Адреса: | пр-т. Миру, 9, ауд. 103, ІДГУ, 3 корпус |
Facebook: | facebook.com/Центр-карєрного-зростання-ІДГУ-103995491042423/ |
Facebook: | facebook.com/SOLEIzmailCaritasOdessaUGCC/ |
⇒ Вистава лялькового театру за мотивами казки «Пан Коцький»
З 8 по 11 лютого 2021 року в рамках проєкту «СОУП Ізмаїл», що реалізується БФ “Карітас Одеса УГКЦ” у партнерстві з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом, відбувся он-лайн тренінг «Технології дистанційного навчання у початковій школі».
Тренінг проведено Центром кар’єрного зростання спільно з педагогічним факультетом Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Учасниками заходу стали 17 вчителів початкових класів Болградського району Одеської області.
В умовах тривалого карантину проблема організації дистанційного навчання у початковій школі є надзвичайно актуальною. Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще рік тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків.
Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто, саме тому вчителі вимушені постійно підвищувати свій професійний рівень з питань організації дистанційного навчання. Під час 8 годинного тренінгу викладач кафедри дошкільної та початкової освіти педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету Тетяна Бріцкан спробувала дати відповіді на всі питання, що хвилюють освітян.
У ході тренінгу були розглянуті питання використання он-лайн сервісів LearningApps, Classtime, Liveworksheets, Wizer.me, Learnis, Renderforest, Padlet, Сlassdojo у навчанні молодших школярів. Окрема частина тренінгу була присвячена організації діяльності самоорганізованих освітніх просторів в он-лайн режимі.
Під час роботи відбулося жваве обговорення досвіду учасників тренінгу з питань організації дистанційного навчання у молодших школярів.
Валентина Стойкова, директор Центру кар’єрного зростання
В рамках проєкту “СООП Ізмаїл”, що реалізується БФ «Карітас Одеса УГКЦ» у партнерстві з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом за фінансової підтримки БФ «Карітас Австрія», для учнів чотирьох шкіл Ізмаїльського та Болградського районів проводиться серія тренінгів для учасників шкільних парламентів під загальною назвою “Шкільний парламент в дії”.
Головним завданням тренінгів є розвиток потенціалу дітей, які проживають в сільській місцевості. У зв’язку з цим для дітей підготовлені тренінги з особистого зростання, побудови команди, вирішення конфліктів та подолання стресів, започаткування власної справи (всього дванадцять 8-годинних тренінгів).
Крім того, програма тренінгів передбачає проведення профорієнтаційної роботи, участь школярів в Днях кар’єри Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
До розробки тренінгів залучені викладачі та студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Форма проведення тренінгів — наживо та он-лайн.
Слід відзначити, що тренінги дуже подобаються школярам, активізують діяльність шкільного самоврядування та мають практичну користь для шкіл.
Валентина Стойкова, директор Центру кар’єрного зростання
З 14 по 17 грудня 2020 року в рамках проєкту «СОУП Ізмаїл» відбувся онлайн-тренінг «Технології дистанційного навчання у початковій школі», який організовано та проведено Центром кар’єрного зростання спільно з педагогічним факультетом Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Учасниками заходу стали 24 вчителя початкових класів м. Ізмаїл, Ізмаїльського, Ренійського, Тарутинського, Білгород-Дністровського районів Одеської області.
Проблема організації дистанційного навчання у початковій школі є надзвичайно актуальною в умовах тривалого карантину. Перед педагогами постали нові запитання: як ефективно взаємодіяти з учнями дистанційно; які додатки допоможуть просто і дієво взаємодіяти з учнями; у чому особливості онлайн-уроків; як якісно подати матеріал; як перевіряти завдання тощо. Під час 8-годинного тренінгу Тетяна Бріцкан – викладач кафедри дошкільної та початкової освіти педагогічного факультету ІДГУ надала відповіді на всі запитання, що хвилюють освітян.
Також були розглянуті питання використання онлайн сервісів LearningApps, Classtime, Liveworksheets, Wizer.me, Learnis, Renderforest, Padlet, Сlassdojo у навчанні молодших школярів. Окрема частина тренінгу була присвячена організації діяльності самоорганізованих освітніх просторів в режимі онлайн.
Крім теоретичної частини, в ході тренінгу серед учасників відбулося жваве обговорення досвіду з організації дистанційного навчання у молодших школярів.
Валентина Стойкова, директор Центру кар’єрного зростання
Huawei щороку оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього». Найкращі студенти університетів світу отримають змогу дізнатись від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого. У 2020 році компанія Huawei проводить всесвітню програму «Насіння для майбутнього» онлайн (Seeds for the Future Sky Program 2020), тому можлива участь більшої кількості студентів у порівнянні з попередніми роками.
