Студентське самоврядування в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті – це засіб реалізації студентською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив шляхом ухвалення рішень та їх виконання у співпраці з адміністрацією.
Студентське самоврядування сприяє виробленню у студентів навичок вирішувати конкретні соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми, формує почуття відповідальності, вміння працювати в команді.
Студентська рада університету складається з різноманітних секторів, які організовують повсякденну планову роботу. Лідери студентського самоврядування беруть участь у розподілі стипендіального фонду й поселенні студентів до гуртожитків ІДГУ, у вирішенні питань працевлаштування випускників. Не залишаються поза увагою студентства і проблеми дітей-інвалідів, сиріт та малозабезпечених. З ініціативи Студентської ради в університеті відбуваються благодійні акції, спрямовані на збір коштів для медичного обладнання дитячих лікарень району, області, надання матеріальної допомоги студентам, які втратили батька чи матір, підтримку дітей Ізмаїльського дитячого будинку. Не забувають студенти ІДГУ й про про людей похилого віку, наділяючи їх турботою не лише у свята, але й у повсякденному житті.
Особливу увагу Студентська рада приділяє популяризації здорового способу життя, організації і проведенню спортивно-масових заходів, а також облаштуванню прилеглих до студентського містечка територій.
Студентська рада ІДГУ підтримує зв’язки з громадськістю міста Ізмаїла. Вже традиційними стали зустрічі нашої молоді з працівниками Міністерства внутрішніх справ у місті Ізмаїлі, представниками місцевої влади, лікарями, музикантами та художниками.
Студентське самоврядування в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті – це засіб реалізації студентською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив шляхом ухвалення рішень та їх виконання у співпраці з адміністрацією.
Студентське самоврядування сприяє виробленню у студентів навичок вирішувати конкретні соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми, формує почуття відповідальності, вміння працювати в команді.
Студентська рада університету складається з різноманітних секторів, які організовують повсякденну планову роботу. Лідери студентського самоврядування беруть участь у розподілі стипендіального фонду й поселенні студентів до гуртожитків ІДГУ, у вирішенні питань працевлаштування випускників. Не залишаються поза увагою студентства і проблеми дітей-інвалідів, сиріт та малозабезпечених. З ініціативи Студентської ради в університеті відбуваються благодійні акції, спрямовані на збір коштів для медичного обладнання дитячих лікарень району, області, надання матеріальної допомоги студентам, які втратили батька чи матір, підтримку дітей Ізмаїльського дитячого будинку. Не забувають студенти ІДГУ й про ветеранів Великої Вітчизняної війни, наділяючи їх турботою не лише у свята, але й у повсякденному житті.
Особливу увагу Студентська рада приділяє популяризації здорового способу життя, організації і проведенню спортивно-масових заходів, а також облаштуванню прилеглих до студентського містечка територій.
Студентська рада ІДГУ підтримує зв’язки з громадськістю міста Ізмаїла. Вже традиційними стали зустрічі нашої молоді з працівниками Міністерства внутрішніх справ у місті Ізмаїлі, представниками місцевої влади, лікарями, музикантами та художниками.
Положення про студентське самоврядування ІДГУ
Положення про старосту академічної групи ІДГУ
Протокол № 1 засідання студентської ради ІДГУ від 12.10.2023 р.
Протокол № 2 засідання студентської ради ІДГУ від 22.10.2023 р.
Протокол № 3 засідання студентської ради ІДГУ від 16.11.2023 р.
Протокол № 4 засідання студентської ради ІДГУ від 04.12.2023 р.
Протокол № 5 засідання студентської ради ІДГУ від 24.04.2024 р.
Протокол № 6 засідання студентської ради ІДГУ від 29.04.2024 р.
Витяг з протоколу № 6 засідння студентської ради ІДГУ від 24.04.2024 р.
Протокол № 7 засідання студентської ради ІДГУ від 26.04.2024 р.
Протокол № 8 засідання студентської ради ІДГУ від 07.05.2024 р.
Витяг з протоколу № 8 засідння студентської ради ІДГУ від 07.05.2024 р.
Протокол № 9 засідання студентської ради ІДГУ від 17.05.2024 р.
Витяг з протоколу № 9 засідання студентської ради ІДГУ від 17.05.2024 р.
Протокол № 10 засідання студентської ради ІДГУ від 30.05.2024 р.
Протокол № 11 засідання студентської ради ІДГУ від 13.06.2024 р.
Витяг з протоколу № 11 засідння студентської ради ІДГУ від 13.06.2024 р.
Протокол № 12 засідання студентської ради ІДГУ від 28.08.2024 р.
1. Студія онлайн-освіти Educational Era
2. Всеосвіта, вебінари
3. iLearn – цікаве, безкоштовне і доступне 24/7 навчання: онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами Києва, тести, подкасти, матеріали для самопідготовки .
4. Prometheus Онлайн курси України і світу із різних предметів та різноманітних напрямків педагогів та учнів
5. Каталог електронних освітніх ресурсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка
6. Психологічні ігри онлайн для учнів
7. Онлайн-курси та супроводжувальні матеріали широкого профілю
8. Тест-картинки для дітей і дорослих
9. Цікаві факти про людську поведінку / https://senfil.net/index.php?newsid=75
10. Вебінар «Вчимося дружити»
11. Вебінар «Розвиток творчого мислення учнів»
МОН України
Щодо інформаційної кампанії Лист МОН 1/9-623 від 09.11.2020р.
Закон України Про боротьбу з тероризмом
Рекомендації щодо реагування та дій персоналу закладу освіти при отриманні інформації про погрозу вчинення теракту Лист ДОН ООДА №115 від 27.01.2021р.
Накази, настанови по ІДГУ
Про підвищення рівня безпеки Наказ ІДГУ №6 від 26.01.2021р.
Настанова щодо поведінки у разі захоплення терористами у заручники (29.01.2021 р.)
Як поводити себе у разі надзвичайної ситуації або війни
Дії населення у випадку загрози виникнення радіаційної небезпеки
Дії населення у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки
Дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру
Пам’ятки з безпеки життєдіяльності населення
Дії населення у разі раптового артилерійського обстрілу
Дії населення при загрозі стихійного лиха та отриманні штормового попередження
Телефон довіри 15-58 “Ставропігіон”
Телефонні лінії психологічного здоров’я в Україні
7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції
Час подбати про себе: коли слід звернути увагу на своє психічне здоров’я
Як наші буденні слова змушують інших почуватись гірше: ситуації?
Як пройти крізь труднощі і зберегти психічне здоров’я?
Як подбати про своє психічне здоров’я: 5 корисних звичок на кожний день?
Як піклуватися про себе, якщо у близької людини психічний розлад?
Як говорити з людиною, яка має розлад психічного здоров’я?
Коронавірус: як захистити свою психіку
Підтримка психічного здоров’я дитини, яка повертається до школи в умовах пандемії COVID-19
Як впоратися зі стресом під час спалаху вірусу 2019-nCoV
Чергова корисність у графічному втіленні. Як примиритися з власними страхами?
Як не потрапити на гачок дофаміну при стресі
Що варто знати про гнів під час пандемії
У чат-боті «Кіберпес» можна знайти інформацію про те:
Безпека дітей в інтернеті
Захист дітей від сексуального насилля в інтернеті: освітній проєкт “Stop sexting”
Всеукраїнська кампанія проти кібербулінгу Docudays ua
«Щодо необхідності проведення додаткових профілактичних заходів в середовищі дітей та підвищення обізнаності батьків» Лист МОН №1/9-128 від 10 березня 2121 р.
