Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Оголошення

Шановні студенти та викладачі університету!

На підставі рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Одеської обласної військової адміністрації  щодо особливостей організації освітнього процесу з урахуванням дії правового режиму воєнного стану  навчання в університеті для студентів ІІ, ІІІ, IV курсів освітнього ступеня “бакалавр”, ІІ курсу “бакалавр” (зі скороченим терміном  навчання), та “молодший бакалавр” ІІ курсу денної форми  розпочнеться відповідно до затвердженого графіка освітнього процесу з 01 вересня 2022 року в дистанційній формі.

 

Слідкуйте за новинами.

 Адміністрація університету

Електронні ресурси

Інструкція для реєстрації

Факультет управління, адміністрування та інформаційної діяльності

Кафедра математики, інформатики та інформаційної діяльності

Атестація

2023-2024 н.р.

Програма атестаційного екзамену з математики та методики її навчання (ОП Середня освіта: математика, ОС бакалавр)

 


2021-2022 н.р.

Програма атестаційного екзамену з математики та методики ії навчання (для спеціальності 014.04 Середня освіта: Математика; ОС бакалавр)

 


2020-2021 н.р.

Програма атестаційного екзамену з інформатики та методики ії навчання (для спеціальності 014.09 Середня освіта: Інформатика; ОС бакалавр)

Програма атестаційного екзамену з документознавства та та діловодства (для спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа; ОС молодший бакалавр)

Програма атестаційного екзамену з інформатики та методики ії навчання (для спеціальності 014.09 Середня освіта: Інформатика; ОС бакалавр (зі скороченим терміном навчання))

Програма атестаційного екзамену з інформатики та методики ії навчання (для спеціальності 014.10 Середня освіта: Трудове навчання та технології; ОС бакалавр)

 


2019-2020 н.р.

Методичні вказівки до складання атестаційного екзамену для студентів спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (заочна форма навчання).

Методичні вказівки до написання та оформлення кваліфікаційної роботи для студентів спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (денна форма навчання).

Програма атестаційного екзамену з інтернет-технологій та веб дизайну в освіті для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта, предметна спеціальність 014.09 Інформатика, освітня програма – Середня освіта: інформатика. Інтернет-технології та веб-дизайн в освіті (денна форма навчання)

Програма атестаційного екзамену  з інформатики та методики її навчання для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта, предметна спеціальність 014.09 Інформатика, освітня програма – Середня освіта: інформатика. Інтернет-технології та веб-дизайн в освіті (денна форма навчання).

Програма атестаційного екзамену  з інформатики та методики її навчання для студентів освітнього ступеня «бакалавр зі скороченим терміном навчання»  спеціальності 014 Середня освіта, предметна спеціальність 014.09 Інформатика, освітня програма – Середня освіта: інформатика (заочна форма навчання)

Програма атестаційного екзамену  з інформатики та методики її навчання для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта, предметна спеціальність 014.10 Трудове навчання та технології, освітня програма – Середня освіта: трудове навчання та технології. Інформатика (денна форма навчання).




Воробйов Яків Анатолійович

Грендач Тетяна Іванівна

2021-2022 н.р.

Комп’ютерна графіка  (з.ф.н.: 1-21 уз, 22 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=137

Meet: https://meet.google.com/jkn-anxm-xad

Комп’ютерне забезпечення реклами та PR-діяльності  (з.ф.н.: 22 уз, 26 уз, 120у, 32 уз, 36 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=141

Meet:   https://meet.google.com/jkn-anxm-xad

 


Комп’ютерна графіка і дизайн (22У)

Комп’ютерна графіка та анімація

Комп’ютерна графіка (32У)

Комп’ютерна графіка (31У)

Комп’ютерна графіка (444П)


Дергачова О.В.

Комп’ютерна алгебра і геометрія (з.ф.н.: 38 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/enrol/index.php?id=1233

Zoom:   https://us02web.zoom.us/j/3274451768?pwd=SGdGK0lNVHl5c0UvNHhzeDhoT3JEZz09


Дмитрієва Марина Вікторівна 


Івлієва Ольга Михайлівна

2021-2022 н.р.

Математичний аналіз (з.ф.н.: 18уз, 19 уз):

Meet: https://meet.google.com/wck-nqyw-wvx  

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/user/index.php?id=591

Математичний аналіз   (з.ф.н.: 22 уз, 32 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=594

Meet: https://meet.google.com/wck-nqyw-wvx

Математичне моделювання  (з.ф.н.: 22 уз, 26 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=589

Meet: https://meet.google.com/wck-nqyw-wvx

Елементарна математика (з.ф.н.: 38 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1226

Meet: https://meet.google.com/wck-nqyw-wvx

 


2020-2021 н.р.

Практикум шкільного курсу математики   (421, 425 гр.)

Математична статистика (ФУАІД 39УЗ)

Математичний аналіз(для спец Математика) 2020 (18У, 19У)

Вища математика (51УЗ, магістр, спец Технологічна освіта)

 


2019-2020 н.р.

Математичне моделювання

Математичне моделювання та програмування (220УЗ)

Теорія ймовірності та математична статистика

Математика для економістів 

Математичний аналіз (для спеціальності: Інформатика (014 Середня освіта))

Математичний аналіз (18У)


Кононенко А.Г.

2021-2022 н.р.

Теоретичні основи інформатики та ІКТ  (з.ф.н.: 12уз, 120у):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=214

Meet: https://meet.google.com/gdg-pjhx-iif

Програмування   (з.ф.н.: 120у, 22 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=949

Meet: https://meet.google.com/gdg-pjhx-iif

Теоретичні основи інформатики  (з.ф.н.: 21 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=142

Meet: https://meet.google.com/gdg-pjhx-iif

 


Лапшина Марина Іванівна

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 11

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 12 (42у)

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 13 (42у)

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 14-15 (42у)

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 16-17(42у)

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 18-19(42у)

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Тема 20(42у)

Модульна контрольна робота (42у) – Google Classroom, код q3us5xx

Завдання з Практикуму розв’язання олімпіадних завдань з математики (Тема 5-6) (42уз), код курса у Google Classroomza53evw

Практичне заняття. Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. (Тема 7-8)
(гр. 42уз), розміщено в Google Classroom,  код курса: za53evw

Практикум розв’язання олімпіадних завдань з математики. Завдання МКР (гр. 42уз), розміщено в Google Classroom, код курса: za53evw


Максимчук Ірина Анатоліївна

Мізюк Вікторія Анатоліївна

2021-2022 н.р.

Методика навчання інформатики  (з.ф.н.: 120уз, 32уз):

Meet: https://meet.google.com/qno-aujj-mrn

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=69

Технологія впровадження змішаного навчання (з.ф.н.: 36 уз,38 уз):

Meet: https://meet.google.com/qno-aujj-mrn

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=67

 


Методика навчання інформатики (22у, 31у)

Управління інформаційними зв’язками та соціально-педагогічними проектами


Несходовський І.С.

2021-2022 н.р.

Фінанси, податки та податкова система  (з.ф.н.: 1-13 у, 20 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1184

Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3022418077?pwd=bG5RanZ4V1hqU1AybHYvMVVCeXBxZz09

 


Оксінь В.Ю.

2021-2022 н.р.

Правове забезпечення інформаційної сфери   (з.ф.н.: 1-15 уз):

Classroom: https://classroom.google.com/w/NDM2MDA5NDEyMTY1/t/all

Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

Адміністративне право і процес в Україні (з.ф.н.: 26 Ф3):

Classroom: https://classroom.google.com/c/NDExNTA2NzA4MDc3

Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09



Смирнова Ірина Михайлівна

2021-2022 н.р.

Інформаційно-комунікаційні технології за професійним спрямуванням  (з.ф.н.: 2-й курс ФУАІД):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=534

Zoom: https://us04web.zoom.us/j/9613682877?pwd=UGxrWWpYK0d3WVM1OEdhR0Z0elBoUT09

 


Інформаційно-аналітична діяльність (35У)

Інформаційні системи і технології в управлінні закладами освіти (51У)


Щетиніна Світлана Володимирівна

Кафедра технологічної освіти та природничих наук

Атестація

2023-2024 н.р.

Програма атестаційного екзамену “Природничі науки та методики їх навчанняОС Бакалавр ((014.15 Середня освіта (Природничі науки)))

Програма атестаційного екзамену з Теорії і методики трудового навчання та технологій ОС Бакалавр (014.10 Середня освіта: трудове навчання та технології, інформатика)

Програма практичної підготовки. Виробнича практика (педагогічна). ОС Магістр (спеціальність 014.10 Трудове навчання та технології)

Програма атестаційного екзамену з Теорії і методики трудового навчання та технологій ОС Магістр (ОП “Середня освіта: трудове навчання та технології”

Критерії оцінювання кваліфікаційної роботи зі спеціальності 014 Середня освіта

 


2022-2023 н.р.

