Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Центр неперервної освіти

Центр був утворений у лютому 2015 року на базі Центру довузівської підготовки та післядипломної освіти.

Центр займається довузівською підготовкою громадян України та іноземних громадян до вступу в ІДГУ й інші вищі навчальні заклади України, наданням додаткових платних освітніх послуг у вигляді курсів понад обсяги, встановлені навчальними планами, проведенням курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти, а також проведенням іспитів з іноземної (румунської та болгарської) мови і наданням відповідних сертифікатів для присвоєння вчених звань професора та доцента.

Навчальний процес довузівської підготовки організований у вигляді платних підготовчих курсів з різним терміном навчання (6-7 місяців). Заняття починаються з жовтня. Курси адаптовані до потреб слухачів: діють і в другій половині робочого дня, що зручно для учнів шкіл Ізмаїла, й у суботу та неділю – для жителів навколишніх населених пунктів. Підготовка слухачів ведеться за дисциплінами, з яких проводиться зовнішнє незалежне тестування:

 • українська мова та література;
 • англійська мова;
 • французька мова;
 • німецька мова;
 • математика;
 • історія.

У Центрі працюють висококваліфіковані викладачі університету та провідні вчителі-методисти загальноосвітніх закладів міста.

Залишити заявку на обрані підготовчі курси до ЗНО можна за посиланням.

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації, за тиждень до початку роботи курсів необхідного періоду на електронну адресу, вказану вами в заявці, будуть надіслані офіційні повідомлення. Просимо перевіряти свої поштові скриньки!

Директор центру
Глущук Світлана Василівна
кандидат педагогічних наук, доцент
Контакти
Телефон (+38) 096 556 08 83
Адреса вул. Рєпіна, 12, каб. 305А
E-Mail rioidgu@ukr.net
Сайт cno.idgu.edu.ua
Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти

Центр неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету відповідно до ст. 32 п. 2 пп. 8, ст. 73 Закону України «Про вищу освіту», п. 2 ст. 59 Закону України «Про освіту», «Переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 796 від 27 серпня 2010 р. зі змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 року № 939, від 20 травня 2015 року №305, Положення про надання платних послуг в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті та змін до нього, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» від 30 грудня 2015 р. № 1187, листа Управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України від 04.05.2016 р. № 6/2-446-16, а також на основі чинної ліцензії, сертифікатів про акредитацію спеціальностей педагогічного профілю проводить курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти з таких спеціальностей:

 • українська мова і література; історія та правознавство; практична психологія;
 • іноземна (англійська, німецька, французька, російська, болгарська, румунська / молдавська) мова і світова (зарубіжна) література;
 • початкова освіта; дошкільна освіта; соціальна педагогіка; фізичне виховання; музичне і образотворче мистецтво; спеціальна освіта (логопедія);
 • інформатика; технологічна освіта (трудове навчання); менеджмент (управління закладами освіти).

Шановні  колеги!

Ректорат Ізмаїльського державного гуманітарного університету пропонує Вам план-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Центрі неперервної освіти нашого закладу вищої освіти на 2021 рік (форма навчання – дистанційна / очна без відриву або з відривом від виробництва). Ваші зауваження та побажання просимо надсилати на електронну адресу rioidgu@ukr.net

Вартість навчання становить 1550 грн. (120 год.) та 500 грн. (30 год.).

Наш університет здійснює діяльність з підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до п. 2 ст. 59 Закону України «Про освіту», згідно з яким педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в закладах освіти, що провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою. Результати підвищення кваліфікації у таких закладах освіти не потребують окремого визнання і підтвердження.

Інформацію про інші види підвищення кваліфікації (семінари, практикуми, тренінги, вебінари, майстер-класи тощо) буде розміщено на сайті Ізмаїльського державного гуманітарного університету http://idgu.edu.ua/

План-графік курсів підвищення кваліфікації на 2021 рік

Освітні програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Освітня програма підвищення кваліфікації керівників закладів дошкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації вихователів-методистів закладів дошкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації керівників гуртків закладів позашкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації музичних керівників закладів дошкільної освіти (120 годин)

Освітня програма підвищення кваліфікації практичних психологів закладів дошкільної освіти (120 годин)

⇒ Освітня програма короткострокових курсів підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Тема: Цифрові технології організації змішаного навчання для підвищення якості освітнього процесу

⇒ Освітня програма короткострокових курсів підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Тема: Використання сервісів Google для організації і підтримки електронного навчального курсу

Освітня програма короткострокових курсів підвищення кваліфікації педагогічних на науково-педагогічних працівників. Тема: Розробка електронних курсів у системі LMS Moodle

Навчання на період карантину

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації (21-26 грудня 2020 року)!

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації періоду з 21 по 26 грудня 2020 року, які навчалися за дистанційною формою!