Факультет української та іноземної філології
Хіміч Ірина Сергіївна
Ірина – здобувачка вищої освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету, голова студентської ради факультету української та іноземної філології, а також членкиня відділу з якості вищої освіти, починаючи з 2023 року. Студентка навчається на ІІ курсі у 24Ф групі. Іриною, яка собою являє відомого в Ізмаїлі волонтера, регулярно впроваджується патріотичне виховання молоді Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Студентка є донькою військового і на підставі цього також організаторкою всеізмаїльського патріотичного автомобільного заїзду «За Україну», який відбувався 20 квітня 2024 року, участь в якому взяло понад 50 автівок. Ірина є членкинею наукової ради університету та студентського самоврядування університету. Здобувачка вищої освіти є дипломанткою ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Студентку нагороджену відзнакою за активну громадянську позицію та особистий внесок у розвиток студентського самоврядування Ізмаїльського державного гуманітарного університету. |
|
Соколова Катерина Сергіївна
Катерина – студентка ІІ курсу 212І групи Ізмаїльського державного гуманітарного університету, заступниця голови студентської ради факультету української та іноземної філології. Студентка є членкинею рейтингової комісії ФУІФу, активним виборцем належних стипендіальних активів. Була нагороджена грамотою за І місце у фонетичному конкурсі «English Phonetic Competition» за виразне декламування поезії. З 2023 року Катерина є членкинею відділу з якості вищої освіти. Активно бере участь у студентському житті та житті університету, а також є літературним діячем у краєзнавчому заході «Діалог культур в літературі рідного краю» обласного центру естетичного виховання м. Ізмаїл. Студентка відзначається своєю відповідальністю та комунікабельністю, чим підкреслює і без того виражений рівень авторитету серед студентів і викладачів університету. |
|
Морозовська Катерина Андріївна
Катерина – студентка III курсу освітнього ступеня “бакалавр” факультету української та іноземної філології Ізмаїльського державного гуманітарного університету, членкиня студентської ради факультету, де у 2023 році була обрана головою відділу якості вищої освіти та секретарем студентської ради. Окрім цього, бере участь у різних наукових проєктах і має хист до написання наукових статей. Катерина є постійним учасником та призером фонетичних конкурсів та конкурсів перекладу. Активно бере участь в організації культурно-масових заходів, які проводяться в університеті. Студентка неодноразово брала на себе відповідальність за проведення університетських дійств. Здобувачка вищої освіти володіє вираженими лідерськими якостями, що спрямовані на об’єднання колективної спільноти як під час навчання, так і в позанавчальних аспектах. Катерина відзначається наявним авторитетом як серед студентів, так і серед викладацького колективу. |
|
Грицунь Марія Володимирівна
Марія – студентка І курсу 11І групи, здобувачка освітнього ступеня “бакалавр” Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Починаючи з 2023 року, від моменту старту свого університетського життя, обіймає посаду голови культурно-спортивного відділу студентської ради факультету української та іноземної філології. Бере участь у культурних заходах, насамперед у театральних виставах університетського гурту «Маски». Марія – це активний учасник фонетичних конкурсів серед І та ІІ курсів, а також заходів патріотичного спрямування. Студентка публічно декламує вірші, а також відзначається науковим бажанням серед студентського активу. Має здібності до креативного друку фотографій, за що регулярно бере на себе відповідальність під час масових заходів у стінах університету. Марія добре знається на правилах взаємодії в інтернет-просторі, через що є адміністратором соціальних мереж факультету української та іноземної філології. |
Педагогічний факультет
Стоянова Кароліна Василівна
Кароліна – студентка 3-го курсу педагогічного факультету, навчається за освітньою програмою Спеціальна освіта (логопедія). Інклюзивна освіта. З 2022 року займається волонтерською діяльністю, активно бере участь у різноманітних соціальних та благодійних проєктах, спрямованих на допомогу дітям, які цього потребують. Нині Кароліна працює у студії логопедичної та психологічної підтримки “Розмовляйко” ІДГУ, де допомагає дітям з мовленнєвими порушеннями розвивати свої комунікативні здібності. Є секретарем студентської ради педагогічного факультету. Має організаційні навички, комунікабельна. Окрім цього, Кароліна активно бере участь у студентських конференціях, де презентує свої дослідження та обмінюється досвідом зі студентами інших закладів вищої освіти. На постійній основі удосконалює професійні навички, проходить різні логопедичні курси, поглиблює свої знання та вивчає новітні методики і підходи у логопедії. Також є активною учасницею студентської студради університету, де разом з іншими здобувачами займається організацією та проведенням різноманітних заходів, спрямованих на покращення студентського життя та розвиток університетської спільноти. |
|
Супрун Анна Миколаївна
Анна – талановита студентка педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету, навчається за освітньою програмою Спеціальна освіта (логопедія). Інклюзивна освіта. Є активним членом студентської ради. Працює на волонтерській основі у студії логопедичної та психологічної підтримки “Розмовляйко” ІДГУ. За підсумками заліково-екзаменаційних сесій має відмінні результати. Протягом другого семестру 2022-2023 року отримувала Президентську стипендію. Анна активно займається науковою діяльністю. Є учасницею багатьох міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у секціях спеціальної освіти, психології, філософських наук, суспільно-правових наук та соціальної роботи та є автором багатьох наукових статей. |
|
Новак Влада Валеріївна
Влада – креативна студентка педагогічного факультету, навчається за освітньою програмою Фізична культура і спорт: тренерсько-викладацька діяльність спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Освітній ступінь – бакалавр. Вона є активною та старанною студенткою, яка постійно підвищує свій професійний рівень. За підсумками заліково-екзаменаційних сесій має відмінні результати. Відповідально ставиться до вимог академічної доброчесності. Бере активну участь як у громадському житті факультету, так й університету, за що неодноразово була відзначена. Виконує обов’язки голови студентської ради університету. Має значні досягнення не лише у навчанні, Влада вступила до університету вже маючи значні спортивні досягнення – має кваліфікацію інструктора з велоспорту та вело туризму та II спортивний розряд з велотуризму, активно займається спортом та пропагує фізичну культуру і спорт серед молоді у соціальних мережах. Студентка має неабиякий хист до наукової роботи. Бере участь у наукових конференціях, посідає призові місця та друкується у наукових журналах. У 2024 році отримує Президентську стипендію та є членом експертної ради студентства закладів вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М. головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. |
|
Деревянко Софія Ігорівна
Софія – студентка педагогічного факультету, навчається за освітньою програмою Початкова освіта. Інклюзивна освіта за освітнім ступенем «бакалавр». Має високі академічні досягнення, що підтверджені нагородами за успішну навчальну діяльність. Бере активну участь у соціальних проєктах, спрямованих на допомогу постраждалим від війни та у волонтерській діяльності, у тому числі займається плетінням маскувальних сіток для військових тощо. Студентка має творчі досягнення в літературі, які відзначені похвальними листами, що свідчить про її пристрасть до самовираження через мистецтво. Окрім цього, Деревянко Софія є учасницею студентської гри «Найрозумніший студент ІДГУ-2023», в якій здобула перемогу. Має численні відзнаки за наукову діяльність у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, друкується у наукових вісниках. |
|
Стрілкова Дар’я Олександрівна
Студентка ІІ курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія). Інклюзивна освіта. Освітній ступінь – бакалавр. Дар’я не лише навчається на «відмінно», вона ще є активною учасницею різноманітних проєктів та ініціатив. Здобувачка удосконалює здобуті уміння та навички під час роботи в студії логопедичної та психологічної підтримки “Розмовляйко” ІДГУ. Крім того, вона пройшла низку тренінгів з різних тем “Тайм-менеджмент”, “Тренінг для тренерів”, “Написання заявок на отримання грантів”, “Основи підприємницької діяльності” і отримала сертифікати. Також Дар’я самостійно проводить тренінги для батьків і студентів на такі теми, як: “Особлива дитина”, “Основи арттерапії” та інші. Вона є членом студентського самоврядування. Її наполегливість і енергія дозволяють досягати поставлених цілей та забезпечувати інтереси всіх студентів. Її лідерські якості та вміння працювати в команді роблять її незамінною у будь-якому колективі. |
Факультет управління, адміністрування та інформаційної діяльності
Возіян Кирило Георгійович
Студент 2 курсу спеціальності 053 Психологія: клінічна психологія факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Освітній ступінь – бакалавр. Кирило пише авторські тренінги й виступає з ними в ІДГУ та інших закладах освіти. Свою консультативну практику здобувач почав вже на другому курсі під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри загальної та практичної психології. Активно веде соціальні мережі та пише пости про психологію. Крім того, бере активну участь у студентському житті як факультету, так і університету. Має неабиякий хист до наукової діяльності. Є учасником дводенного тренінгу від Академії Політичного Лідерства Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Студент відзначається своїм творчим підходом до поставлених завдань, відповідальним ставленням до них, доброзичливістю, комунікабельністю та має авторитет серед інших студентів. |
Команда «Лабораторія Наук» |
|
П’ятеро молодих, амбітних та цілеспрямованих студентів факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності долучились до Національної хвилі програми UPSHIFT, яка реалізована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) разом із ГО «Слов’янський культурний центр “Задзеркалля”» та Малою академією наук України за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.
