Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Акредитаційна експертиза ОНП «Освітні, педагогічні науки» за третім (доктор філософії) рівнем вищої освіти
увага

Впродовж 25 – 27 серпня 2020 р. в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті здійснюватиме роботу експертна група з використанням технічних засобів відеозв’язку ZOOM для проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» за третім (доктор філософії) рівнем вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.
Пізніше буде оприлюднено лінк, за яким всі бажаючі зможуть приєднатися до відкритої зустрічі з експертною групою відповідно до затвердженого плану-візиту.

 

Наказ НАЗЯВО “Про призначення експертної групи” №1094-Е від 28.07.2020 року

 

Термін дії карантину продовжується до 31 серпня 2020 р.
УВАГА!

На виконання рішення Кабінету Міністрів України України (засідання 22 липня 2020 року) про продовження дії адаптивного карантину та згідно з Наказом ІДГУ № 86 від 27 липня 2020 р. “Про внесення змін до деяких наказів у зв’язку із продовження карантину” термін дії карантину в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті продовжено до 31 серпня 2020 р.

 

Запрошуємо до участі в конференції проєкту «CBC-DEBUS – Інноваційний розвиток підприємницької освіти та стимулювання нового бізнесу в транскордонному регіоні»
CBC-DEBUS-Innovative Development of Entrepreneurial education and stimulation of new Business in cross-border region

Молодіжна громадська організація «Нове Покоління Європи» (Україна) у партнерстві з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом (Україна); Агентством з питань зайнятості повіту Тульча (Румунія); Патронажем малих та середніх підприємств повіту Тульча (Румунія) реалізовують проект «CBC-DEBUS – Інноваційний розвиток підприємницької освіти та стимулювання нового бізнесу в транскордонному регіоні»,  код проекту EMS ENI – 2SOFT/1.1/128, що фінансується Європейським Союзом через Спільну Операційну Програму Румунія-Україна 2014-2020.

 

Загальна вартість проекту складає 331 137.80 євро (приблизно 9 958 267 гривень), з яких внесок Європейського Союзу складає 90.00%, відповідно 298 024.01 євро (приблизно 8 962 440 гривень).

 

Головною метою проекту «CBC-DEBUS» є підвищення якості та доступу до освіти в сфері підприємницької діяльності шляхом розвитку та реалізації інноваційної програми для розвитку підприємницьких навичок з метою надання консультацій при розробці щонайменше 75 бізнес-планів протягом 12 місяців для відкриття нових підприємств та створення нових робочих місць.

Період реалізації проекту: 24 березня 2020 р. – 23 березня 2021 р.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції VІ Дунайські наукові читання
Запрошуємо до участі в конференції

Шановні колеги !

Міністерство освіти і науки України

Інститут педагогіки НАПН України

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

запрошують Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції  VІ Дунайські наукові читання «Імператив соціального партнерства в освітньо-науковому просторі: євроінтеграційні та регіональні виклики сьогодення»,  з нагоди 80-річчя ІДГУ, яка відбудеться 16 жовтня 2020 року

 

Мета конференції – популяризація отриманих наукових результатів; налагодження наукових зв’язків між молодими науковцями регіонів України  та інших країн; створення умов для реалізації інновацій у закладах вищої освіти; розвиток нових напрямків дослідження.

До участі у конференції запрошуються: доктори і кандидати наук, викладачі, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти закладів вищої освіти України та зарубіжжя.

Форма проведення: очна, заочна, дистанційна.

Останній термін подання статей – 15 вересня 2020 р. (включно).

Вступ до ІДГУ на основі 2-х ЗНО!
Вступ до ІДГУ на основі 2-х ЗНО!