Програма атестаційного екзамену Природничі науки та методики їх навчання ОС Бакалавр (ОП “Середня освіта: природничі науки”)

Програма атестаційного екзамену з Теорії і методики трудового навчання та технологій ОС Бакалавр (ОП “Середня освіта: трудове навчання та технології”

 

2021 н.р.

Програма атестаційного екзамену “Трудове навчання та технології” (ОП Середня освіта: трудове навчання та технології для 21СК (2021))

Програма атестаційного екзамену “Трудове навчання та технології” (ОП Середня освіта: трудове навчання та технології; мова і література (англійська)) для 41У (2021)

Програма атестаційного екзамену “Трудове навчання та технології” (ОП Середня освіта: трудове навчання та технології; інформатика) для 41У, 41УЗ (2021)




Куликов Андрій Васильович



Федорова Ольга Василівна

2021-2022 н.р.

Вступ до спеціальності з основами наукових досліджень  (з.ф.н.: 18уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1121

Meet: https://meet.google.com/fkf-fefs-ucq

Хімія  (з.ф.н.: 26 уз):

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=480

Meet: https://meet.google.com/fkf-fefs-ucq

Фізика твердого тіла (з.ф.н.: 36 уз):

Meet: https://meet.google.com/fkf-fefs-ucq

Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1380

 


2020-2021 н.р.

1. Технологія виробництва конструкційних матеріалів та їх обробка 

2. Загальна фізика 

3. Хімія 

4. Основи електроніки 

5. Гідравліка та теплотехніка 

     


    2019-2020 н.р.

    1. Матеріалознавство (110У)

    2. Гідравліка та теплотехніка (210У)

    3. Технологія виробництва та обробка конструкційних матеріалів (210У)

    4. Хімія за профспрямуванням (210У)

    5. Технологія обробки конструкційних матеріалів (311У, 316У)

    6. Основи електроніки (51У)

    7. Матеріалознавство та технологія виробництва конструкційних матеріалів (41У)

     Програма підсумкової атестації (41У, 41УЗ)

     Програма підсумкової атестації (210У)


    Яренчук Людмила Георгіївна

    2021-2022 н.р.

    Безпека життєдіяльності  (з.ф.н.: 21 уз, 1-21 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=393

    Meet: https://meet.google.com/qge-eiqf-kcw

    Стандартизація, управління якістю та сертифікація  (з.ф.н.: 21 уз, 1-21 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1123

    Meet: https://meet.google.com/qge-eiqf-kcw

     


    2020-2021 н.р.

    1. Матеріально-технічне забезпечення технологічної освіти

    2. Безпека життєдіяльності

     


    2019-2020 н.р.

    Безпека життєдіяльності (28П, 227П, 27П, 264П 269П 219У 214У 211У)

    Матеріально-технічне забезпечення технологічної освіти (41У)

    Природничий практикум (26УЗ)

    Кафедра управління підприємницькою та туристичною діяльністю

    Атестація 

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з туризму  (спеціальність 242 Туризм), ОС Бакалавр

    Методичні рекомендації щодо виконаня кваліфікаційних робіт для студентів спеціальності 073 Менеджмент, ОС Магістр (ОП Менеджмент: адміністрування діяльності суб’єктів господарювання)

    Методичні рекомендації щодо виконаня кваліфікаційних робіт для студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, ОС Магістр (Економіка та управління підприємствами. Менеджмент проєктів і консалтинг»)

    Методичні рекомендації щодо виконання кваліфікаційних робіт для студентів спеціальності 073 менеджмент, ОС Магістр (ОП Менеджмент. Управління закладом освіти)

     


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з економіки та управління підприємством для 43У (2021)

    Програма атестаційного екзамену з економіки та управління підприємством для 230УЗ (2021)

    Програма атестаційного екзамену з туризму для 44У (2021)

    Методичні рекомендації щодо виконання кваліфікаційних робіт для студентів ОС “магістр” спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

    Методичні рекомендації щодо виконаня кваліфікаційних робіт для студентів ОС “магістр” спеціальності 073 Менеджмент


    2019-2020 н.р.

    Підсумкова атестація для студентів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (денна форма навчання)

    Підсумкова атестація для студентів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (заочна форма навчання, скорочений курс)

    Підсумкова атестація для студентів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 242 Туризм (денна форма навчання)

    Підсумкова атестація для студентів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 242 Туризм (заочна форма навчання, скорочений курс)

    Підсумкова атестація для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 073 Менеджмент



    Деревенчук (Ткач) Крістіна Олександрівна


    Захарченко Віталій Іванович

    Метіль Тетяна Костянтинівна

    Рубель Олег Євгенович


    Степанова Катерина Вячеславівна

    2021-2022 н.р.

    Основи управлінського консультування  (з.ф.н.: 20 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1209

    Meet: https://meet.google.com/vkh-vfwn-zzk

     


    Проектний аналіз (230УЗ)





    Кафедра права і соціальної роботи

    Програми атестаційних екзаменів

    Арнаут Андрій Георгійович

    2021-2022 н.р. 

    Права людини та громадянське суспільство в Україні  (з.ф.н.: 20 уз, 21 уз, 22 уз, 26 уз, 211 ФЗ, 212 ФЗ, 22 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/NDM1OTk3MDAyMjc3?cjc=nbhzzh2

    Zoom:   https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

     


    Запорожченко Олексій Володимирович

    2021-2022 н.р.

    Загальна соціологія (з.ф.н.: 17 Ф3)

    Classroom: https://classroom.google.com/c/NDMyNDc3NTkzNzU4

    Meet: https://meet.google.com/rqd-ifzt-kqr

     


    2020-2021 н.р.

    Загальна соціологія Google Classroom, код 4lfm557

    Логіка Google Classroom, код noa6ybs

    Основи соціології та політології Google Classroom, код uprlo7x

    Філософія людини Google Classroom, код zysdfw2

     


    2019-2020 н.р.

    Основи філософських знань (1УФ, 1ІФ):

    На платформі Google Classroom:   https://classroom.google.com/c/NTM5ODkyOTU2MTha

    На платформі Moodle:    https://idgu.in.ua/course/view.php?id=95

    Актуальні проблеми філософії науки (73 У, 75 Ф)


    Іскров Костянтин Михайлович

    2021-2022 н.р.

    Цивільне право України (з.ф.н.: 26 Ф3,  36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/NTUzNDA1MDIxODNa

    Zoom:   https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

     


    2020-2021 н.р.

    Цивільне право України Google Classroom, код haimb7a

     


    2019-2020 н.р.

    Конституційне право України (16Ф)

    Цивільне право України (26Ф)


    Кічук Ярослав Валерійович

    2021-2022 н.р.

    Основи правової педагогіки (з.ф.н.: 36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/Mzk3MzM1MDE2OTQz?cjc=4nm2amj

    Zoom:   https://zoom.us/j/94776653794?pwd=Z3R4N08vYWFxREZIdlR1N1hoS1IwUT09

     


    2020-2021 н.р.

    Юридична деонтологія та ОНД Google Classroom, код 6z7jiwq

    Судові та правоохоронні органи України Google Classroom, код zzua6td

    Правове забезпечення управлінської діяльності Google Classroom, код vjtjsjp

    Міжнародне публічне і приватне право Google Classroom, код lb3afku

     


    2019-2020 н.р.

    Правове забезпечення управлінської діяльності (10У)


    Метіль Анастасія Сергіївна

    2021-2022 н.р.

    Сімейне право України (з.ф.н.: 26 Ф3):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MTU5NzQzNzUxMTA1

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

    Кримінальне право України (з.ф.н.: 36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MTQ0NDU2NzYwMzUz

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

    Сімейне право України (з.ф.н.: 36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MTU5NzQzNzUxMTA1

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

     


    2020-2021 н.р.

    Інформаційне право України Google Classroom, код may2eox

    Кримінальне право України Google Classroom, код  3axnjgd

    Права людини та громадянське суспільство в Україні (лекції) Google Classroom, код  w44mvpl

    Право інтелектуальної власності Google Classroom, код  eg5y2sh

    Правове регулювання органів державної влади та місцевого самоуправління Google Classroom, код  fnwfjna

    Сімейне право Google Classroom, код  zybeve6

    Теорія держави і права Google Classroom, код  hu2hzse

    Екологічне право Google Classroom, код  cdkcylj

    Цивільне процесуальне право України Google Classroom, код  hyvd7zw

    Міжнародне публічне і приватне право Google Classroom, код  tjowm35

     


    2019-2020 н.р.