Команда “Лабораторія наук” у проєкті поставила за мету підвищити рівень математичної компетентності молоді віком 14-19 років. |
|
Анна – талановита студентка 4 курсу спеціальності 014.04 Математика, поєднує відмінні академічні успіхи з активною науковою та громадською діяльністю. Вона обіймає посаду голови студентської ради факультету та секретаря студентського самоврядування ІДГУ, демонструючи неабиякі організаторські здібності.
Однак найбільшою пристрастю Анни є її майбутня професія вчителя математики. Вона горить цією ідеєю та готова взяти на себе повну відповідальність для досягнення бажаного результату. Наполегливість, цілеспрямованість та працездатність Анни дозволяють їй успішно поєднувати численні обов’язки. Її енергія та ентузіазм створюють атмосферу, сприятливу для навчання та розвитку молодих талантів. |
|
Гаврилюк Дар’я – талановита студентка 1 курсу спеціальності 014.04 Математика, яка обрала для себе шляхетну долю вчителя. Нею рухає прагнення ділитися своїми знаннями з підростаючим поколінням та допомагати йому розкривати свій потенціал. Незважаючи на інтровертний характер, Дар’я стала справжнім генератором цікавих та необхідних ідей у команді.
Ця тиха і врівноважена дівчина знаходить спокій у в’язанні гачком. Однак, коли справа стосується командної роботи, Дар’я перетворюється на непереможного супротивника. Вона готова битися до кінця, використовуючи свої глибокі знання та креативний підхід. Її неочікувана рішучість та енергія надихають інших членів команди. |
|
Маланюк Максим – студент 1 курсу спеціальності 014.09 Інформатика, чия жага до знань не згасла, незважаючи на те, що зараз він проживає не в рідному Херсоні. Він єдиний “холодний розум” у команді, оточений жвавими дівчатами.
Максим завжди зберігає розсудливість та здатний вирішити будь-яку нестабільну ситуацію. Аналітичний склад розуму та здатність зберігати спокій у будь-яких обставинах роблять Максима неоціненним активом для команди. Крім того, він прагне дізнатися більше, саме тому й приєднався до проєкту, щоб допомагати команді своїми знаннями з інформатики. Разом Дар’я та Максим створюють міцний дует, здатний подолати будь-які перешкоди завдяки поєднанню креативності, знань та холоднокровності. Їхні унікальні якості доповнюють одне одного, створюючи ідеальний баланс у команді. |
|
Сандульська Валентина – амбітна і цілеспрямована студентка 1 курсу спеціальності 014.04 Математика факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Освітній ступінь – бакалавр.
Вона живе за принципом “Язик до Києва доведе”, і це справді допомогло їй багато чого досягти. Завдяки своїм чудовим комунікативним навичкам та красномовству, Валентина є справжнім оратором команди. Вона може переконливо донести будь-яку ідею та використати навіть найскладнішу ситуацію на користь команді. Енергійна та смілива від природи, Валентина ніколи не боїться викликів, має гарне почуття гумору та вміє розрядити напружену атмосферу дотепним жартом. Це допомагає зберігати позитивний настрій у команді навіть в найскладніших ситуаціях. |
|
Іоржева Карина – талановита студентка 1 курсу спеціальності 014.09 Інорматика факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності, яка вже встигла здобути призові місця на міжнародних змаганнях зі співу. Ця дівчина-вогник вирізняється неймовірною жагою до знань та вмінням передавати їх іншим.
У команді Карина виступає рушійною силою, здатною перервати зайві розмови та спрямувати колектив до активної роботи. Її харизма, владний погляд та впевнена манера тримати себе допомагають ефективно керувати процесом. Карина також є майстром у вирішенні конфліктів. Завдяки дипломатичним навичкам та переконливості, вона може знайти компроміс та досягти згоди між сторонами. Здатність знаходити спільну мову з різними людьми робить її неоціненним активом команди. |
|
П’ятеро непересічних особистостей, на перший погляд, такі різні, але насправді це міцний союз талантів, знань і пристрастей, які гармонійно доповнюють один одного. Коли вони зливаються в єдину команду, в одне ціле, відбувається щось дивовижне.
Валентина – красномовний оратор, чия енергія надихає команду не здаватися. Анна – відповідальний лідер, здатний взяти кермо у свої руки. Дар’я – тиха сила, яка генерує життєво важливі ідеї. Максим – розсудливий стратег, що зберігає спокій навіть у найбуремніші часи. Карина – вогняна душа, яка розпалює вогник ентузіазму в серцях своїх товаришів. Разом вони – неперевершена п’ятірка, готова підкорити будь-які висоти. І вже зовсім скоро їхня спільна мрія стане реальністю з відкриттям центру “Математична швидка”. У цьому безпечному просторі вони зможуть ділитися своїми знаннями з математики, перетворюючи цю науку на захопливу пригоду. |
Чумаченко Дарина Віталіївна
Дарина – студентка 2 курсу спеціальності 014.04 Математика, яка повністю віддана світу бойових мистецтв. Ця хоробра дівчина є членом Федерації з грепплінгу, вона неодноразово представляла Ізмаїл та Одеську область на численних чемпіонатах, здобувши другий дорослий розряд. 2023 рік для Дарини став зірковим. На обласному чемпіонаті в Одесі вона виборола золото і срібло у різних вагових категоріях. А на чемпіонаті України в Броварах – бронзу у вазі 53 кг. На кубку Одещини спортсменка додала до колекції срібну медаль. Окрім національних турнірів, Дарина регулярно бере участь у місцевих змаганнях, де демонструє свою перевагу. Кубок Бессарабії, фестивалі бойових мистецтв, відкриті турніри з панкратіону, грепплінгу та джиу-джитсу – скрізь вона на п’єдесталі пошани. Поєднуючи навчання з пристрастю до єдиноборств, Дарина доводить, що немає нічого неможливого для людини із залізною силою волі. Вона – натхнення для всіх, хто прагне досягти висот в академічній та спортивній сферах. |
|
Поволяшко Кирило Валерійович
Кирило – студент 2 курсу спеціальності 014.09 Інформатика, другий заступник голови студентської ради факультету. Працює лаборантом лабораторії №3, допомагаючи університету в технічних питаннях: налаштуванні, підключенні та ремонті обладнання. Здобувач невгамовно розвиває свої навички у ІТ сфері, вивчаючи нові комп’ютерні програми та технології. Окрім комп’ютерів, його цікавить електроніка загалом, зокрема технології 3D-друку та різні види 3D-принтерів. Однак справжньою пристрастю Кирила є вебдизайн та дизайн. Для нього це спосіб самовираження та можливість поєднати технічні навички з мистецтвом. Кирило постійно вдосконалює свої дизайнерські вміння, експериментуючи з різними стилями та підходами. Він не лише володіє навичками веброзробок, а й має хист до створення естетичних та функціональних дизайнерських рішень. Поєднуючи навчання, університетську діяльність, технічні та дизайнерські захоплення, Кирило демонструє відданість своїй справі та прагнення до постійного вдосконалення. Його різнобічні інтереси, креативність та естетичне чуття роблять його цінним активом для університету та майбутньої кар’єри в ІТ-галузі. |
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації
0 800 500 335 або 116 123
Працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.
