Ізмаїльський державний гуманітарний університет Новини | Ізмаїльський державний гуманітарний університет

З днем дошкілля!
Всеукраїнський день дошкілля

27 вересня Україна відзначає Всеукраїнський день дошкілля. Щиро вітаємо вихователів та всіх працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом! Адже дошкільний вік – важливий і відповідальний період у житті дитини, в якому формується особистість, закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Через слова й дії своїх вихователів дошкільнята пізнають довкілля, розкривають секрети навколишнього світу, вчаться любити і цінувати свою Батьківщину. Важко оцінити важливість роботи вихователя та й кожного, хто працює в дитячих садочках, і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління. Ідея цього загальнонаціонального свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дошкільне дитинство, підвищити престиж професії вихователя та працівника закладу дошкільної освіти.

 

Цікаво, що історія святкування Дня дошкілля розпочалася ще у 2006 році, з ініціативи загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти. 5 листопада 2010 року відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної освіти. Його учасники підтримали ініціативу освітян щодо створення Всеукраїнської Асоціації працівників дошкільної освіти та щорічного відзначення 3 листопада Дня дошкілля України. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти», яку очолила Ніна Омельяненко, була заснована в червні 2011 року. 23 березня 2012 року Асоціація звернулася до МОНмолодьспорту України з проханням відзначати 27 вересня День працівників дошкільної освіти на всеукраїнському рівні (в календарі державних свят і пам’ятних дат це був День вихователя і всіх дошкільних працівників). За ініціюванням Асоціації влітку 2012 року було проведено конкурс логотипів Дня дошкілля.

Зі святом Всесвітнього дня туризму
Кафедра управління підприємницькою та туристичною діяльністю вітає зі Всесвітнім днем туризму (World Tourism Day)

Кафедра управління підприємницькою та туристичною діяльністю вітає зі Всесвітнім днем туризму (World Tourism Day) усіх, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.

 

Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжнародних обмінів та людських контактів. Він не тільки сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки, а й дає величезний заряд бадьорості.

 

Кафедра управління підприємницькою та туристичною діяльністю щороку традиційно відзначає це свято, яке завжди нагадує учасникам приємні спогади.

 

Шановний студенте!
English

Запрошуємо стати волонтером на віртуальній виставці британської освіти.

Для участі у виставці потрібні перекладачі з високим рівнем англійської мови (Advanced+).

 

Завдання: усний переклад з англійської на українську/російську мову та навпаки під час зустрічі представників британських навчальних закладів з відвідувачами виставки.

 

Місце та час проведення: 30.09.2020 з 16:00 до 20:00 на платформі Zoom.

Присутність перекладача потрібна лише в конкретний час на заздалегідь запланованих зустрічах (графік зустрічей буде надано).

 

Переваги роботи на даних виставках:

Практика усного перекладу з англійської на українську / російську

Відпрацювання навичок роботи з British English

Отримання досвіду роботи на міжнародній виставці

Корисний запис у вашому резюме

Attention! Achtung! Atenție! Uwaga! Attenzione!
День європейських мов

29.09.2020 р. о 14.00 на факультеті іноземних мов відбудеться онлайн-зустріч на тему: “День європейських мов”.

 

Упродовж зустрічі студенти презентують яскраві та надзвичайні проекти про європейські країни, які приваблюють туристів.

За детальною інформацією звертатися на кафедру романо-германських мов та методики навчання іноземних мов.

 

Зареєструватися на онлайн-зустріч на платформі Google Meet можна за електронним посиланням: https://meet.google.com/ycs-dmuu-rfv

 

До уваги здобувачів вищої освіти!
Перекладацька спадщина сьогодення

30.09.2020 р. о 14.00 год на факультеті іноземних мов відбудеться онлайн-засідання круглого столу на тему: «Перекладацька спадщина сьогодення», присвяченого Міжнародному дню перекладача.

 

Упродовж  зустрічі студенти ІІІ та ІV курсів обговорюватимуть актуальні питання вітчизняного перекладознавства.

За детальною інформацією звертатися на кафедру англійської філології.