    Адміністративне право і процес в Україні (26Ф)

    Інтегрований курс “Громадянська освіта” та методика його навчання (42Ф)

    Інформаційне право (22У, 325У, 26Ф, 341Ф, 244П)

    Правові засади соціальної роботи в Україні (11П,21П)

    Теорія держави і права (16Ф)


    Омельченко Ганна Михайлівна

    2020-2021 н.р.

    Теорія і методи соціальної роботи Google Classroom, код 3s42ocb

    Кадрове діловодство Google Classroom, код jpvph6i

    Психологія мотивації та стимулювання персоналу (практичні) Google Classroom, код 7colvwd


    Переверза І.М.

    2021-2022 н.р.

    Міжнародне публічне і приватне право (з.ф.н.: 36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/Mzk3MzM5MDg0MjIw

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3879349739?pwd=L0JxY05uZytISUlTdGpqMkZyMWZ2QT09

     


    Садова Світлана Олегівна

    2020-2021 н.р.

    Юридична деонтологія та ОНД (практичні) Google Classroom, код 6z7jiwq

    Судові та правоохоронні органи України (практичні) Google Classroom, код zzua6td

    Основи PR Google Classroom, код igmuyzj

    Сучасна міжнародна політика Google Classroom, код i5uryr7

    Міжнародне публічне і приватне право (практичні) Google Classroom, код lb3afku

    Правове забезпечення управлінської діяльності (практичні) Google Classroom, код vjtjsjp

     


    2019-2020 н.р.

    Основи філософських знань ()


    Замашкіна Ольга Дмитрівна


    Кафедра історії та методики її навчання

    Програми атестаційних екзаменів

    2023-2024 н.р.

    Методичні рекомендації до виконання наукових робіт студентами ОС бакалавр і магістр спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія

    Програма атестаційного екзамену Історія, українознавство та методики їх навчання

     


    2022-2023 н.р.

    Програма атестаційного екзамену Історія з методикою викладання та європейські студії ОС бакалавр (ОП Історія та археологія: історія. Європейські студії)

    Програма атестаційного екзамену Історія та методика її викладання ОС бакалавр (ОП Середня освіта: історія, основи правознавства та економіки)

    Програма атестаційного екзамену з основ правознавства та економіки і методик їх навчання ОС бакалавр (ОП Середня освіта: історія, основи правознавства та економіки)

     


    2021 н.р.

    Методичні рекомендації до написання кваліфікаційних робіт (032 Історія та археологія – бакалавр)

    Програма АЕ – Історія та методика її навчання (2021)

    Програма АЕ – Історія, європейські студії (2021)

    Програма АЕ – Основи правознавства та економіки (2021)


    Акчебаш Альона Василівна

     2021-2022 н. р.

    Теорія держави і права (з.ф.н.: 22 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MTU2NzEzNDQ1Njkx?cjc=cftc23a

    Meet: https://meet.google.com/jva-kfiy-xrp

    Історична географія України (з.ф.н.: 22 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MjY4NTkwMjcxNjk2?cjc=v26u6qb

    Meet: https://meet.google.com/ofc-dzjh-euh

    Історія релігій (з.ф.н.: 32 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MjUyNzg3OTgxMTUz?cjc=qxf36ko

    Meet: https://meet.google.com/aos-hzyc-zpz

     


     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Основи приватного права України (цивільне, сімейне, трудове)  (22Ф, 22 ФЗ) (Google Classroom – pj2t3zx)

    Нова та новітня історія країн Центрально-Східної Європи (220Ф,220 ФЗ) (Google Classroom – 6h7mezv)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Історія країн Центрально-Східної Європи (Google Classroom – moxfups)

    Історія України та української культури (22Ф,25Ф, Google Classroom – 3jouvj4)

    Основи пам’яткознавства (Google Classroom – 6o6ault)

    Теорія та історія держави і права (Google Classroom – phyk6a2)

    Традиційні культури етносів Українського Подунав’я (Google Classroom – 2stzgez)

    Україна в європейській історії та культурі (семінари) (Google Classroom – tooc7jr)

    Україна в системі міжнародних відносин (Google Classroom – ocv7ch7)

    Хронологія (Google Classroom – f2zpxz7)

     


    2019-2020 н.р.

    Історичне краєзнавство, музеєзнавство та архівознавство (12Ф,120Ф)

    Історія архівної справи в Україні (17Ф)

    Музеєзнавство (15Ф)

    Основи пам’яткознавства (15Ф)

    Теорія та методика архівної справи (17Ф)

    Хронологія (220Ф)



    Берестецька Олена Петрівна

    Гончарова Наталія Олександрівна

    2021-2022 н.р. 

    Методика навчання історії  (з.ф.н.: 32 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/NjI2NjQyMjM0MDVa

    Meet: https://meet.google.com/mvc-cted-udu

     


     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія України та української культури (12Ф, 12 ФЗ) (Google Classroom – g2ha2he)

    Методика навчання історії (22 ФЗ)  (Google Classroom –  2bkc72q)

    Регіональна історія України (52 Ф) (Google Classroom – lrifcps)

    Українознавство та методика його навчання (52 Ф) (Google Classroom – itxurb4)

    Етнодемографічні процеси сучасного світу (52 Ф) (Google Classroom – owweqti)

    Методика навчання історії в профільній школі (52 Ф) (Google Classroom – lwlnwzm)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Історія античної цивілізації (Google Classroom – frzzjsh)

    Історія держави і права України (Google Classroom – mhf6pih)

    Історія стародавнього світу (Google Classroom – npilces)

    Історія стародавнього світу та середніх віків (Google Classroom – g2ha2he)

    Методика навчання історії (120Ф,32Ф, Google Classroom – gsimhi3)

     


    2019-2020 н.р.

    Етнодемографічні процеси сучасного світу (52Ф)

    Регіонознавство  в шкільній історичній освіті (45Ф)


    Градинар Ганна Іванівна

     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія Османської імперії (42 Ф, 45 Ф) (Google Classroom – yy3qmil)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Історія діловодства (Google Classroom – ymldqqb)

    Історія Османської імперії (Google Classroom – yy3qmil)

     


    2019-2020 н.р.

    Нова та новітня історія країн Центрально-Східної Європи (220Ф)


    Дроздов Віктор Володимирович

    2021-2022 н.р.

    Історія радянського суспільства (з.ф.н.: 22 ФЗ)

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MzkwMDE4MTM4MjUx?cjc=hfxroru

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77860061282?pwd=aFYwZUpxMVFuZVhsSm53NWxaZG9RQT09

     


    2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія вчень про державу і право (16Ф, 16ФЗ) (Google Classroom – z5dxd6t)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Етнологія (Google Classroom – exioxjt)

     


    2019-2020 н.р.

    Історія радянського суспільства (42Ф,45Ф) – rvwnhnd (код у Google Classroom)




    Михайлов Олександр Ілліч

    2021-2022 н.р.

    Основи публічного права України (конституційне, адміністративне, кримінальне) (з.ф.н.: 32 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/NDMwMzczOTU0OTQy?cjc=lpkge25

    Meet: https://meet.google.com/ybc-oudj-nhm

     


     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія західної цивілізації (15 Ф) (Google Classroom – https://classroom.google.com/c/Mjc5MDIwNzIwMTg2?cjc=36yftyf)

    Історія країн Центрально-Східної Європи (25 Ф) (Google Classroom – https://classroom.google.com/c/Mjc5MDI5NTM3NzYw?cjc=rdndxug)

    Спеціальні історичні дисципліни (ДВВ) (Google Classroom – https://classroom.google.com/c/MjcxOTgwNDE5NTMz?cjc=vwkwttz)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Історичне джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни (Google Classroom – rz5dwk6)

    Історія держави і права зарубіжних країн (Google Classroom – txq5p7y)

    Історія західної цивілізації (Google Classroom – v2dcy4j)

    Культура та релігія античних цивілізацій  (Google Classroom –  ersq5gi)

    Історія Румунії та Молдови  (Google Classroom – u33iamk)

    Економічна історія України (Google Classroom – geiclpv)

    Історія релігій (Google Classroom – c5s3ir4)

     


    2019-2020 н.р.

    Історія вчень про державу і право (16Ф)

    Історія держави і права країн Західної Європи (35Ф)

    Культура та релігія стародавніх цивілізацій (120Ф)


    Морошан Наталя Володимирівна

     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія європейської культури (25Ф)

    Історія мистецтва (ДВВ)

    Історія науки і техніки (ДВВ)

    Історія світової культури (42ФЗ, 42ПЗ, 47ПЗ)

    Особливості розвитку країн Латинської Америки (42ФЗ)

    Особливості розвитку країн Латинської Америки (42Ф)

    Українська етнологія (220ФЗ)

    Українська етнологія (220Ф)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Історія європейської культури

    Історія мистецтва

    Історія світової культури (220Ф)

    Історія світової культури (42Ф)

    Україна в європейській історії та культурі ()

    Україна в європейській історії та культурі (1б зв)

    Світова культура ХХ – початку ХХІ ст.