Національна дитяча гаряча лінія
0 800 500 225 або 116 111
Працює з понеділка по п’ятницю з 12.00 по 16.00
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торговілі людьми та гендерної дискримінації:
0-800-500-335 або 116-123
Цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства: 15-47
Через обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення – через аварії або з метою економії.
Аби не наражати на небезпеку себе та водіїв у темний час доби радимо:
Як поводити себе у разі надзвичайної ситуації або війни
Як розпізнати БПЛА та уберегтися від цієї зброї
Дії населення у випадку загрози виникнення радіаційної небезпеки
Дії населення у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки
Як поводити себе у разі надзвичайної ситуації або війни
Як розпізнати БПЛА та уберегтися від цієї зброї
Дії населення у випадку загрози виникнення радіаційної небезпеки
Дії населення у випадку загрози виникнення хімічної небезпеки
Дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру
Пам'ятки з безпеки життєдіяльності населення
Дії населення у разі раптового артилерійського обстрілу
Дії населення при загрозі стихійного лиха та отриманні штормового попередження
Україна – це ми!
Спеціальна програма вчителювання для випускників!
Нація, яка читає, – непереможна!
Студенти – дітям. День Святого Миколая в Ізмаїльському навчально-реабілітаційному центрі Одеської обласної ради
Ненасильницьке спілкування – мова життя
Драматична мініатюра «Різдвяні історії» до дня Святого Миколая
Програма віртуальних обмінів NICE, яка реалізується в рамках співпраці з Единбурзьким університетом
Мультикультурна Бессарабія – крізь минуле у майбутнє: фотопам’ять
Приз глядацьких симпатій і море оплесків
Студентська молодь ІДГУ готова до захисту України
«Методика зображення геометричних фігур» – майстер-клас Івана Васильовича Пастиря
Увага! Олімпійський тиждень!
Як не потрапити під вплив “груп смерті”: профілактична робота з молоддю триває
Міжнародний день друзів!
Літературно-музичний вечір «Трохи поезії! Трохи життя! Трохи почуттів!»
Мир всім!
Все залежить від наc самих!
Герої не вмирають!
Багато з нас відчувають себе пригнічено через ситуацію, що відбувається у світі. Особливо важко дається постійне перебування в чотирьох стінах.
Слід пам’ятати, навіщо ми це робимо – заради свого здоров’я і здоров’я своїх близьких. Але, на жаль, не у всіх поруч є ті, хто може допомогти. Зараз в найнебезпечнішій ситуації опинилися самотні літні люди.
Це найбільш вразлива для вірусу категорія населення. Їм, як нікому іншому, потрібно залишатися вдома. Але ці люди змушені виходити на вулицю, як мінімум, щоб купити собі продуктів. Давайте не будемо обминати цю ситуацію . Байдужість страшніше будь-якого віруса…
Саме тому, студрада ІДГУ разом в БФ «Хочу жити» вирішили провести благодійну акцію «Ви не самотні» для організації допомоги самотнім людям похилого віку нашого міста.
Як ви можете нам допомогти?
⠀ – Перевести кошти на карту: 4149 4991 3266 5512 (будь-яка сума буде корисна!)
⠀ – Ми також приймаємо продукти: овочі, фрукти, крупи, макарони, різні солодощі. Напишіть нам в Direct або зателефонуйте за номером: 0 (66) 726 83 49 Дмитро
⠀ ❗ Також хочемо уточнити, що наші волонтери будуть дотримуватися всіх санітарних правил, які встановлені в зв’язку з карантином.
Увага!
Карантин змусив всіх нас не тільки працювати з дому, а і знаходити собі в чотирьох стінах різні способи розваги та дозвілля. На щастя, в епоху інтернету можна відвідувати найбільші музеї світу, не виходячи на вулицю, а також переглядати відеовистави, балети, опери і все це – безкоштовно. Ми підготували для вас підбірку онлайн-джерел для культурного відпочинку:
1. Ермітаж, Санкт-Петербург
Один із найбільших у світі художніх і культурно-історичних музеїв.
Віртуальний візит за посиланням.
Також є можливість переглянути п’ятигодинну подорож Ермітажем, зняту на iPhone 11 Pro одним дублем в 4К
2. Віденська опера проводить безкоштовні трансляції на період карантину
3. «Радіо Arzamas»
До 15 квітня безкоштовна підписка за промокодом “КАРАНТИН”
4. ПроєктGoogle Arts and Culture
https://artsandculture.google.com/
Амстердамский музей Ван Гога с функцией google street view:
https://bit.ly/2TRdiSQ
5. Третьяковська галерея
https://artsandculture.google.com/partner/the-state-tretyakov-gallery
6. Музей історії мистецтв (Kunsthistorisches Museum), Відень
7. Цифрові архіви Уффіці
https://www.uffizi.it/en/pages/digital-archives
8. Лувр
https://www.louvre.fr/en/media-en-ligne
9. Британський музей, віртуальні екскурсії по музею і експозиціях на офіційному YouTube каналі
https://www.youtube.com/user/britishmuseum
10. Прадо, фото понад 11 тисяч творів, пошук по художникам (з алфавітним покажчиком) і тематичний пошук
11. Онлайн-колекція нью-йоркського музею сучасного мистецтва (МоМА), близько 84 тисяч робіт
https://www.moma.org/collection/…
12. Музей Сальвадора Далі
13. Національний музей у Кракові
14. Музеї Нью-Йорка – віртуальні колекції і екскурсії, архіви лекцій і оповідань самих художників
Якщо ви хочете долучитися до роботи студентської ради, будь ласка, заповніть анкету і ми обов’язково з вами зв’яжемося!
https://t.me/+wTMTd4WXUddiZGVi | |
@studrada_idgy |
Впродовж 28 – 30 жовтня 2024 р. з використанням технічних засобів відеозв’язку ZOOM здійснюватиме роботу експертна група для проведення акредитаційної експертизи зазначеної освітньої програми.
Всі бажаючі мають змогу поспілкуватися з експертною групою та приєднатися до відкритої зустрічі 28 жовтня о 17.20.
Підключитись до конференції Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/88999142526?pwd=TBfnGknfyf8Jv4yHxwNmDAiDTnqQpc.1
Ідентифікатор конференції: 889 9914 2526
Пароль: 2024
Адміністрація університету
Графік навчального процесу на 2024-2025 н.р. ОС «бакалавр» д.ф.н.
Графік навчального процесу на 2024-2025 н.р. ОС “магістр”, «доктор філософії» д.ф.н.
Графік навчального процесу на 2024-2025 н.р. ОС Бакалавр д.ф.н. (спеціальність 013 Початкова освіта)
Графік навчального процесу на 2024-2025 н.р. ОС «бакалавр», «магістр, «доктор філософії» з.ф.н.
I пара — 0830 — 0950 | V пара — 1440 — 1600 |
II пара — 1000 — 1120 | VI пара — 1610 — 1730 |
III пара — 1130 — 1250 | VII пара — 1740 — 1900 |
IV пара — 1310 — 1430 |
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за ІІ семестр 2023-2024 н.р.:
Наказ №30-с від 20.02.2024 р. Про призначення стипендії
Наказ №18-с від 01.02.2024 р. Про призначення стипендії
Наказ №152-с від 22.11.2023 р. Про призначення стипендії
Наказ №119-с від 19.09.2023 р. Про призначення стипендії
Наказ №105-с від 12.09.2023 р. Про призначення стипендії
Наказ №101-с від 08.09.2023 р. Про призначення стипендії
Наказ №91-с від 30.08.2023 р. Про призначення стипендії
Наказ №59-с від 30.06.2023 р. Про призначення стипендії
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2023-2024 н.р.:
ФУАІД
Факультет української та іноземної філології
Педагогічний факультет
ФУАІД (бакалавр, магістр)
Факультет української та іноземної філології ОС Бакалавр, ОС Магістр
Педагогічний факультет ОС Бакалавр
Педагогічний факультет ОС Магістр
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2022-2023 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов
Педагогічний факультет
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у II семестрі 2022- 2023 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов (бакалавр)
Факультет іноземних мов (магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр)
Педагогічний факультет “Президентська стипендія та стипендія Кабінету Міністрів України
Педагогічний факультет (магістр)
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2022-2023 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов
Педагогічний факультет
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у II семестрі 2022- 2023 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов (бакалавр)
Факультет іноземних мов (магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр)
Педагогічний факультет “Президентська стипендія та стипендія Кабінету Міністрів України
Педагогічний факультет (магістр)
Наказ № 60-с від 30.06.2022 р. “Про призначення стипендії у першому семестрі 2022-2023 н.р.”
