вирішувати конкретні поставлені завдання. Тематика репрезентованих досліджень охопила актуальні питання від становища етнічних груп в Бессарабії та збереження української культурної спадщини й утворення національно-культурних товариств до сучасних взаємовідносин з Європейським Союзом та Сполученими Штатами Америки. Завдяки підтримці наукових керівників, магістерські роботи стали цікавими і, водночас, науково-довершеними.

 

Роботою комісії керувала проф. Лілія Циганенко. До складу комісії увійшли доц. Віктор Дроздов, доц.  Наталія Гончарова та к.і.н. Олександр Михайлов. Усі роботи отримали відмінні оцінки, а комісія вказала на високу якість проведених наукових досліджень.

 

Бажаємо нашим магістрантам та їхнім науковим керівникам подальших наукових звершень, кар’єрного зростання та реалізації запланованих наукових целей!

У здоровому тілі – здоровий дух!
19 січня представники кафедри фізичної культури, біології та основ здоров’я взяли участь у хрещенських купаннях на Дунаї

19 січня весь християнський люд святкує Хрещення Господнє. Це свято має дуже сильні історичні витоки та набуло статусу одного з найважливіших з 12 християнських свят.

 

Але це також свято духовної і фізичної сили, надзвичайних можливостей  людського організму. Давня традиція – приймати освячення через купель. За повір’ям вся вода на Водохреще стає святою, тому купатися у водоймах – давня традиція.

Однак до цього потрібно завчасно готуватися. Для непідготовленої людини це може бути небезпечним.

 

Наша кафедра  –  взірець спортивного духу та фізичного здоров’я, тому ми власним прикладом підтвердили прислів’я: «У здоровому тілі – здоровий дух!».

 

Дунайська вода тепло зустріла наших колег: доцента Ярчука Геннадія Васильовича, викладача Сілаєва Віталія Віталійовича. А жіноча половина кафедри підтримувала їх з берега.

Бажаємо всім здоров’я та наснаги!

Акредитаційна експертиза ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: документознавство»
Про проведення акредитаційної експертизи освітньої програми

Шановні учасники освітнього процесу!

Впродовж 2 – 4 лютого 2021 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті здійснюватиме роботу експертна група з використанням технічних засобів відеозв’язку ZOOM для проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: документознавство» за початковим (короткий цикл) рівнем вищої освіти за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

 

Всі бажаючі зможуть поспілкуватися з експертною групою та приєднатися до відкритої зустрічі, посилання на яку буде оприлюднено пізніше.

 

Дружня зустріч завідувачів кафедр в рамках обміну досвідом
Обмін досвідом по здійсненню освітнього, виховного та спортивного напрямів роботи зі студентами з Національним університетом «Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка»

Завідувач кафедри фізичної культури, біології та основ здоров’я Ізмаїльського державного гуманітарного університету,  доцент О.А.  Баштовенко та завідувач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка», доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Л.М. Рибалко обмінялися досвідом по здійсненню освітнього, виховного та спортивного напрямів роботи зі студентами.

 

З теплими словами привітання звернулася до колег  нашої кафедри декан факультету фізичної культури та спорту, кандидат педагогічних наук, доцент Беседа Наталія Анатоліївна, яка висловила сподівання  на подальшу співпрацю у здійсненні сучасної освітньої, наукової  траєкторії та спортивної діяльності, а також побажала нам продовжувати розвиватися та працювати незважаючи на ситуацію, що склалася в світі.

 

Колеги «Полтавської політехніки» запросили відвідати сучасний спортивний комплекс, в якому представлене обладнання останнього покоління. За підтримки ректора університету, доктора  економічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, майстра спорту з великого тенісу Онищенко Володимира Олександровича  факультет здійснив давню мрію й отримав сучасну матеріально-технічну базу для освітньої і спортивної діяльності.

Різдвяне добро
Різдвяне добро

З нагоди Нового року і Різдва Христового студентська служба Ізмаїльського державного гуманітарного університету та кафедра права і соціальної роботи привітали зі святами співробітників-ветеранів нашого університету.

 

Подарунки та привітання цього року від нас приймали: Янкін М.М. Ятчук М.І., Полякова Л. П., Проніна А. Х. та Устименко Г.П.

Більшу частину свого життя вони присвятили праці у сфері вищої освіти,  пройшли великий і нелегкий шлях, виявили велику працездатність, принциповість у досягненні поставленої мети, відданість трудовим обов’язкам.

 

Бажаємо Вам і в подальшому займати активну життєву позицію та не порушувати своїх принципів, незважаючи ні на що.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного тепла і щастя, достатку, благополуччя та здійснення найзаповітніших бажань.

Не забуваймо про тих, хто був у витоків освітньої діяльності нашого закладу вищої освіти та привнесли в нього багатолітній досвід та престиж.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні студенти, викладачі й адміністрація університету!

Студентська рада ІДГУ хоче привітати вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній рік буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, більше радості, міцного здоров’я і всіх благ! Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у наступному році.
З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!!!