    Українська етнологія (42Ф,45Ф)

     


    2019-2020 н.р.

    Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки (42Ф)

    Історія країн Азії, Африки та Латинської Америки (42ФЗ)

    Історія країн Центрально-Східної Європи (42Ф, 45Ф)

    Історія країн Центрально-Східної Європи (42ФЗ)

    Нова та новітня історія країн Азії та Африки (220Ф)

    Нова та новітня історія країн Азії та Африки (220ФЗ)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (22Ф)

    Особливості розвитку країн Латинської Америки (45Ф)



    Татаринов Іван Євгенович

    2021-2022 н.р. 

    Україна в європейській історії та культурі (1 курс з.ф.н. ФУАІД):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/Mzk3ODEwMjY2Nzkz?hl=ru

    Meet: https://meet.google.com/kow-wobz-gsb

    Історія України та української культури (з.ф.н.: 32 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/Mzk3ODEwMjY2NzAy?hl=ru

    Meet: https://meet.google.com/kow-wobz-gsb

     


     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Війни в європейській історії (ХVI-ХІХ ст.) (ДВВбз 20.173-2,3 к.) (Google Classroom – ctmoe2l, meet.google.com/iat-ocib-qwk)

    Історія України та української культури (120ФЗ, 32ФЗ, 32Ф) (Google Classroom – z5yyb6z, meet.google.com/iat-ocib-qwk)

    Історія українського війська (220ФЗ, 220Ф) (Google Classroom – e5xfekb, meet.google.com/iat-ocib-qwk)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Актуальні проблеми історії України

    Археологія

    Військова історія України

    Історія України та української культури (120Ф,32Ф)

     


    2019-2020 н.р.

    Археологія (15Ф,120Ф)

    Війни в європейській історії (ХVI-ХІХ ст.) (32П, 35П)

    Історія українського війська (32Ф, 32П)


    Церковна Віра Георгіївна

    2021-2022 н.р.

    Нова та новітня ЗЄ-ПА (22 ФЗ):

    Meet: https://meet.google.com/wip-gihm-qbq

    Classroom: q234kll

     

    Нова та новітня ЗЄ-ПА (32 ФЗ)

    Meet: https://meet.google.com/rep-zgwo-nuq

    Classroom: uyc2ugf

     

    Історія «холодної війни» (32 Ф3)

    Meet: https://meet.google.com/vxb-dvia-gwf

    Classroom: g3yowei

     

    Нова та новітня історія країн ЦСЄ (42 ФЗ)

    Meet: https://meet.google.com/eck-tzkz-ikq

    Classroom: eg3ebvb

     


     2020-2021 н. р. (ІІ семестр)

    Історія європейської інтеграції (120 ФЗ, 32 ФЗ) (Google Classroom – u6lwqyw)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (22 Ф, 22 ФЗ, 120 ФЗ) (Google Classroom – oiarcu4)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (220 Ф, 220 ФЗ) (Google Classroom -sonf7pz)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (32Ф, 32 ФЗ) (Google Classroom – tibfpcm)

    Українська та зарубіжна історіографія (45 Ф) (Google Classroom – vpe4yog)

    Друга світова війна: проблеми вивчення та інтерпретації (52 Ф) (Google Classroom – z6gitaz)

    НАТО в системі євроатлантичної безпеки (52 Ф) (Google Classroom – zp2opca)

     


    2020-2021 н.р. (І семестр)

    Актуальні проблеми сучасної світової та вітчизняної історіографії (Google Classroom – rywezil)

    Історія європейської інтеграції (Google Classroom – u6lwqyw)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (220Ф, Google Classroom – sonf7pz)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (32 Ф, (Google Classroom – tibfpcm)

    Сучасні підходи до історіописання (Google Classroom – qmzo6aq)

     


    2019-2020 н.р.

    Актуальні проблеми сучасної світової та вітчизняної історіографії (52Ф)

    НАТО в системі євроатлантичної безпеки (52Ф)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (220Ф)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (32Ф)

    Нова та новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки (22Ф)

    Новітня історія країн Західної Європи (35Ф)


    Циганенко Лілія Федорівна

    Кафедра загальної та практичної психології

    Програми атестаційних екзаменів

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з психології (спеціальність 053 Психологія) ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену із загальної та клінічної психології (спеціальність 053 Психологія ОП Психологія: Клінічна психології) ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з психології ОС Магістр

     


    2022-2023 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з психології (спеціальність 053 Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з клінічної психології (спеціальність 053 Психологія ОП Клінічної психології), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 13 Початкова освіта. ОП Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Середня освіта: українська мова і література. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Середня освіта: образотворче мистецтво.Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Сердня освіта: музичне мистецтво.Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з психології (спеціальність 053 Психологія), ОС Магістр

     


    2021-2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з психології (спеціальність 053 Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 012 Дошкільна освіта. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 014 Середня освіта: українська мова і література. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології ( 014 Середня освіта: образотворче мистецтво. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Середня освіта: трудове навчання та технології. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з психології (014 Середня освіта: історія. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Середня освіта: фізична культура. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з психології (013 Початкова освіта. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Психології (ОС “Магістр”)

     


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 012 Дошкільна освіта. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 013 Початкова освіта. Практична психологія)

    “Методичні рекомендації щодо написання та оформлення кваліфікаційної роботи”(спеціальність 053 Психологія)

    Програма атестаційного екзамену з психології (спецільність 053 Психологія)

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 012 Дошкільна освіта. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 014 Середня освіта.Ураїнська мова і література. Практична психологія)


    Програма атестаційного екзамену з Психології (ОС “магістр“)


    2019-2020 н.р.

    “Методичні рекомендації щодо написання та оформлення кваліфікаційної роботи”( спеціальність 053 Психологія)

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 012 Дошкільна освіта. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 014 Середня освіта, ОП Середня освіта: українська мова і література. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену з психології


    Васильєва Ольга Анатоліївна

    2020-2021 н.р.

    Вступ до спеціальності з основами наукових досліджень Google Classroom tsgtrzn
    Психологія ділового спілкування Google Classroom u6xc2pt
    Психологічна допомога жертвам насильства Google Classroom yb5mleo
    Психологія карʼєри Google Classroom w6dy3hw
    Психологія масової поведінки Google Classroom w5gtssg

     


    2019-2020 н.р.

    Гуманістична психологія (51 Ф)

    Психологічні методи підбору конкурентноспроможного персоналу (41 Ф,  344 Ф)


    Ільїн Олексій Іванович



    Запорожченко Олексій Володимирович

    2021-2022 н.р.

    Загальна соціологія (з.ф.н.: 17 Ф3):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/NDMyNDc3NTkzNzU4

    Meet: https://meet.google.com/rqd-ifzt-kqr

     


    2020-2021 н.р.

    Соціальна психологія Google Classroom z6lkmzd


    Кічук Антоніна Валеріївна

    2020-2021 н.р.

    Психологія здоров’я Google Classroom po4behz

    Основи глибинної психології Google Classroom 5lwdahz

    Арт-терапія Google Classroom wv3xe6u

    Психологія кризових ситуацій Google Classroom no7ajf4

    Вікова та педагогічна психологія Google Classroom hkzpzec


    Мазоха Інна Степанівна

    2021-2022 н.р.

    Візуальна психодіагностика  (з.ф.н.: 22уз, 211 ФЗ, 212 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/MTU5NzQ3MTcyNDQw?hl=ru

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5832394483?pwd=VmJhMmdYSGtReFFkYUU1TGk3RHJ0UT09

    Експериментальна психологія  (з.ф.н.: 212 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/MzI3Nzg4NTg2NDU5?hl=ru

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5832394483?pwd=VmJhMmdYSGtReFFkYUU1TGk3RHJ0UT09

    Основи психологічного консультування (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/NDMwNDM0MTg4MjM4?hl=ru

    Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5832394483?pwd=VmJhMmdYSGtReFFkYUU1TGk3RHJ0UT09

     


    2020-2021 н.р.

    Історія психології Google Classroom ee43ijf

    Психологія агресивності Google Classroom xgwpo6b

    Візуальна психодіагностика Google Classroom qxcplmz

    Психодіагностика Google Classroom kk4tfk6

    Діагностика властивостей і станів Google Classroom hqf3m3v

    Психологія стрессу Google Classroom 7ekm6e6

    Актуальні проблеми юридичної психології Google Classroom bnynpd3

     


    2019-2020 н.р.