Наказ №95-С від 16.09.2022 р. “Про призначення стипендії у першому семестрі 2022-2023 н.р.“
Наказ №127-С від 06.10.2022 р. “Про призначення стипендії у першому семестрі 2022-2023 н.р.“
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за ІІ семестр 2021-2022 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов (бакалавр, магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр, магістр)
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у I семестрі 2022- 2023 н.р.:
ФУАІД (1 курс бакалавр)
ФУАІД (1 курс магістр, іменні та соціальні бакалавр)
ФУАІД
Факультет іноземних мов (бакалавр, магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр)
Педагогічний факультет (1 курс, бакалавр)
Педагогічний факультет (магістр)
Педагогічний факультет (1 курс, магістр)
Наказ №14-с від 31.01.22 (щодо призначення стипендій у ІІ семестрі 2021-2022 н.р.)
Наказ №23-с від 17.02.22 (щодо призначення стипендій у ІІ семестрі 2021-2022 н.р.)
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2021-2022 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов (бакалавр)
Факультет іноземних мов (магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр)
Педагогічний факультет (магістр)
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у ІI семестрі 2021- 2022 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
Факультет іноземних мов (бакалавр, магістр)
Педагогічний факультет (бакалавр)
Педагогічний факультет (магістр)
Наказ №76-с від 01.07.2021 (щодо призначення стипендій у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.)
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за IІ семестр 2020-2021 н.р.:
ФУАІД
ФУФСН
Факультет іноземних мов
Педагогічний факультет
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у І семестрі 2021- 2022 н.р.:
ФУАІД (бакалавр)
ФУАІД (магістр)
ФУФСН
Факультет іноземних мов
Педагогічний факультет
Наказ №105-с від 31.08.2021 (щодо призначення стипендій у І семестрі 2020-2021 н.р.)
Наказ №134-с від 29.09.2021 (щодо призначення стипендій у І семестрі 2020-2021 н.р.)
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2020-2021 н.р.:
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у ІI семестрі 2020- 2021 н.р.:
Витяг з наказу №74 від 02 липня 2020 року (щодо призначення стипендії)
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за ІI семестр 2019-2020 н.р.:
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у І семестрі 2020- 2021 н.р.:
Наказ № 25-с від 31 січня 2020 року (про призначення стипендій на ІІ семестр 2019-2020 н.р.)
РЕЄСТР студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії у ІІ семестрі 2019- 2020 н.р.:
Зведена відомість семестрового рейтингового балу студентів за І семестр 2019-2020 н.р.:
Телеграм-канал для замовлення довідок про доходи (стипендії) в ІДГУ: https://t.me/joinchat/RVWu5xjU_zpbtKLQuZVcsA | |
Телеграм-канал для замовлення довідок про навчання в ІДГУ: https://t.me/joinchat/FA5SWBwGY_1Dpu7Lx2OZzA |
Академічна доброчесність в ІДГУ Сервіс з перевірки робіт на плагіат Unicheck Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)
Академічна мобільність – крок до якісної освіти в Україні
|
Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань надання державної соціальної допомоги та соціальних стипендій Постанова КМУ № 1197 від 14.11.2023 року
Деякі питання призначення і виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти Постанова КМУ № 796 від 15 липня 2022 р.
Розмір академічних та іменних стипендій у 2022 році
З 1 січня 2022 року збільшено розмір академічних та іменних стипендій постанова КМУ
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 і від 28 грудня 2016 р. № 1047 Постанова КМУ № 933 від 1 вересня 2021 р.
Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій Постанова КМУ № 1256 від 02 грудня 2021 р.
Положення про академічний рейтинг студентів (зі змінами)
Правила призначення та виплати стипендій в ІДГУ (зі змінами)
Витяг з ПОРЯДКУ призначення та виплати стипендій
Витяг з ПОРЯДКУ використання коштів,для виплати соціальних стипендій студентам ВНЗ
Щодо призначення академічних стипендій здобувачам вищої та фахової передвищої освіти у 2020/2021 навчальному році Лист МОН від 20.08.2020 № 1/9-455
E-mail: viravtebe.idgu@gmail.com
ВОЛЕЙБОЛ
Тренер: Ганчева
Крістіна Миколаївна
викладач кафедри фізичного виховання,
спорту та здоров’я людини
Секція унікальна тим, що студенти різних факультетів мають змогу займатись улюбленим видом спорту, підвищувати рівень своїх умінь та навичок, успішно брати участь у змаганнях різного рівня. Участь в універсіаді, різноманітних турнірах з волейболу з досягненням високих результатів є підсумком діяльності спортивної секції.
Тренер: Сілаєв
Віталій Віталійович
викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини
Секція настільного тенісу допомагає студентам підтримувати себе в гарній фізичній формі. На заняттях студенти мають можливість навчитися різновидам технічних та тактичних дій. Гра в теніс є дуже швидкою та напруженою, тренує можливість у студентів швидкого прийняття рішень та покращує координацію рухів.
БАСКЕТБОЛ
Тренер: Шелестюк Олександра Миколаївна
викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини
Динаміка, непередбачуваність, командний дух, спритність і витривалість – всі ці слова з точністю описують одну з найпоширеніших на сьогоднішній день ігор з м’ячем – баскетбол. Заняття баскетболом є ефективним засобом зміцнення здоров’я та покращення фізичного розвитку студента.
У ході гри, прискорюється розумова діяльність, поліпшується реакція людини, розвивається його самовладання.
Саме любов до популярного виду спорту, можливість спілкування з іншими студентами та відчуття «м’язової радості» приносить їм велике задоволення на тренуваннях із баскетболу.
ФУТЗАЛ
Тренер: Сілаєв
Віталій Віталійович
викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини
Унікальність секції полягає в тому, що студенти мають можливість незалежно від сезону чи погодних умов відпрацьовувати технічні й тактичні дії та підтримувати свою майстерність на високому рівні. У грі наголошуються імпровізація, креативність та техніка, контроль м’яча та передачі в обмеженому просторі.
Саме заняття в секції з футзалу допомагають підготувати студентів до футбольного сезону та підтримати їх майстерність для досягнення максимально високих результатів під час проведення змагань.
Атлетична гімнастика
Тренер: Сілаєв Віталій Віталійович
викладач кафедри виховання, спорту та здоров’я людини
Заняття атлетичною гімнастикою виховують сильних, наполегливих, впевнених в своїх силах студентів. В порівнянні з іншими видами спортивної діяльності, атлетична гімнастика, дозволяє ізольовано впливати на недостатньо розвинуті групи м’язів та тонко дозувати навантаження.
Випускник магістратури 2022 р. кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини педагогічного факультету. Майстер спорту міжнародного класу з тайського боксу. Майстер спорту з кікбоксінгу. Кандидат в майстри спорту з боксу. Чемпіон України. Чемпіон Європи. Чемпіон Євразії. Призер Чемпіонату світу з тайського боксу. Чемпіон України з кікбоксінгу. Переможець міжнародних турнірів з кікбоксінгу та боксу.
Надзвичайно наполегливий, працелюбний, мужній, бо представляє такі види спорту, для спостереження за якими треба мати неабияку сміливість. Сьогодні, коли позаду успішні виступи, Андрій працює тренером з боксу, віддає всі свої сили роботі з майбутніми чемпіонами. Його вихованці – призери Одеської області.