Мета програми створення екосистеми для студентів та випускників, яких цікавлять знання та майбутня робота в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, спілкування у спеціально створеній групі для учасників програми з різних країн світу в https://www.linkedin.com/groups/6787709/
Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) потрібно надіслати комплект документів (дивіться повний перелік нижче) за email- csrukraine@huawei.com.
Програма передбачає навчання, спілкування з лекторами та учасниками, складання іспитів на англійській мові.
Учасники програми будуть додані в базу претендентів на стажування в ХУАВЕЙ УКРАЇНА з можливістю майбутнього працевлаштування в компанії.
Для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії ХУАВЕЙ УКРАЇНА з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.
Для кого програма «Насіння для майбутнього – 2020» (Seeds for the Future Sky)
Цього року Huawei передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та випускників, які отримали диплом у 2020 році технічних спеціальностей (STEM) з високими результатами навчання. Також компанія вперше надає можливість долучитися до програми онлайн студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 по 23 жовтня 2020 року включно.
Слідкуйте за оновленнями:
1. Офіційний сайт програми Seeds for the Future Sky: http://site.fphis.com/seeds/program.html
2. Офіційний сайт ХУАВЕЙ УКРАЇНА: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703
Сертифікати учасників
Передбачено отримання сертифіката (електронний варіант) тільки за умови відвідування обов’язкових і додаткових курсів, участі в церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу нових технологій і участі в офіційній церемонії завершення програми.
Унікальність програми «Насіння для майбутнього»
1. Знайомство з Huawei
2. Курси онлайн на платформі iLearning
На учасників чекають комплексні серії онлайн-курсів, лекції експертів Huawei та запрошених спікерів. Теми охоплюють новітні технології, лідерство та галузеві тенденції.
3. Мандрівка у світ технологій
4. Знайомство із китайською культурою
«ХУАВЕЙ УКРАЇНА прагне забезпечити рівний доступ до цифрових технологій та ділитись досвідом і знаннями провідних спеціалістів з талановитою молоддю. Завдяки міжнародній навчальній програмі «Насіння для майбутнього» студенти ознайомляться із тенденціями розвитку цифрових технологій та зрозуміти, які знання та навички допоможуть їм побудувати успішну кар’єру в інформаційно-комунікаційній галузі», – зазначив Ма Ці, директор ХУАВЕЙ УКРАЇНА.
Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020)
1. Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):
1.1. Huawei: Знайомство з компанією.
1.2. Технології.
1.2.1. Мережа 5G: Підключіть світ, підключіться до майбутнього (1 год),
1.2.2. Передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень (1 год).
1.2.3. Штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього (1 год).
2. Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам (1 год). 2.1. Основи кібербезпеки: досвід експертів (0,5 год).
2.2. Електронна комерція (0,5 год).
2.3. Цифрова економіка (1 год).
2.4. Галузеві тенденції (1 год).
2.5. Лідерство:
2.5.1. Лідерські навички (1 год).
2.5.2. Управління та міжкультурна комунікація (1 год).
3. Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту у будь-який час.
3.1. Обговорення нових технологій з представниками бізнесу.
3.2. Курси китайської мови (гнучкий графік навчання онлайн).
Усі учасники обов’язково мають пройти навчання онлайн (обов’язкові та додаткові тематичні курси).
Критерії відбору учасників
У конкурсному відборі програми «Насіння для майбутнього» у 2020 році (Seeds for the Future Sky Program 2020) можуть взяти участь:
Студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), випускники, які отримали диплом у 2020 році.
Cпеціалізація: а) Особи, які навчаються або завершили навчання у 2020 році за спеціальностями STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), особливо телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика); b) Студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Високі результати у навчанні (83-100 балів за профільними предметами).
Знання англійської мови Intermediate та вище.
Активна життєва позиція, відкритість, комунікабельність, лідерські якості.
Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом.
Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Документи для подання заявки на конкурс
Для участі у конкурсі до 15.09.2020 (включно) кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:
1. Мотиваційний лист українською (не більше 1-2 сторінок) (Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми “Насіння для майбутнього”?)
2. Заява українською (назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, хакатонах, здобутки у науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо)
3. З тими, хто відповідає критеріям, буде проведено індивідуальну онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.
Контактна особа зі студентами щодо участі у конкурсному відборі Олександра Терещук: tereshchuk.oleksandra@huawei.com, +380 96 340 66 22.
Історія програми в Україні
Проект «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) компанія Huawei реалізує з 2008 року. За цей період в ньому взяли участь понад 3600 студентів із 108 країн. Для Європи проект стартував у 2011 році, для України – у 2016 році, та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Перші 10 старшокурсників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Національного університету «Києво-Могилянська академія» були відібрані із 30 кандидатів і відвідали КНР у рамках «Насіння для майбутнього» у листопаді 2016 року. Студенти побували в дослідницькому центрі Huawei в м.Шеньчжень (Китай), ознайомилися з тенденціями розробок Інтернет-додатків для мобільних пристроїв, мережевими і хмарними технологіями, стандартами зв’язку 4-го покоління, інтелектуальними мережами. Візит включав ознайомлення зкультурою та історію розвитку Китаю.