    Історія психології (111Ф,112 Ф) – код курса 4f7ogqn

    Історія психології  (214У,224П,224Ф, 244П, 244Ф, 264П, 28П) – код курса 25kqkz6

    Психодіагностика (21Ф,  344Ф, 344П, 364П) – код курса  6ivj5na

    Психологія агресивності ДВВ – код курса ywmqpq2

    Психологія стресу (41Ф) – код курса e7shj4k

    Психологія стресу (51Ф)  – код курса rhzzh3m


    Пономарьова Валентина Леонидівна

    2021-2022 н.р.

    Психодіагностика  (з.ф.н.: 211 ФЗ, 212 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/NDMwMzY5NTg1Nzg4

     


    2020-2021 н.р.

    Експериментальна психологія Google Classroom pv5ere7

    Спеціальна психологія Google Classroom vops7yw

    Психодіагностика Google Classroom t5pttzy

    Психодіагностика Google Classroom jrcm6t2

     


    2019-2020 н.р.

    Спеціальна психологія (462 П, 44 Ф)

    Сучасні методи психотерапевтичної роботи (51Ф)

    Реабілітаційна психологія (17П)

    Сучасні напрями психологічної реабілітації (21 Ф)

    Арт – терапія (41 Ф)

    Арт-терапія (21І,244П/227П/321У/37П/344П/341П/32П/31Ф/27П/23П)

    Психологія менеджменту (23П/224П/20І/32І/28П/241П/264П/25П/244П/21Ф/23І)

    Загальна, вікова та педагогічна логопсихологія  (23П) код курсу  tc5feqt

    Мовленнєві та сенсорні системи та їх порушення (13П/130П/1-13П)  код курсу  kkkiz2j


    Проданова Олена Миколаївна

    2021-2022 н.р.

    Етнопсихологія (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MjI2NjcyOTcyNDky?cjc=3gvtn5v

    Zoom: https://zoom.us/j/93066166846?pwd=WE1hdXQ3L2VtalQrQWozbm9BNTJDQT09

     


    2020-2021 н.р.

    Психологія сім’ї Google Classroom zzforym

     


    2019-2020 н.р.

    Психологія сім’ї   – код курса 5juwd4t

    Психологія іміджу – код курса egbp4x3


    Прокоф′єва Людмила Олександрівна

    2021-2022 н.р.

    Психологія лідерства  (з.ф.н.: 211 ФЗ, 212 )ФЗ22 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/MTU5NDI2NDM4ODY3

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

    Практикум з групової психокорекції (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/NDAwNjE4ODcyNDA3

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

    Основи психологічної корекції (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/NDMwMzc1MzAzMzU5

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

    Основи психотерапії (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/NDAzNTE3NTY1MDA1

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

    Психологія лідерства (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/MTU5NDI2NDM4ODE3

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

    Діяльність служби “Телефон довіри” (з.ф.н.: 31 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/1/c/MTU5NDI2NDM4ODE3

    Meet: https://meet.google.com/dmj-tgmk-trr

     


    2020-2021 н.р.

    Психологія спорту Google Classroom xj5cjv7
    Психологія лідерства Google Classroom 76nyw7r
    Психокорекція та психотерапія Google Classroom 4yanco7
    Основи спеціальної психології, патопсихології та психотерапії Google Classroom f53d4ih
    Діяльність служби “Телефону довіри” Google Classroom ke2b7bz

     


    2019-2020 н.р.

    Дитяча психологія – код: 77yvyox

    Загальна, вікова та педагогічна логопсихологія (гр.  230П) – код: bh3up3z

    Патопсихологія  (31 Ф) – код доступу: x3wjx4t


    Садова Світлана Олегівна

    2021-2022 н.р.

    Основи PR  (з.ф.н.: 36 фз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/MTUzMzEzNDk4ODc3?cjc=igmuyzj

    Zoom: https://zoom.us/j/91931889579?pwd=OVIxWE9GRWdUSldwUWR6MVE3YytzUT09

     


    2019-2020 н.р.

    Соціальна психологія ( гр.111Ф, 112Ф)


    Свищ Наталя Михайлівна

    2021-2022 н.р.

    Соціальна психологія  (з.ф.н.: 17 Ф3):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/Mzk2ODE2NTg3MTg0?hl=ru

    Meet: https://meet.google.com/ugo-tfwi-bey?authuser=0

    Психологія саморозвитку та саморегуляції  (з.ф.н.: 211 ФЗ):

    Classroom: https://classroom.google.com/u/0/c/Mzk2ODE1MTM3NzQ5?hl=ru                  upiwpkx

    Meet: https://meet.google.com/ixm-xicx-xra?authuser=0

     


    2020-2021 н.р.

    Диференційна психологія Google Classroom vdobwpb

    Психологія саморозвитку та саморегуляції Google Classroom 5ou535s

     


    2019-2020 н.р.

    Психологія розвитку та вікова психологія (111Ф,112Ф)

    Вікова та педагогічна психологія (214У, 224П, 224Ф, 244П, 244Ф, 264П, 28П) – пароль mctdbmg

    Вікова та педагогічна психологія (41Ф) пароль 65ewmnp


    Уманець Тетяна Миколаївна

    2021-2022 н.р.

    Маркетинг  (з.ф.н.: 10 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=450

    Meet: https://meet.google.com/ejs-ughh-drj

    Теорія та менеджмент організації  (з.ф.н.: 20 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1104

    Meet: https://meet.google.com/ejs-ughh-drj

    Рекламний менеджмент  (з.ф.н.: 20 уз):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1103

    Meet: https://meet.google.com/ejs-ughh-drj

     


    Психологія агресивності

    Психологія стресу


    Радкіна Валентина Федорівна

    Вікова психологія (34і, 23П, 32і)

    Психологія творчості (21і, 20і, 23і, 22і, 462П, 244П, 241П, 23П, 364П, 31Ф)

    Психологія здоров’я (26і(пз), 28П)суок), 364П (24-ДВВпк), 361П, 32і, 44Ф)

    Психологічний супровід сім’ї  дитини з особливими потребами (21Ф)

    Педагогічний факультет

    Кафедра  фізичного виховання, спорту та здоров’я людини

    Програми атестаційних екзаменів 

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури ОС Бакалавр

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури ОС Бакалавр спеціальності 017 Фізична культура і спорт

    Програма атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта

    Програма атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання ОС Бакалавр

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання ОС Бакалавр 014 Середня освіта. Захист Вітчизни

    Програма атестаційного екзамену “Фізична культура та методика її навчанняОС Магістр

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену з дисципліни «Фізична культура та методика її навчання» ОС Магістр

     


    2022-2023 н.р.

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури ОС Бакалавр спеціальності 017 Фізична культура і спорт

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання ОС Бакалавр 014 Середня освіта. Захист Вітчизни

    Програма атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури

    Програма атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену ОС Магістр

    Програма атестаційного екзамену “Фізична культура та методика її навчання” ОС Магістр

     


    2021-2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (014 Середня освіта; фізична культура. Психологія), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з соціальної роботи та соціальної педагогіки (014 Середня освіта: фізична культура. Соціальна робота. Соціальна педагогіка), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Шкільний курс «Захист України» та методика його навчання ОС Бакалавр 014 Середня освіта. Захист Вітчизни

    Програма атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури ОС Бакалавр спеціальності 017 Фізична культура і спорт

    Програма атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр

    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену Фізична культура та методика її навчання ОС Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта


    Методичні рекомендації для підготовки атестаційного екзамену ОС Магістр

    Програма атестаційного екзамену “Фізична культура та методика її навчання”

     


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену «Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури»

    Програма атестаційного екзамену «Шкільний курс «Захист Вітчизни» та методика його навчання»

    Програма атестаційного екзамену «Фізична культура та методика її навчання»

    Навчально-методичні рекомендації до виконання магістерських робіт для здобувачів віщої освіти за ОПП 014.11 «Середня освіта: фізична культура», галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти

     


    2019-2020 н.р.