ЗАХАРЄЄВ ЮРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Студент педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Переможець Чемпіонату Світу з боксу серед дорослих. Переможець Чемпіонатів України та Європи серед молоді з боксу. Заслужений майстер спорту України. Майстер спорту України міжнародного класу.
Досягнення:
Бронзовий призер Чемпіонату Європи (2022 р,. м. Єреван Вірменія. Вагова категорія «до 71 кг»)
Чемпіон світу з боксу серед дорослих (2021 р., м.Белград, Сербія. Вагова категорія «до 71 кг»)
Чемпіон України з боксу серед дорослих (2021 р., м. Одеса. Вагова категорія «до 71 кг». Визнаний найкращим боксером змагань.
Чемпіон світу з боксу серед молоді (2021 р., Кельц, Польща вагова категорія «до 69 кг»)
Чемпіон Європи з боксу серед молоді (2020 р., Будва,Чорногорія).
Чемпіон міжнародного турніру з боксу серед молоді (2019 р., Вільнюс, Литва).
Чемпіон України з боксу серед молоді (2019 р., Львів).
Чемпіон міжнародного турніру, присвяченого пам’яті Антона Хрістофорідіса (2019 р., Салонікі, Греція), визнаний найкращим боксером турніру.
Чемпіон Європи з боксусеред молоді (2019 р., Софія, Болгарія).
Чемпіон Європи з боксу серед юніорів (2019 р., Дублін, Ірландія), володар чемпіонського поясу.
Чемпіон XXXIV Відкритого Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді імені Павла Поповича (2019р., Біла Церква),володар кубку «Кращий боксер».
Чемпіон України з боксу серед молоді (2018р., Житомир), володар кубку «Кращий боксер чемпіонату України».
КАЗАНЖИ ГЕОРГІЙ ІВАНОВИЧ
Студент педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
ПризерЧемпіонату України з вільної боротьби. Майстер спорту України.
Досягнення:
Бронзовий призер Кубку світу з єдиноборств(вільна боротьба) (2022 р. , вагова категорія до 57 кг, м. Самсун Турецька Республіка).
Чемпіонат України з вільної боротьби (7-9 вересня 2021 р.) м. Житомир вагова категорія до 57 кг – віце-чемпіон України.
Чемпіонат України з вільної боротьби – (2020рр.) м.Київ , бронзовий призер.
КАРАМАВРОВА ВАЛЕНТИНА ГЕОРГІЇВНА
Студентка педагогічного факультету, кафедрифізичного виховання, спорту та здоров’я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Переможниця Чемпіонатів України та світу з вільної боротьби. Майстер спорту з вільної боротьби.
Досягнення:
Бронзова призерка Чемпіонату світу з вільної боротьби серед кадетів (2016 р., Тбілісі, Грузія).
Чемпіонка Міжнародного турніру з вольної боротьби (2015 р., Гемлік, Турція).
Магістрант педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Багаторазовий переможець чемпіонатів України з боксу. Бронзовий призер Чемпіонату світу. Срібний призер Чемпіонату Європи.
Досягнення:
Чемпіон Кубку світу серед студентів з єдиноборств (бокс, 2022 р., м. Самсун Турецька Республіка).
Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів срібний призер. (2021 р., Розетто-Дельян-Аббруцио, Італія.) Вагова категорія (69 кг).
Бронзовий призер Чемпіонату світу з боксу серед молоді (2018 р., Будапешт, Угорщина).
Чемпіон України з боксу серед молоді (2018р., Житомир; 2017 р., Миколаїв).
Чемпіон України з боксу серед юніорів (2016 р., Черкаси; 2015 р., Тернопіль).
МОЛОДАН ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
Студент педагогічного факультету кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Ізмаїльського державного гуманітарного університету
Чемпіон України з боксу серед студентів. Вагова Категорія “до 57 кг” 2021р.
Випускниця педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Майстер спорту України міжнародного класу з боксу. Багаторазова переможниця чемпіонатів України з боксу. Інструктор-методист і тренер-викладач відділення боксу Ізмаїльської дитячо-юнацької спортивної школи
Досягнення:
Срібна призерка Міжнародного турніру з боксу, присвяченого пам’яті Ахмета Коммерта (2007 р., Стамбул, Туреччина).
Срібна призерка Європи (2007 р., Варшава, Польща).
Бронзова призерка чемпіонату світу (2006 р., Делі, Індія).
Срібна призерка чемпіонату світу (2005 р., Подільськ, Росія).
Випускниця педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Українська легкоатлетка, яка спеціалізувалася у стрибках у довжину та потрійному стрибку. Призер Олімпійських ігор. Заслужений майстер спорту України. Член Виконкому Національного олімпійського комітету, голова Комісії атлетівНаціонального олімпійського комітету.
Досягнення:
Особистий рекорд (в залі): 14,59 м (2004 р., Будапешт, Угорщина).
Особистий рекорд (на відкритому повітрі): 14,96 м (2000 р., Сідней, Австралія).
Учасниця Олімпійських ігор 1996 р.(9-е місце; 14,09 м), 2004 р. (10-місце; 14,35м).
Бронзова призерка Олімпійських ігор,потрійний стрибок; 14,96м (2000 р.,
Сідней, Австралія).
Переможниця Всесвітньої Універсіади 1997, 1999рр. (потрійний стрибок).
Бронзова призерка чемпіонату світу,потрійний стрибок; 14,67м (1997 р., Афіни, Греція)
Неодноразова переможниця та призер чемпіонату України та міжнародних змагань.
Державні нагороди:
Випускниця педагогічного факультету Ізмаїльського державного педагогічного інституту.
Чемпіонка світу та триразова чемпіонка Європи у закритих приміщеннях. Діюча рекордсменка світу в стрибках в довжину. Заслужений майстер спорту СРСР, виступала за «Збройнісили» .
Досягнення:
Особистий рекорд: потрійний стрибок — 14 м 76 см (1995 р., Люцерн, Швейцарія).
Особистий рекорд: стрибок в довжину —7м52 см (1988р., Ленінград, Росія). https://www.youtube.com/watch?v=iVET_Yq_4Nw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Xn45YIzbh3zPyqGR_smP_7n3FTqCbUMQiNbtc5_Qlez1-cyr5S2fxJrc
Чемпіонка Європи в приміщенні, потрійний стрибок (1990 р., Глазго, Великобританія).
Чемпіонка світу в приміщенні, стрибок у довжину (1989 р., Гаага, Нідерланди).
Бронзова призерка Олімпійських ігор, стрибок у довжину (1988 р., Сеул, Південна Корея).
Золота призерка Ігор доброї волі,стрибок у довжину (1986 р., Москва, Росія).
Чемпіонка Європи в приміщенні, стрибок у довжину(1985 р., Афіни, Греція; 1989р., Гаага, Нідерланди; 1990 р., Глазго, Великобританія).
Спорт і молодь - поняття нероздільні. Колектив кафедри фізичної культури, біології та основ здоров’я живе за принципом: «Здорова молодь – здорова нація». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.
Студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету з року в рік прославляють свій університет досягненнями на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.
Університет бере участь в «Універсіаді серед навчальних закладів» з 9-ти видів спорту: легка атлетика (біг на 100м, естафета 4×100м,стрибки в довжину з місця, підтягування), футбол, настільний теніс, шахи та шашки, волейбол, баскетбол), яка триває протягом усього навчального року.
Студенти показують високі результати і на міських змаганнях на кубок м. Ізмаїл з волейболу, футзалу, баскетболу.
Вже стало традицією привозити призові місця з регіональних змагань «Турнір Бессарабських сіл» (теніс, волейбол, шахи, гирі 2×24, перетягування канату, плавання), які проводить благодійна організація «Центр розвитку Бессарабії». А також брати участь у змаганнях з нетрадиційних видів спорту, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Серед студентів є лідери молодіжної збірної України з боксу, а серед випускників університету є призери Олімпійських ігор, чемпіонату світу, Європи та України, майстри спорту, тренери.