 

Зареєструватися  можна на платформі Google Meet  за електронним посиланням: https://meet.google.com/qga-aaxx-eod

 

Олейнікова Г.О., в.о. завідувача кафедри англійської філології

 

Увага конкурс!
Оголошення!

Міністерство освіти і науки України інформує, що Міністерство розвитку громад та територій України оголосило відбір конкурсних проектів регіонального розвитку, що фінансуватиметься за кошти державного бюджету, отримані від ЄС.

 

Пропозиції щодо участі в конкурсі проектів приймаються до 25 вересня 2020 року, пакет документів готується відповідно до вимог, зазначених в листі МОН № 1-9-521 від 11.09.2020 р.

 

З Днем народження, шановний ректоре!
Кічук Я.В.

Професорсько-викладацький колектив, працівники та здобувачі вищої освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету висловлюють найщиріші слова вітань ректорові, доктору педагогічних наук, професору Ярославу Валерійовичу Кічуку з нагоди Дня народження!

 

Під Вашим керівництвом Ізмаїльський державний гуманітарний університет став провідним закладом вищої освіти не лише нашого регіону, а й країни загалом. Сьогодні ІДГУ – це осередок талановитих студентів, перспективної та прогресивної молоді!

 

Шановний Ярославе Валерійовичу! Своєю самовідданою та плідною щоденною працею Ви формуєте якісний імідж нашого закладу вищої освіти, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави. Ваші життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію ІДГУ.

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили та натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових злетів, досягнень та перемог.

В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася онлайн-зустріч зі студентами-першокурсниками
онлайн-зустріч зі студентами-першокурсниками

21 вересня 2020 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася онлайн-зустріч зі студентами І курсу освітнього ступеня «бакалавр» та освітньо-професійного ступеня «молодший бакалавр». Вперше знайомство зі студентами-першокурсниками відбувалося в режимі онлайн. Близько трьох сотень студентів зібралися на платформі Google Meet.

 

Зустріч розпочалася о 10.00 зі знайомства з адміністрацією університету. Перший проректор Наталія Михайлівна Кольцун привітала першокурсників з початком нового етапу в їхньому житті та ознайомила студентів зі структурою Університету, правилами поселення до гуртожитків, особливостями освітнього процесу за умов карантину, а на завершення побажала успіхів у навчанні та досягнення поставлених цілей.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи Лілія Федорівна Циганенко розповіла про переваги наукового життя та побажала творчої наснаги й енергії. Лілія Федорівна проінформувала, що для студентів університету вже створено індивідуальні корпоративні скриньки, за яким вони зможуть приєднуватися до курсів за запрошеннями викладачів.

Вхідне тестування з англійської мови для першокурсників
Важлива інформація

Шановні студенти-першокурсники! З метою визначення рівня володіння англійською мовою та розподілу студентів на академічні групи з вивчення дисципліни «Англійська мова» 21 вересня о 13:00 розпочинається вхідне тестування в режимі онлайн.

 

Кожний студент має пройти три тести різних рівнів. Перейти до кожного з трьох тестів ви зможете за відповідними посиланнями:

І рівень https://docs.google.com/forms/d/1nPhzaVxHICjsWp19KNt2G_vuBIWJLX7vn54Me2pKbA8/edit

ІІ рівень https://docs.google.com/forms/d/1GuZ9nwbjLoSmbkb6uPzwW0CUlVSavc7Zzr15B5TzZ1o/edit

ІІІ рівень https://docs.google.com/forms/d/1jEupqfFZLd_wzmgHYOalk4jrhLTw3v-PN_YQIznc-B4/edit

 

Час на проходження кожного тесту – 30 хвилин. Після того, як відповіли на всі питання, необхідно натиснути «Надіслати» для відправлення ваших відповідей на перевірку.

Шановні першокурсники!
«Гід» по університетському життю – довідник першокурсника ІДГУ!

Вітаємо зі вступом до Ізмаїльського державного гуманітарного університету!

 

Ми підготували для вас «гід» по університетському життю – довідник першокурсника!

 

Корисні посилання:

Електронний розклад

Доступ до платформ дистанційного навчання (Moodle, Google клас та Google meet)

Студентська рада університету

Дисципліни вільного вибору

Вхідне тестування з англійської мови для першокурсників