    Програма атестаційного екзамену «Тренерсько – викладацька діяльність та медико-біологічні основи фізичної культури»

    Програма атестаційного екзамену «Фізична культура та методика її навчання»

    Програма атестаційного екзамену «Шкільний курс «Захист Вітчизни» та методика його навчання»

    Програма атестаційного екзамену «Соціальна робота та соціальна педагогіка»



    Максимчук Ірина Анатоліївна


    Сілаєв Віталій Віталійович

    Кафедра дошкільної та початкової освіти

    Програми атестаційних екзаменів 

    2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з дошкільної освіти (ОС бакалавр, ОП  Дошкільна освіта)

    Програма атестаційного екзамену з початкової освіти (ОС бакалавр, ОП “Початкова освіта”, ОП “Початкова освіта. Практична психологія”, ОП “Початкова освіта. Середня освіта: інформатика”)

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та інклюзивної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Інклюзивна освіта”)

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та позашкільної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Позашкільна освіта”)

     


    2023 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та інклюзивної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Інклюзивна освіта”)

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та позашкільної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Позашкільна освіта”)

     


    2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та інклюзивної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Інклюзивна освіта”)

    Програма атестаційного екзамену з технологій початкового навчання й організації початкової та позашкільної освіти  (ОС Магістр, ОП “Початкова освіта. Позашкільна освіта”)

     


    2021 н.р.

    ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з дошкільної педагогіки та дитячої психології (ОС Молодший бакалавр, ОП “Дошкільна освіта”)

    Програма атестаційного екзамену з теорії та методики інклюзивної освіти (ОП Початкова освіта, інклюзивна освіта)

    Програма атестаційного екзамену з початкової освіти (ОП Початкова освіта / ОП Початкова освіта. Англійська мова в початковій школі. / ОП Початкова освіта. Практична психологія / ОП Початкова освіта. Інклюзивна освіта)

    Програма атестаційного екзамену з дошкільної освіти (ОП Дошкільна освіта, англійська мова в закладах дошкільної освіти / ОП Дошкільна освіта. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки та методик дошкільного виховання дітей з вадами мовленнєвого розвитку (ОП “Спеціальна освіта (логопедія). Дошкільна освіта дітей з вадами мовленнєвого розвитку”)

     


    2020 н.р.

    ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену  “Теорія та методика інклюзивної освіти (ОП «Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта»)”

    Програма атестаційного екзамену  “Теорія та методика інклюзивної освіти (ОП «Початкова освіта. Інклюзивна освіта»)”

    Програма атестаційного екзамену «Теорія та методика позашкільної освіти»

    Програма атестаційного екзамену «Початкова освіта»

    Програма атестаційного екзамену «Спеціальна педагогіка та методики дошкільного виховання дітей з вадами мовленнєвого розвитку»

    Програма атестаційного екзамену «Дошкільна освіта»

    Програма атестаційного екзамену з інформатики з методикою навчання у початковій школі

    ОС Магістр

    Програма атестаційного екзамену з менеджменту дошкільної освіти та організації альтернативної дошкільної освіти

    Програма атестаційного екзамену з педагогіки і методики початкового та інклюзивного навчання

    Програма атестаційного екзамену з педагогіки і методики початкової та позашкільної освіти


    Боднар Наталя Миколаївна

    Гуменникова Тамара Рудольфівна

    Іванова Дора Георгіївна


    Сич Юлія Іванівна

     

    Педагогіка (1 курс)

    Кафедра загальної педагогіки і спеціальної освіти

    Програми атестаційних екзаменів

    2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену  зі спеціальної педагогіки, психології ОС Молодший бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія))

    Методичні рекомендації для підготовки до атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки, психології ОС Молодший бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія))

    Програма атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки та методик дошкільного виховання дітей з вадами мовленнєвого розвитку, ОС Бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія). Дошкільна освіта дітей з вадами мовленнєвого розвитку), 1-23П гр.

    Програма атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки та методик дошкільного виховання дітей з вадами мовленнєвого розвитку, ОС Бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія). Дошкільна освіта дітей з вадами мовленнєвого розвитку), 43П гр.

    Методичні рекомендації для підготовки до атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки та методик дошкільного виховання дітей з вадами мовленнєвого розвитку ОС Бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія). Дошкільна освіта дітей з вадами мовленнєвого розвитку)

    Програма атестаційного екзамену зі спеціальної педагогіки, психології, ОС Молодший бакалавр (ОП Спеціальна освіта (логопедія)), 230ПЗ гр.



    Косович Наталія Миколаївна

     

    Методика навчання в початковій школі (341П, 344) – код доступу b5v74y5


    Лунгу Лариса Валентинівна

    Інклюзивна освіта (41У, 42У, 47П, 45П, 462П, 42П)

    Інклюзивна освіта (413І, 44І, 42І, 46І, 45І, 43І,412І, 44Ф, 42Ф)

    Основи інклюзивної освіти (23П)

    Основи інклюзивної освіти (130П, 160П)


    Кафедра музичного та образотворчого мистецтв

    Банкул Лариса Дмитріївна

    2020-2021 н.р.

    Гра на музичному інструменті (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meet: https://meet.google.com/lookup/eujeo72uek, код класу: ogz6f5)

    Додатковий музичний інструмент  (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meet: https://meet.google.com/lookup/ghhvnqhjxf, код класу: ugf4ufx)

    Інструментальне виконавство (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meet: https://meet.google.com/lookup/ggfblan76c , код класу: vmobbbn)

    Практикум з шкільного репертуару (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meet: https://meet.google.com/lookup/fa6wcpyn5j, код класу: 2375exc)


    Бойчев Іван Іванович

    2020-2021 н.р.

    Гра на музичному інструменті (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meethttps://meet.google.com/lookup/bl5x43o3vyкод класу: 4hcpyoi)

    Додатковий музичний інструмент (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meethttps://meet.google.com/lookup/ezghvcm6hlкод класу: 7nra45v)



    Денисов С.В.

    2020-2021 н.р.

    Методика навчання образотворчого мистецтва (Google Classroom – y72yfvm)


    Затинченко Олександр Миколайович

    2020-2021 н.р.

    Гра на музичному інструменті (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meethttps://meet.google.com/lookup/hwtgggo7x3код класу: 36ms6rp)

    Додатковий музичний інструмент (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meethttps://meet.google.com/lookup/bhbsmrecj2код класу: lz5qasd)

    Оркестровий клас (Онлайн Google Meet (індивідуальні заняття) – Google Meethttps://meet.google.com/lookup/apyd6i77x7?authuser=0&hs=179код класу: avlnjw5)

     


    2019-2020 н.р.

    Хоровий клас (45 П гр.) – код курса mdqw56w


    Кара Олександр Дмитрович

    Паньків Ганна Степанівна

    2020-2021 н.р.

    Історія сучасного ОМ (Google Classroom – stbt5gm)

    Кольорознавство (Google Classroom – chpqqkjy)

    Композиція (Google Classroom – 6wdaixa)

    Методика навчання образотворчого мистецтва (Google Classroom – 4456vb2)

    Художня обробка тканини (батік) (Google Classroom – ad2oljd)

     

    2019-2020 н.р.

    Історія українського та зарубіжного мистецтва – код курса d46kd4i


    Пастир Іван Васильович

    2020-2021 н.р.

    Живопис (Google Classroom – dn63syt)

    Композиція (Google Classroom – byfogmb)

    Креативність пізнання мови образотворчого мистецтва (Google Classroom – veztiz3)

    Методи оригінальної графіки (Google Classroom – bp5lwkn)

    Педагогічний малюнок (Google Classroom – vwy6izp)

    Художня праця та дизайн у закладах освіти (Google Classroom – 7kdjhd3)


    Сарвілова Діна Сергіївна

    2020-2021 н.р.

    Ритміка з основами хореографії (Google Classroom – xpt5svb)

    Українські музично-хореографічні традиції в інклюзивній освіті (Google Classroom – pochann)

     


    2019-2020 н.р.

    Теорія та методика сучасного танцю (443 П гр.)

    Робота з дитячим хореографічним колективом (443 П гр.)


    Сироткіна Жанна Єрофіївна

    2020-2021 н.р.

    Інтегрований курс “Мистецтво” та методика його навчання (Google Classroom – 4sqzcrf ,  Google Meethttps://meet.google.com/lookup/gwu34ddngw)

    Методика музичного виховання (Google Classroom – xjlk4oc, https://meet.google.com/lookup/f7tls7chui )

    Постановка голосу Онлайн Google Meet (індивідуально) –  zi2tlg6 https://meet.google.com/lookup/e2gv6y2nzo

    Практичний курс з диригування Онлайн Google Meet (індивідуально) – jpnvyap,  Посилання Meet – https://meet.google.com/lookup/a6oge7jezp

    Хоровий клас та хорове диригування Google Meet – 56uk7ac Посилання Meet – https://meet.google.com/lookup/atabgzpxv4

     


    2019-2020 н.р.

    Хоровий клас та хорове диригування (35 П гр.) – код курсу jimqw2t


    Хращевська Олена Олегівна

    Художня праця та методика естетичного виховання  – код курса mr6ioaw


    Чеботар Людмила Іванівна

    2020-2021 н.р.