Кожен рік приносить нові спортивні події та нові спортивні досягнення: дипломи, грамоти, медалі, кубки! А за всім цим стоїть наполеглива праця тренерів та студентів!
Кафедра фізичної культури, біології та основ здоров’я не збирається зупинятися на досягнутому!
Студент ІДГУ здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі талантів «Творчий кіпіш»
Студенти-економісти ІДГУ успішно знайомляться з банківською сферою Ізмаїлу
Уміємо і навчатися, і відпочивати
Прогресивні апшифтери та апшифтерки від «Лабораторії наук»
Студент ІДГУ здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі талантів «Творчий кіпіш»
Студенти-економісти ІДГУ успішно знайомляться з банківською сферою Ізмаїлу
Уміємо і навчатися, і відпочивати
Прогресивні апшифтери та апшифтерки від «Лабораторії наук»
Щасливого польоту, першокурсники ФУАІД!
Перший навчальний день першокурсників на ФУАІД (детальніше)
Академічну мобільність розпочато! (детальніше)
Вітаємо з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України (детальніше)
У День туризму – піша прогулянка містом (детальніше)
Святкування Дня програміста в університеті (детальніше)
Зустріч студентів ФУАІД з кураторами міжнародного проєкту CBC-PracticeFirms (детальніше)
Зустріч першокурсників з представниками факультету ФУАІД (детальніше)
Відкриття юридичної клініки «CARPE DIEM» (детальніше)
Успішний шлях до майбутнього… (детальніше)
Участь у II Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідних робіт з економіки (детальніше)
День програміста
День програміста відзначається на 256-й день календарного року. На факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності (ФУАІД) кожного року традиційно відзначають це свято.В стінах університету було проведено круглий стіл на тему «Сучасні мультимедіа технології в освітній діяльності». У даному заході брали участь як студенти, так і викладачі закладу. Модератором круглого столу виступила викладач кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Марина Дмитрієва.
Захід розпочався із привітання всіх присутніх новим деканом ФУАІД кандидатом фізико-математичних наук Воробйовим Я. А.
В рамках круглого столу висвітлено сучасні та повсякденні теми: як і де можна використовувати мультсеріали у навчанні; як підвищує ефективність навчання використання мультимедійних засобів; мультсеріали та їх вплив на психіку дітей; як комп’ютерні ігри можуть розвивати стратегічне мислення у підлітків; як засобами мультимедіа можна вивчати деякі аспекти шкільних предметів.
Доповіді були дуже цікавими та викликали багато дискусій, в яких брали активну участь усі присутні.
Посвята у першокурсники
Щороку Ізмаїльський державний гуманітарний університет поповнюється новими першокурсниками. Саме для цих студентів проводиться своєріднапосвята. На цей раз темою заходу була «Мафія». Різноманітні виступи не давали сумувати і тримали в очікуванні кожного гостя в залі.
Традиційно для студентів першого курсу розігрували заліки з окремих дисциплін. Перемогти міг лише один з групи.
На завершення студенти з’їли печиво та випили по склянці соку. Однак, це печиво і сік були не простими, а зі своїм секретом.
Кожен студент гідно себе проявив. І тепер всі вони можуть з гордістю називати себе членами великої дружньої родини під назвою ФУАІД.
Свято видалось дуже цікавим й феєричним, і ми сподіваємось, що студенти запам’ятають його надовго.
Осінній ярмарок
10 жовтня 2019 року відбувся навчально-виховний захід «Осінній ярмарок». Студенти спеціальності «Трудове навчання та технології» на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом Букатовою О. М. і за підтримки профспілки ІДГУ та студентського самоврядування підготували пізнавально-розважальну програму, яка була присвячена «Дню працівника освіти». На ярмарку студенти представили різноманітні страви, назви та оформлення яких відповідали тематиці. У рамках заходу був проведений конкурс на кращого кулінара. Компетентне журі визначило трьох переможців і нагородило їх грамотами та цінними подарунками.
Особливо слід відзначити таких студентів: О. Односум, О. Сльознік, Т. Куштєр, О. Пейчев, Д. Кіценко, які не тільки приготували смачні страви, а й брали активну участь в організації та проведенні святкового ярмарку.
Практичний семінар «Освітні й цифрові інновації для сучасної української школи»
31 жовтня 2019 р. для вчителів та викладачів на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету був проведений регіональний науково-практичний семінар «Освітні й цифрові інновації для сучасної української школи».
Семінар організовано к.п.н. доц. Мізюк В. А. та викладачами кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Є. О. Абросімовим та М. В. Дмитрієвою, студентом 4-го курсу ФУАІД О. Односумом
Відкрила науково-практичний семінар доцент кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Мізюк Вікторія Анатоліївна, яка розповіла про сучасні інновації в системі освіти, про змішане навчання як інноваційний підхід до організації навчального процесу в умовах цифрового суспільства, основні характеристики моделі «Перевернутий клас» та навела приклади використання такого уроку у сучасній школі.
Дуже цікавою частиною заходу стала практична демонстрація особливостей підготовки навчальних матеріалів із застосуванням ІКТ та Інтернет-сервісів. Марина Вікторівна Дмитрієва показала, як використовувати спільний доступ учнів до Google-документу, розробляти Google-форми, «нарізати» pdf-документи. Євгеній Олександрович Абросімов продемонстрував особливості організації віртуального простору для розміщення навчального матеріалу (GoogleDrive, OneDrive), ефективні прийоми використання мобільного пристрою для демонстрації теоретичного матеріалу та для проведення контролю за допомогою GoogleForms і Plickers. Студент 4-го курсу ФУАІД Олександр Односум показав, як за допомогою ІКТ можна змонтувати відео для уроків.
Наприкінці семінару всі учасники мали змогу залишити свої відгуки та пропозиції зі своїх смартфонів у документі з загальним доступом на Google-диску.
Учасники семінару залишилися задоволені проведеним заходом. Усі отримали відповіді на поставлені запитання.
До Міжнародного дня грамотності
Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України!
Вітаємо із Всесвітнім днем поезії!
До Міжнародного дня грамотності
Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України!
Вітаємо із Всесвітнім днем поезії!
Нація, яка читає, – непереможна!
Драматична мініатюра «Різдвяні історії» до дня Святого Миколая
Мультикультурна Бессарабія – крізь минуле в майбутнє: фотопам’ять (детальніше)
Приз глядацьких симпатій і море оплесків (детальніше)
Круглий стіл «Перекладацька спадщина сьогодення» на факультеті іноземних мов (детальніше)
Яскраве Буджацьке літо (детальніше)
Гордість факультету іноземних мов! (детальніше)
На шляху до успіху … (детальніше)
На факультеті іноземних мов завершилась підсумкова атестація здобувачів освітнього ступеню «бакалавр» (детальніше)
З вдячністю у світле майбутнє… (детальніше)
Дебати на тему «Щеплення: питання здоров’я чи довіри?» (детальніше)
«Усе починається з Мами…» (детальніше)
«Кобзарю, знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон…» (детальніше)
Конкурс коротких оповідань (детальніше)
Фонетичний конкурс “Художнє слово!” (детальніше)
Усвідомлений вибір професії – успіх сучасної людини (детальніше)
Історичні факти європейськими мовами (детальніше)
Ярмарок «Від серця до серця»
У суботу, 28 вересня, місто Ізмаїл відсвяткувало свій 429-й День народження. Факультет іноземних мов Ізмаїльського державного гуманітарного університету також взяв участь в урочистостях: студенти-активісти влаштували традиційний благодійний ярмарок «Від серця до серця» й продавали оригінальні кулінарні страви: домашню випічку, закуски, десерти й збирали гроші для тих, хто потребує допомоги. Смаколики для ярмарку готували як студенти, так і викладачі факультету.
Мешканці міста із задоволенням купували страви, приготовані студентами, і жертвували грошіна благодійну мету. Виручені кошти направлено на допомогу дітям з Будинку маляти.