 

Перелік документів про підвищення кваліфікації в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті оприлюднено на веб-сторінці Центру неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету за посиланням http://idgu.edu.ua/center-for-continuing-education (нижче)

Отримати документи про підвищення кваліфікації можна буде після додаткового оголошення на веб-сторінці сайта за тим же посиланням.

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації (09 – 13 листопада 2020 року, 30 листопада – 04 грудня 2020 року)!

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації періоду з 09 по 13 листопада та з 30 листопада по 04 грудня 2020 року, які навчалися за дистанційною формою!

 

Свідоцтва про підвищення кваліфікації видаються з 9.00 до 14.00 год. за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12, каб. 305А, Центр неперервної освіти.

Дирекція Центру неперервної освіти

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації (17 – 25 грудня 2020 року)!

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації періоду з 17 по 25 грудня 2020 року, які навчалися за дистанційною формою!

Вітаємо вас із завершенням навчання на курсах підвищення кваліфікації «Цифрові технології організації змішаного навчання для підвищення якості освітнього процесу» та отриманням нових знань і компетентностей!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні свідоцтва про підвищення кваліфікації будуть видані після закінчення карантину.

Перелік документів згідно з п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 року «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» зі змінами упродовж 15 днів буде виставлений на сторінці Центру неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету за посиланням http://idgu.edu.ua/center-for-continuing-education у розділі «Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті» (нижче).

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації (14 вересня – 03 жовтня 2020 року, 19 – 23 жовтня 2020 року)!

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації періоду з 14 вересня по 03 жовтня та з 19 по 23 жовтня 2020 року, які навчалися за дистанційною формою!

 

Свідоцтва про підвищення кваліфікації видаються щоденно з 9.00 до 14.00, крім суботи та неділі, за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12, каб. 305А, Центр неперервної освіти.

Дирекція Центру неперервної освіти

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації, які навчалися в Центрі неперервної освіти ІДГУ з березня по червень 2020 року!

Свідоцтва про підвищення кваліфікації видаються щоденно з 9.00 до 14.00, крім суботи та неділі, за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12, каб. 305А, Центр неперервної освіти.

 

Просимо передавати до ЦНО ІДГУ документи, які надсилалися в електронному вигляді до початку роботи курсів: оригінали заяви, написаної власноруч, 2-х примірників договору, копії паспорта (1,2,11 стор.), коду та квитанції.

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ


Залишити заявку на обрані курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти можна за посиланням.

Просимо у примітках ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити термін проходження курсів підвищення кваліфікації:

Примітки до заявок ЦНО

 

 

 

 

 

Алгоритм оформлення заявки на сайті ЦНО

Зразок свідоцтва про підвищення кваліфікації

До уваги науковців

увагаНа основі ліцензії та сертифікатів про акредитацію на підготовку фахівців з вищою освітою зі спеціальності “Філологія”  (румунська мова; болгарська мова) в Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету проводяться іспити з румунської та болгарської мов і видаються сертифікати про рівень володіння іноземною мовою на рівні B2 відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти.

Лист департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України № 6.1-723 від 21.06.2018

Заявки на проведення екзамену приймаються за адресою: м. Ізмаїл, вул. Рєпіна, 12, каб. 305 А або за посиланням.

Курси понад обсяги, встановлені навчальними планами

Бажаючим забезпечити гармонійний розвиток власної особистості, розширити межі своїх професійних можливостей у майбутній діяльності Центр неперервної освіти ІДГУ пропонує додаткові платні освітні послуги з курсів:

Офіс-менеджмент Бізнес-англійська
Болгарська мова Болгарська мова для дітей
Англійська мова Англійська мова для держслужбовців
Англійська морська Прагматичні проблеми перекладу (англійська, французька, румунська мови)
Прагматичні проблеми перекладу (англійська, французька, румунська мови) Французька мова
Німецька мова Румунська мова
Турецька мова Англійська мова для міжнародних іспитів
Болгарська мова для міжнародних іспитів Румунська мова для міжнародних іспитів
Німецька мова для міжнародних іспитів (TestDaF) Французька мова для міжнародних іспитів (DELF, DALF)
Baby-sitter (сімейне гувернерство) Методика  викладання англійської мови в дошкільних закладах
HR-менеджмент (діагностика професійної придатності) Комунікаційний менеджмент
Медіа-менеджмент Менеджмент дитячого та молодіжного дозвілля
Методика фізичного виховання в дошкільних освітніх закладах Методика викладання фітнесу для підлітків
Творча студія образотворчого мистецтва та дизайну Hand-made
Організація бухгалтерського обліку на підприємстві Веб-дизайн

Залишити заявку на обрані курси понад обсяги, встановлені навчальними планами можна за посиланням.

До уваги абітурієнтів

 

Підготовчі курси

 • Для успішного складання ЗНО
 • Для вступу до ІДГУ на ОС магістра

 

Програми підготовки до ЗНО

Українська мова і література Історія України Іноземна мова (англійська) Іноземна мова (німецька) Іноземна мова (французька) Математика