    Естрадний вокал 

    Хоровий клас (Google Classroom – pochann)

    Хоровий клас та хорове диригування (Google Classroom – wgfwxym)

    Хоровий спів (Google Classroom – ze5hqqt)

     


    2019-2020 н.р.

    Методика роботи з дитячим хоровим колективом (45 П гр.) – код курса dkofsxn\

    Факультет української та іноземної філології

    Кафедра романо-германської філології та методики навчання іноземних мов

    Програми атестаційних екзаменів 

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з Болгарської мови та методики ії навчання ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (болгарська))

    Програма атестаційного екзамену з Румунської мови та методики ії навчання ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (румунська))

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: англійська і німецька мови та світова література)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: французька/болгарська/румунська й англійська мови та світова література)

    Програма атестаційного екзамену з німецької мови, світової літератури та методик їх навчання, ОС Магістр (ОП Середня освіта: німецька мова і література)

     


    2022-2023 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з французької мови та методики її навчання ОС Бакалавр (ОП Середня освіта:мова i література (французька) Середня освіта:мова i література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену з румунської мови та методики її навчання ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (румунська). Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену з болгарської мови та методики її навчання ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (болгарська). Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену з німецької мови, світової літератури та методики їх навчання ОС Магістр (ОП Середня освіта: німецька мова і література)

    2021-2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з Румунської мови та методики її навчання для студентів ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (румунська); Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену з Французької мови та методики її навчання для студентів ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: мова і література (англійська); Середня освіта: мова і література (французька))

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу німецької мови для студентів ОС Бакалавр (Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська)))

    Програма атестаційного екзамену з Німецької мови та методики її навчання для студентів ОС БакалаврП Середня освіта: мова і література (англійська); Середня освіта: мова і література (німецька))

    Програма атестаційного екзамену “Французька мова та методика її навчання”  ОС Магістр

    Програма атестаційного екзамену з німецької мови та методики її навчання ОС Магістр

     


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП “Середня освіта: інформатика; мова і література (англійська)“)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП “Середня освіта: трудове навчання та технології; мова і література (англійська)“)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП “Середня освіта: українська мова і література; мова і література (англійська)“)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови з методикою навчання у початковій школі (ОП “Початкова освіта. Англійська мова в початковій школі“)

    Програма атестаційного екзамену з Французької мови та методики її навчання (англійська; французька)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу німецької мови (німецька; англійська)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу німецької мови (англійська; німецька)

    Програма атестаційного екзамену з Німецької мови та методики її навчання (німецька; англійська)

    Програма атестаційного екзамену з Німецької мови та методики її навчання (англійська; німецька)

     


    2019-2020 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з теорії та практики перекладу німецької мови

    Програма атестаційного екзамену з французької мови та методики її навчання

    Програма атестаційного екзамену з румунської мови та методики її навчання

    Програма атестаційного екзамену з німецької мови та методики її навчання

    Програма атестаційного екзамену з французької мови та методики її навчання (англійська, французька)

    Програма атестаційного екзамену з німецької мови та методики її навчання (англійська, німецька)




    Глущук Світлана Василівна

    2022-2023 н.р.

    Мова віртуального комунікативного середовища (Інтернет-дискурс) (42У, 45У, 48У, 34Ф) – https://meet.google.com/gbr-yvds-bxa
    Риторика (35У) – https://meet.google.com/gbr-yvds-bxa

     


    2020-2021 н.р.

    Вступ до германської/романської філології з основами наукових досліджень (101І,102І, 103І,11І, 13І, 16І)

    Стилістика російської мови (44І)

    Методика навчання російської мови (34І)

    Риторика (2к.)

    Сучасна російська мова (44І)

     


    2019-2020 н.р.

    Вступ до слов’янської філології з основами наукових досліджень (групи 140Ф, 15І, 14Ф)

    Інноваційні технології викладання російської мови  (54І група)

    Методика навчання російської мови (група 24І)

    Мова віртуального комунікативного середовища (Інтернет-дискурс) (група 312І)

    Риторика (для груп 111Ф, 112Ф, 16Ф)

    Риторика (для груп 23І, 26Ф, 249 П, 35У 21І, 110І, 22Ф, 264П)

    Стилістика російської мови (група 44І)

    Для студентів заочної ф.н.

    Вступ до германської філології з основами наукових досліджень – Контрольна робота (09 червня 11ІЗ)

    Риторика – Модульна контрольна робота (10 червня 34ПЗ, 26 ФЗ)


    Головіна Наталія Борисівна

    1. Практика письмового та усного перекладу і термінознавство (група 102І): https://drive.google.com/file/d/1LOHCC-TT5AGU8n7yuWxgn0rga3jgySA1/view

    Посилання для відповідей до завдання: https://drive.google.com/folderview?id=16q0RTkOKv6-opwwEpOo-Ys53q1331c6M

     

    2. Лінгвістичний аналіз тексту (група 40І): https://drive.google.com/folderview?id=16ap-JxovPChGpfby65VOCVHA1N36Unn5

    Посилання для відповідей до завдання: https://drive.google.com/folderview?id=16rPEHF6s3KuL0QQFL6uZmoEza7aT2qyM

     

    3. Вступ до германської філології з основами наукових досліджень (група 12І,102І): https://drive.google.com/folderview?id=16WKKwD5h_3Ef4DW2uNVzfdxRwkZA14gz

    Посилання для відповідей до завдання: https://drive.google.com/folderview?id=17474Rdhfk8NhQMwpt3d5rs6KbKgWFMES

     

    4. Теоретичний курс німецької мови (група 32І): https://drive.google.com/folderview?id=17HEnX5EqKRPRl-WPFqYlGsaxU2Yf2Gz1

     

    5. Методика навчання іноземної мови в профільній школі (група 52І): https://drive.google.com/folderview?id=17LWTSbM7Mo35Hhh2I1y3jUFue83IG66T




    Кудінова Ольга Іванівна

    Кулинич Ганна В’ячеславівна






    Салі Олена Валеріївна

    2021-2022 н.р.

    Англійська мова (1 курс з.ф.н. ФУАІД):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1391

    Meet: http://meet.google.com/ntu-ejev-iuf

    Англійська мова 2  (з.ф.н.: 3 курс ФУАІД):

    Moodle: http://moodle.idgu.edu.ua/moodle/course/view.php?id=1390

    Meet: http://meet.google.com/ntu-ejev-iuf

     


    Англійська мова: практичний курс  (12п, 18п, 150п, 15п, 1-15п гр.)

    Практичний курс англійської мови  (441п гр.)



    Цуркану Т.Ю.

    Шавловська Тетяна Сергіївна

    Кафедра англійської філології та світової літератури

    Програми атестаційних екзаменів 

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену зі Світової літератури та методики її навчання, ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: англійська і німецька мови та світова література; Середня освіта: французька й англійська мови та світова література; Середня освіта: румунська й англійська мови та світова література; Середня освіта: болгарська й англійська мови та світова література)

    Методичні рекомендації до атестаційного екзамену зі Світової літератури та методики її навчання, ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: англійська і німецька мови та світова література; Середня освіта: французька й англійська мови та світова література; Середня освіта: румунська й англійська мови та світова література; Середня освіта: болгарська й англійська мови та світова література)

    Програма атестаційного екзамену з Літератури англомовних, німецькомовних країн, з літератури німецькомовних, англомовних країн, з літератури франкомовних, англомовних країн, ОС Бакалавр (ОП 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, 035.043 германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька, 035.055 романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька)

     Методичні рекомендації  до атестаційного екзамену з Літератури  англомовних, німецькомовних та франкомовних країн, ОС Бакалавр, (ОП Філологія: англійська і німецька мови та літератури (переклад включно), Філологія: німецька і англійська мови та літератури (переклад включно), Філологія: французька і англійська мови та літератури (переклад включно))

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання, ОС бакалавр (ОП Середня освіта: англійська і німецька мови та світова література)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання, ОС бакалавр (ОП Середня освіта: французька/болгарська/румунська й англійська мови та світова література)

    Програма атестаційного екзамену Теорія та практика перекладу англійської мови ОС Бакалавр (ОП Філологія: українська мова і література та англійська мова (переклад включно))

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови за спеціальністю 035 Філологія ОС Бакалавр (спеціалізація 035.042 германські мови та література (переклад включно), перша – англійська)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови за спеціальністю 035 Філологія ОС Бакалавр (спеціалізація 035.042 германські мови та література (переклад включно), перша – німецька)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови за спеціальністю 035 Філологія ОС Бакалавр (спеціалізація 035.042 германські мови та література (переклад включно), перша – французька)

     


    2022-2023 н.р.