Посвята у першокурсники
У четвер, 17 жовтня, в актовій залі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулася посвята першокурсників у студенти факультету іноземних мов. Ця подія перетворилася в грандіозне свято, яке продемонструвало віру й надію в нашу студентську молодь, що поповнила ряди майбутніх викладачів, науковців та фахівців.
Кожна група презентувала себе коротким відео-роликом про свій колектив, а також показала номер, що представляє таланти першокурсника. Урочистою стала клятва студента, яку вимовляли хором.
Окреме випробування чекало і старост груп – їм довелося випити особливий напій, в якому старші наставники додали всю сіль і гіркоту навчання справжнього студента.
Гостями свята став клуб спортивно-бального танцю «DreamDance» (керівники – Вікторія Чмига і Данило Литвин) і Анастасія Вельшіневска, які своїми номерами зробили це святобільш яскравим.
Круглий стіл з питань перекладу
У п’ятницю, 18 жовтня, на факультеті іноземних мов Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбувся круглий стіл з актуальних питань перекладу, який отримав назву «Перекладацька спадщина сучасності».
Дискусія була організована викладачем кафедри англійської мови та перекладу, кандидатом філологічних наук, доцентом Тетяною Сорокою, а її учасниками стали кандидатпедагогічних наук,доцент,завідувач вище згаданої кафедри Світлана Рябушко та понад 20 студентів III-IV курсів факультету.
Під час зустрічі студенти в форматі дискусії розглядали проблемні питання виконання перекладу з англійської мови на українську і навпаки в умовах змін в мовах останнім часом, намагалися знайти способи більш ефективної та якісної передачі сенсу з однієї мови в іншому зі збереженням соціальних, національних та інших особливостей.
Кінопоказ римейку телесеріалу 90-х – «Рятувальники Малібу»
У понеділок, 14 листопада, студрада факультету іноземних мов провела традиційний кінопоказ, підготовлений до Дня студента.
Глядачі дивилися римейк популярного телесеріалу 90-х –«Рятувальники Малібу». Перегляд фільму пройшов в затишній, домашній обстановці. В якості приємного бонусу глядачам пропонували чай і солодощі.
Відкриття боксерського клубу «Гладіатор» у Болграді – успішна ініціатива студента університету
Початок великої подорожі у світ освіти
Ми – майбутні олімпійці: підсумки проведення Олімпійського тижня в університеті
Студентка ІДГУ – учасниця міжнародного практикуму з польової орнітології!
Студенти нашого університету поповнюють список спортсменів-переможців!
Відкриття боксерського клубу «Гладіатор» у Болграді – успішна ініціатива студента університету
Початок великої подорожі у світ освіти
Ми – майбутні олімпійці: підсумки проведення Олімпійського тижня в університеті
Студентка ІДГУ – учасниця міжнародного практикуму з польової орнітології!
Студенти нашого університету поповнюють список спортсменів-переможців!
Профорієнтаційна зустріч на кафедрі загальної педагогіки і спеціальної освіти
Студенти ІДГУ взяли участь у змаганнях в місті Одеса
Стартував VI традиційний відкритий чемпіонат з легкої атлетики «Дунайська весна»
На один крок ще ближче до сучасної інклюзивної освіти: результати візиту до міста Львів
Студентська молодь ІДГУ готова до захисту України
Вітаємо! Пишаємось! (детальніше)
Крокуємо до спортивних досягнень: готуємо успішних і конкурентоздатних викладачів та тренерів!
Перший великий рубіж – взято! Дмитро Молодан – чемпіон України з боксу серед студентів! (детальніше)
Четвертий день Олімпійського тижня! (детальніше)
Третій день Олімпійського тижня! (детальніше)
Другий день Олімпійського тижня! (детальніше)
Перший день Олімпійського тижня! (детальніше)
Студент ІДГУ ГЕОРГІЙ КАЗАНЖИ СТАВ ВІЦЕ-ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ! (детальніше)
Спекотне літо – не перешкода для перемог! (детальніше)
Участь студентів ІДГУ в конкурсі архітектурного рисунка «КАР 2021» (детальніше)
Підсумкова атестація 2021 року спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (детальніше)
Студенти-біологи вдосконалюють професійний фах (детальніше)
Юрій Захарєєв – Чемпіон світу серед молоді – 2021! (детальніше)
Сергій Нейчев – наша гордість! (детальніше)
Вітаємо Максимчука Бориса Анатолійовича з перемогою! (детальніше)
Кращий боксер Європи підтверджує своє звання! (детальніше)
Від екології довкілля до екології душі студентства! (презентація екологічної експозиції «Збереження червоноволої казарки на глобальному прольотному шляху») (детальніше)
Першокурсники ІДГУ – наполегливі не лише в навчанні! (Всеукраїнський турнір з гандболу) (детальніше)
У спорті завжди виграють найсильніші (Максим Молодан) (детальніше)
Успіхи Дмитра Молодана (детальніше)
Георгій Казанжи – бронзовий призер ЧемпіонатуУкраїни (детальніше)
Юрій Захарєєв – чемпіон України та кращий боксер чемпіонату (детальніше)
Участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни “Педагогіка” (детальніше 1 / детальніше 2 )
Загальноуніверситетська хвиля “Будь у ритмі життя” ІДГУ 2020 (детальніше)
Дистанційне навчання з гумором від Анастасії Галкіної (детальніше)
Участь у науково-практичній конференції у дистанційному форматі (детальніше)
Юрій Захарєєв – Чемпіон Європи з боксу серед молоді 2019 року! (детальніше)
Студент ІДГУ став лідером збірної України з боксу (детальніше)
Благодійний ярмарок на честь дня Святого Миколая
17 грудня, в стінах Ізмаїльського державного гуманітарного університету проведено великий благодійний ярмарок на честь Дня Святого Миколая. Організатором заходу була кафедра музичного та образотворчого мистецтва.
На ярмарку продавали різні види випічки, гарячі та холодні напої, ніжні десерти й пікантні закуски. Студенти кафедри музичного та образотворчого мистецтва підготували виставку картин, які привернули увагу, радували сердця та милували око численних запрошених гостей, відвідувачів. Окрім того, проведено концерт. Учасники заходу співали пісні на новорічну тематику і танцювали.
В ярмарку брали участь студенти всіх спеціальностей педагогічного факультету. На зібрані кошти в розмірі 3209 грн були закуплені товари першої необхідності: памперси, засоби особистої гігієни, іграшки тощо – та направлені до Будинку маляти і притулків.
Тиждень дошкільної освіти
В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті проведено Тиждень дошкільної освіти.
Протягом тижня проводились різноманітні акції, зокрема: благодійний ярмарок, який проводився в холі головного корпусу університету. На ярмарку були задіяні студенти 1-4 курсів спеціальності Дошкільна освіта. Вони принесли смаколики, приготовлені власноруч, і продавали їх усім бажаючим. Зібрані кошти з ярмарки пішли на благодійність.
Також, 27 вересня, в актовому залі студентки-активістки провели танцювальний флешмоб, після якого були нагороджені почесними грамотами за активну участь у житті університету. Грамоти вручала декан педагогічного факультету, професор Надія Кічук.
Посвята в студенти першокурсники
Посвята в студенти першокурсники
23 жовтня, на педагогічному факультеті відбулася посвята першокурсників у студенти, стилізована під гучну книгу про чарівника Гаррі Поттера.
З вітальним словом виступив ректор ІДГУ, професор Ярослав Кічук, який анонсував, що за успіхами першокурсників будуть пильно стежити протягом року, а кращу групу чекає приз – безкоштовна поїздка до Софіївського парку, який знаходиться в м. Умань.
Декан педагогічного факультету, професор Надія Кічук привітала першокурсників і побажала досягати успіхів, будучи вже студентами.
Кожна з новосформованих груп продемонструвала номер про свою спеціалізацію, які чергувалися з конкурсами, а хлопцям додали атомсферності вокальні виступи їх колег зі старших курсів, а саме: Анастасія Вельшеневська, Анастасія Мірчева і Христина Кацарська.
Закінчився захід загальної фотографією і неформальним спілкуванням вже прийнятих в сім’ю педагогічного факультету першокурсників.