Ізмаїльський державний гуманітарний університет оголошує набір на освітній ступінь «Молодший бакалавр» за такими спеціальностями:

 • 012 Дошкільна освіта
 • 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)
 • 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
 • 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
 • 016 Спеціальна освіта (Логопедія)
 • 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: документознавство
 • 071 Облік і оподаткування: облік, аналіз і аудит господарської діяльності
 • 081 Право

 

Вступ здійснюється на основі ТІЛЬКИ ДВОХ СЕРТИФІКАТІВ ЗНО:

 • Українська мова та література
 • Історія України або Математика, або Біологія, або Іноземна мова, або Фізика, або Географія
До уваги абітурієнтів, що вступають на творчі спеціальності!
До уваги абітурієнтів, що вступають на творчі спеціальності!

До уваги абітурієнтів, що вступають на базі повної загальної середньої освіти на навчання за спеціальностями 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)!

 

Повідомляємо про те, що у 2020 році для вступу на ОС бакалавр на вищезазначені спеціальності складання ТВОРЧОГО ЗАЛІКУ СКАСОВАНО. Вступ здійснюватиметься лише за результатами 3-х сертифікатів ЗНО та свідоцтва про ПЗСО:

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво):

 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Іноземна мова або Біологія

 

014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво):

 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Іноземна мова або Математика
До уваги абітурієнтів, що вступають за спеціальними умовами!
До уваги абітурієнтів, що вступають за спеціальними умовами!

Повідомляємо про те, що у 2020 році для вступу на ОС бакалавр на базі повної загальної середньої освіти абітурієнти, які претендують на вступ за спеціальними умовами та не складали ЗНО  мають подати заяву та документи для участі у вступних іспитах з 24 липня по 04 серпня. Вступні іспити проводитимуться на базі нашого університету в період з 01 по 12 серпня 2020р.

 

За детальною інформацією звертатися до Приймальної комісії ІДГУ: вул. Рєпіна, 12 (к.102)

або за телефонами:                (04841) 9-76-07, (094) 9989607, (068) 0313992.

До уваги абітурієнтів, що складають творчий конкурс з Фізичної культури на базі ІДГУ!
До уваги абітурієнтів, що складають творчий конкурс з Фізичної культури на базі ІДГУ!

Творчий конкурс складається при вступі на навчання за ОС «бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти)  на спеціальність  017 Фізична культура і спорт.

УВАГА! Для участі у конкурсі на бюджет за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» обов’язковим є складання творчого конкурсу до початку прийому документів (до 13 серпня), а саме з 01 по 12 серпня!

 

Для складання творчого конкурсу обов’язково у період з 24 липня по 04 серпня необхідно подати до приймальної комісії:”:

1) заповнену заяву на участь у творчому конкурсі (заповнюється у приймальній комісії або надсилається на ел. адресу: vstupidgu@gmail.com) – зразок заяви: Заява на участь у творчому конкурсі

2) копію документа, що посвідчує особу;

3) копію документа про повну загальну середню освіту;

4) 1 фотокартку розміром 3х4 см.

 

УВАГА! Творчі заліки при вступі на навчання за ОС «бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти)  на спеціальності  014.12 «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» та 014.13 «Середня освіта (Музичне мистецтво)» на базі ІДГУ  СКАСОВАНО!

Шановні випускники закладів освіти!
Шановні випускники закладів освіти

13, 15 та 17 липня на вас чекає ще одне випробування: ЗНО з біології, географії та хімії!

Професорсько-викладацький склад Ізмаїльського державного гуманітарного університету бажає вам віри в свої сили, нехай індикатор оптимізму і каталізатор удачі доможе вам досягти неймовірних успіхів.

Чекаємо на вас в колі дружньої студентської родини Ізмаїльського державного гуманітарного університету!

 

З повагою професорсько-викладацький склад
Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Вітаємо з присвоєнням вченого звання!
Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 р. № 886 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» кандидату педагогічних наук Граматик Надії Василівні присвоєно вчене звання «доцент».

 

Колектив Ізмаїльського державного гуманітарного університету щиро вітає із значимою подією та бажає нових професійних досягнень й творчої наснаги!