    Методичні рекомендації до ОК 11 «Курсова робота з англійської мови /зарубіжної літератури з методикою навчання в профільній школі», ОС Магістр (ОП середня освіта: англійська мова і зарубіжна література)

    Методичні рекомендації до атестаційного екзамену з Англійської мови, зарубіжної літератури та методик їх навчання, ОС Магістр (ОП Середня освіта: англійська мова і зарубіжна література)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови ОС Бакалавр (ОП 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська))

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови ОС Бакалавр (ОП 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька))

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу німецької мови  ОС Бакалар (ОП 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша англійська))

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу німецької мови  ОС Бакалар (ОП 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька))

    Програма атестаційного екзамену з Німецької мови та методики її навчання ОС Бакалар (ОП 014 Середня освіта: мова і література (англійська). Середня освіта: мова і література (німецька))

    Програма атестаційного екзамену з Німецької мови та методики її навчання ОС Бакалар (ОП 014 Середня освіта: мова і література (німецька). Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену зі Світової літератури та методики її навчання ОС Бакалавр (ОП 014 Середня освіта: мова і література (англійська, німецька, французька, болгарська, румунська)

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та історії світової літератури ОС Бакалавр (ОП 035 Філологія: англійська і німецька мови та літератури (переклад включно), Філологія: німецька і англійська мови та літератури (переклад включно))

    Методичні рекомендації до атестаційного екзамену з Теорії та історії світової літератури ОС Бакалавр (ОП 035 «Філологія: англійська й німецька мови та літератури (переклад включно)», «Філологія: німецька й англійська мови та літератури (переклад включно)»)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови, зарубіжної літератури та методик їх навчання, ОС Магістр (ОП Середня освіта: англійська мова і зарубіжна література)

     


    2021-2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови, світової літератури та методик їх навчання ОС Магістр (ОП Середня освіта: англійська мова і література)

    Програма атестаційного екзамену “Англійська мова за професійним спрямуванням” (ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: економіка та управління підприємством (зі знанням англійської мови)), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: історія. Середня освіта: мова і література (німецька, французька, російська, румунська)), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: українська мова і література. Середня освіта: мова і література (англійська)), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: українська мова і література. Середня освіта: мова і література (англійська)), гр. 441Ф, ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: українська мова і література; мова і література (англійська)), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: історія. Середня освіта: мова і література (англійська)), гр. 42Ф, ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: мова і література (англійська) / Дошкільна освіта. Середня освіта: мова і література (англійська)), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Теорії та практики перекладу англійської мови (ОП Філологія: англійська і німецька мови та літератури (переклад включно), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови з методикою навчання у початковій школі (ОП Початкова освіта; початкова освіта в початковій школі), ОС Бакалавр

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання ОС Магістр

     


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену “Англійська мова за професійним спрямуванням” (ОП Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: документознавство та інформаційна діяльність (зі знанням англійської мови))

    Програма атестаційного екзамену “Англійська мова за професійним спрямуванням” (ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: економіка та управління підприємством (зі знанням англійської мови))

    Програма атестаційного екзамену “Англійська мова” (ОП Туризм. Туристична діяльність (зі знанням англійської мови))

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: мова і література (німецька, французька, російська, болгарська, румунська)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови в закладах дошкільної освіти (ОП Дошкільна освіта. Англійська мова в закладах дошкільної освіти)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови з методикою навчання у початковій школі (ОП Початкова освіта. Англійська мова в початковій школі)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та перекладу (ОП Філологія: англійська і німецька мови та літератури (переклад включно))

     


    2019-2020 н.р.

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: мова і література (англійська)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОП Середня освіта: мова і література (німецька, французька, російська, болгарська, румунська)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови та методики її навчання (ОС Бакалавр зі скороч. терміном навч.)

    Програма атестаційного екзамену з Англійської мови з методикою навчання у початковій школі

    Програма атестаційного екзамену з теорії та практики перекладу анлійської мови



    Делюсто Марина Сергіївна

     

    2019-2020 н.р.

    Практичний курс англійської мови (211У, 22Ф, 241П, 261П)




    Слободяк Світлана Іванівна

    1. ДВВ: Комунікативний курс англійської мови (21Ф, 249П, 269П, 264П, 110І, 22І, 20І)

    2. Комунікативний курс англійської мови (51У, 53У, 561У, 562У, 51Ф, 52Ф, 53Ф, 54Ф, 541П, 542П, 51П, 56П)

    3. Англійська мова: практичний курс (101I, 102I, 103I)






    Кафедра української мови і літератури

    Програми атестаційних екзаменів 

    2023-2024 н.р.

    Програма атестаційного екзамену Українська мова і література, ОС Бакалавр (ОП Філологія: українська мова і література та англійська мова (переклад включно))

    Програма атестаційного екзамену Видавнича справа та редагування, ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: українська мова і література. Видавнича справа та редагування)

    Програма атестаційного екзамену Українська мова і література та методики їх навчання, ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: українська мова і література; Середня освіта: українська мова і література. Видавнича справа та редагування; Середня освіта: українська мова і література. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену Українська мова і література, методика їх навчання ОС Магістр (ОП 014  Середня освіта (014.01 Українська мова і література

     


    2022-2023 н.р.

    Програма атестаційного екзамену “Українська мова і література та методика їх навчання” ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: українська мова і література; ОП Середня освіта: українська мова і література. Психологія)

    Програма атестаційного екзамену “Українська мова і література, методика їх навчання” ОС Магістр (ОП Українська мова і література)

     


    2021-2022 н.р.

    Програма атестаційного екзамену “Українська мова і література та методика їх навчання” для студентів ОС Бакалавр (ОП Середня освіта: українська мова і література; Середня освіта: українська мова і література. Психологія; Середня освіта: українська мова і література. Середня освіта: мова і література (англійська))

    Програма атестаційного екзамену  «Українська мова і література, методика їх навчання» ОС Магістр


    2020-2021 н.р.

    Програма атестаційного екзамену “Українська мова і література та методики їх навчання” для студентів ОС “бакалавр” спеціальності 014 Середня освіта (014.01 Українська мова і література)

    Програма атестаційного екзамену “Українська мова і література, методика їх навчання” для студентів ОС “магістр” спеціальності 014 Середня освіта (014.01 Українська мова і література)

    2019-2020 н.р.

    Програма  атестаційного  екзамену “Українська мова і література та методики їх навчання”

    Програма атестаційного екзамену з практичної психології (спеціальність 014 Середня освіта, ОП Середня освіта: українська мова і література. Практична психологія)

    Програма атестаційного екзамену “Видавнича справа та редагування”







    Романюк Ілона Валентинівна

    Соколова Алла Василівна

    2020-2021 н.р.

    Документальне супроводження юридичної діяльності (Google Classroom 26 ФЗ), код mzgzk4a

    Український фольклор (Google Classroom 24 ФЗ), код nh36zup

    Українська мова (Google Classroom 14П, 15П, 1-15П), код sbrmqct

    Методика навчання української мови (Google Classroom 240Ф), код 5jbav5q

     


    2019-2020 н.р.

    Сучасна українська мова з практикумом (14П)

    Літературне краєзнавство (140Ф)

    Історія української літератури (341Ф, 344Ф)



    Фоміна Лілія Георгіївна

    Циганок Ірина Борисівна

    2021-2022 н.р.

    Лінгвістичні основи документознавства  (з.ф.н.: 1-15 уз):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/NDA0MDA4MzQ5ODIw?cjc=wvkh2zc

    Meet: https://meet.google.com/lookup/a26b7vodm3

    Документальне супроводоження юридичної діяльності (з.ф.н.: 26 Ф3):

    Classroom: https://classroom.google.com/c/Mzk4MTczMjE1ODA2?cjc=u4hcv5g

    Meet: https://meet.google.com/lookup/hhhl6zrrtg


    2020-2021 н.р.

    Сучасна українська мова (13Ф) – Google Classroom, код cl5sj2o

    Сучасна українська мова (14 Ф) – Google Classroom, код fqpe5fy

    Сучасна українська мова (140 Ф) – Google Classroom, код svvyqcy

    Сучасна українська мова (341Ф, 344Ф) – Google Classroom, код 545xvdw

    Лінгвістичний аналіз художнього тексту (240Ф) – Google Classroom, код xqjp522

    Лінгвістичні основи документознавства (15У) – Google Classroom, код 27rkpxp

    Документаційне забезпечення діяльності підприємства (35У) – Google Classroom, код ewmhl6f

     


    2019-2020 н.р.

    Лінгвістичний аналіз тексту (53ф)

    Сучасна українська мова (14ф)

    Центр неперервної освіти