У 2017 році участь у кваліфікаційному турі взяли вже 38 вищих учбових закладів України, в яких вивчають телекомунікації, у фінальну частину потрапили 12. Пройшли відбір представники 9 університетів: Державний університет телекомунікацій, Донецький національний технічний університет, Запорізький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний гірничий університет, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний університет “Львівська політехніка”, Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.
У 2018 році до них приєдналися Національний авіаційний університет, Український державний університет залізничного транспорту (Харків), Запорізька державна інженерна академія та Національний аерокосмічний університеті ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» (Харків). Загалом у відборі з 22 червня по 22 вересня 2018 року взяли участь 55 старшокурсників 39 вищих навчальних закладів.
За три роки впровадження проекту у КНР побували 30 студентів, 14 ВУЗів із 8 міст України.
«Цифровий світ змінюється дуже швидко. Майже кожні 10 років з’являється новий стандарт зв’язку. Сьогодні ми вже входимо в еру 5G. Huawei – активний гравець на цьому інноваційному ринку. Наша місія – забезпечити доступ до цифрових технологій для кожної людини, будинку та організації для створення взаємопов‘язаного та інтелектуального світу. Тому ми зацікавлені у популяризації ІКТ-спеціальностей та підтримці талантів у цій сфері. За різними програмами за останні 6 років компанія Huawei допомогла підготувати майже 500 молодих фахівців для телекомунікацій в Україні. За три роки програми «Насіння для майбутнього» 30 студентів змогли на власні очі побачити обладнання та технології зв’язку, які Україна починає активно впроваджувати. Зараз молоді фахівці мають всі можливості застосувати здобуті навички на практиці на батьківщині для впровадження нових технологій для українців», – зазначив Ма Ці, директор Huawei Ukraine.
Станом на 29 березня 2023 року Ізмаїльський державний центр зайнятості пропонує наступні вакансії для педагогів м. Ізмаїла та Ізмаїльського району.
Ознайомитися з наявними вакансіями сфери освіти можна на сайті http://izmailcz.com.ua/shukacham-roboti/vakansiji
або звернувшись до фахівців Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості за тел. (04841) 2-15-03, 2-00-04.
Ресторан “Пармезан” (ФОП Золотарьова О.О..) – адміністратор
Готель “Green Hall”- адміністратор (володіння англійською мовою)
Готель “Преміум” – адміністратор
Розважальний центр “Занзібар” – адміністратор
ЦД “ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ” – адміністратор майданчика
Бросківська ЗЗСО (школа) – асистент вчителя (8 клас)
Лощинівська ЗЗСО (школа) – асистент вчителя (7 клас)
ШКОЛА English Home School – вчитель англійської мови
БРОСКІВСЬКА ЗЗСО – вчитель української мови та літератури
Гімназія № 8 – вчитель трудового навчання та технології
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 16 – вчитель закладу загальної середньої освіти (німецька мова)
КАМ`ЯНСЬКИЙ ЗЗСО – вчитель закладу загальної середньої освіти (англійська мова)
Озернянський ЗЗСО – вчитель закладу загальної середньої освіти (історія)
ГІМНАЗІЯ № 10 – вчитель закладу початкової освіти
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА – вчитель закладу загальної середньої освіти (англійська мова, біологія)
ГІМНАЗІЯ № 10 – вчитель початкових класів
ПрАТ “ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-КАРТОННИЙ КОМБІНАТ – економіст
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ –економіст
Ізмаїльська РДА – економіст
ТОВ “АСС” – економіст
ПРаТ УДП – економіст
ПЕРШОТРАВНЕВСЬКИЙ ЗЗСО –логопед
КОМИШІВСЬКИЙ ЗЗСО –логопед
МУРАВЛІВСЬКИЙ ЗЗСО –логопед (0,5 ставки)
КП “Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціями” – менеджер проєктів
ФОП Каліга Д.Г. – менеджер з продажу
ГІМНАЗІЯ № 10 М. ІЗМАЇЛ (ШКОЛА № 10) – педагог соціальний, педагог організатор
Інтерклуб – перекладач (румунська, молдавська)
Міськвійськомат – практичний психолог
Озернянський ЗЗСО – практичний психолог
КАЛАНЧАЦЬКИЙ ЗЗСО – практичний психолог
ТОВ “НьюЕнерджі” – програміст
Матроський ЗЗСО – психолог
КИСЛИЦЬКИЙ ДЗО “РОМАШКА” – психолог
В/ч 1474 – фахівець з комп’ютерних технологій