Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Декан факультету
Кічук Надія Василівна
доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії вищої освіти України та Міжнародної академії педагогічних і соціальних наук
Контакти
Адреса: деканат педагогічного факультету
вул. Рєпіна, 12  (ауд. 104) м. Ізмаїл, Одеська обл.
E-mail: idgu_pedfakultet@ukr.net
Студенту-заочнику

Методист заочного відділення – Глиба Галина ФедорівнаМетодист заочного  відділення – Глиба Галина Федорівна

 

Адреса: вул. Репіна, 12, каб. 103

Контакти: zaochnik.pedfak@gmail.com

 

Графік навчального процесу

Фотогалерея заочного відділення педагогічного факультету
Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета
Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета Фотогалерея заочного отделения педагогического факультета
Структура педагогічного факультету

Декан – Кічук Надія Василівна, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії вищої освіти України та Міжнародної академії педагогічних і соціальних наук

Заступник  декана – Граматик Надія Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент

Завідувач кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової та спеціальної освіти – Іванова Дора Георгіївна, кандидат педагогічних наук, доцент

Завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури – Фурдуй Світлана Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент

Завідувач кафедри музичного та образотворчого мистецтв – Сироткіна Жанна Єрофіївна, кандидат педагогічних наук,  доцент

Перелік спеціальностей підготовки фахівців

На педагогічному факультеті здійснюється підготовка фахівців за освітніми ступенями: “бакалавр”,  “магістр”, “доктор філософії” денної та заочної форми навчання.

 • Освітній ступінь «молодший бакалавр»
 • Освітній ступінь «бакалавр»
 • Освітній ступінь «магістр»
 • Освітній ступінь «доктор філософії»
Кафедри

Навчально-виховний процес на факультеті забезпечується трьома кафедрами:

Нормативна база

План роботи педагогічного факультету на 2019-2020 н. р.

Звіт про діяльність педагогічного факультету

Вітємо колег

Вітаємо колег у липні!

Академічна група очима кураторів

Академічна група очима кураторів

 

Педагогічний факультет – це неосяжний всесвіт, де викладачі і студенти створюють свою історію відкриттів, перетворюють звичайне місце на гомінкий та доброзичливий дім, де з кожним роком всі разом стають ближчими і ріднішими.

У шаленому ритмі студентського життя, ми куратори академічних груп,  не завжди встигаємо сказати вам, студенти, як ви для нас важливі. Та сьогодні ми маємо таку нагоду. Нам хочеться сказати, що ми пишаємося бути вашими кураторами. Ми завжди поруч, зажди готові прийти вам на допомогу!

 


Група 11П Педагогчного факультетуМоя маленька, неймовірна 11 група! Мої майбутні соціальні працівники. Три дивовижні та унікальні дівчинки! Верба Катюша – завжди стримана, працьовита, відповідальна. Мацко Сашенька – творча, активна, володіє чудовим голосом та одночасно отримує освіту за напрямом логопедії. Галкіна Настюша – художник у серці, здобуває освіту в цьому напрямку, але зустріч на Дні відкритих дверей допомогла їй по-іншому побачити барвистий світ соціальної роботи, де вона і малює, і співає, і має можливість відточувати акторську майстерність.

Ось такі вони, абсолютно різні, але разом з тим, 11 група – це компанія веселих, розумних і чесних друзів. Ми багато часу проводимо разом у творчій ініціативі, завжди допомагаємо і підтримуємо один одного.  Я дивлюся на них,  і моє серце заливається радістю. Вони такі ще маленькі, тільки почали свій студентський шлях. Але які ж вони класні! Мені хочеться щодня придумувати їм щось новеньке і цікаве. І я знаю, що вони завжди відгукнуться. Не дивлячись на те, скільки часу ми знаходимося разом, мені, все одно, завжди мало. Обожнюю вас, мої крихітки, ростіть, розвивайтеся, посміхайтеся кожному дню!

Маніта Вікторія Олександрівна, куратор 11П групи,
викладач кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури


14 140П групи Педагогічного факультетуЯ – наставник першого курсу педагогічного факультету 14 та 140груп!

На світі не має нікого щасливішого від студентів. Це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, любов, це найпрекрасніший час у житті, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати більших успіхів.

Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожен  школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першого кохання.

Тому моя роль, як куратора, полягає в тому, щоб корегувати, направляти студентів, «доглядати за тим, що вже збудовано». Допомагати першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю нашого університету. Не всі студенти прості, але всі вони особистості, і їх потрібно поважати та любити.

Студенти моєї групи відрізняються аналітичним розумом, серйозним підходом до вивчення навчальних дисциплін, мають різні досягнення, демонструють творчий підхід до організації свят на факультеті, беруть участь у наукових заходах не лише на всеукраїнському, а й на міжнародному рівнях.

Бажаю, щоб кожен день, для моїх красунь, був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами.

Нехай роки студентства будуть щасливими, хай вірні знання і невтомний ентузіазм призведуть до престижної професії.

Звєкова Вікторія Корніївна, куратор 14П, 140 П груп, кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової та спеціальної освіти


Перший курс педагогічного факультету ІДГУОтже, мій перший курс, збірна команда майбутніх кращих учителів фізичного виховання та тренерів, видатних спортсменів та чемпіонів України!!!

Питання, пов’язані з визначенням свого майбутнього, ви давно вирішили свідомо і безповоротно! Ким бути?  Куди піти вчитися?  І чи взагалі вчитися?  Ну, може, третє питання вже остаточно вирішене, оскільки студенти не збираються присвятити життя розвантаженню помідорів на найближчому ринку, то вчитися їм все-таки доведеться.  Університет відкрив вузеньку щілину в ваше світле майбутнє.

Чотири роки, вже три з половиною, віддати на те, щоб удосконалювати свої чудові людські якості, виплекані батьками і не загублені в школі: товариськість, чуйність, доброту, допитливість, відповідальність, прагнення до вдосконалення і розвитку! Ви ще сповнені сил. Чекаєте виконання райдужних надій, перемог! Кращий час у житті! Ви легко переживете труднощі, пов’язані з навчанням.  Все, що ви вчите, давно відомо людству, потрібно лише уважно повторити і запам’ятати назавжди! Потрібно терпіння і тільки терпіння, а Вам його – не позичати! І сподіваюся на те, що слова А. П. Чехова: «Освіта розвиває всі здібності, в тому числі і дурість» – не про Вас!!!!!

Баштовенко Оксана Анатоліївна, куратор 12П, 17П, 19П, 170П, 120П груп,
кандидат біологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури


Групи 13,1-13П Педагогічний факультетПерший курс – початок всього.
Поринати в дивосвіт
Дівчинки мої готові –
Помахайте їм «привіт»!
Одна з одною дівчата
Спільну мову враз знайшли,
Вірю я, що з цих дівчаток
Вийдуть кращі фахівці!
Стануть діткам у пригоді,
Допоможуть їм, як слід!
Скажуть потім у народі –
«Просто диво-логопед»!

Сурганова Анастасія Валеріївна, куратор 13П,1-13П, 130П  груп,
викладач кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової  та спеціальної освіти


Група 16П Педагогічного факультету ІДГУСтудентська спільнота 16 та 1-16П груп, це перш за все, поєднання ентузіазму, ерудиції та дружності. Веселі і балакучі, сором’язливі і мовчазні, такі різні, але в той же час єдині у виборі майбутньої спеціальності «Дошкільна освіта».

Дружня атмосфера, яка панує в групі, заряджає всіх своїм позитивом і надихає на творчі зрушення.

Серед пріоритетів нашої «родини» майбутніх дошкільних педагогів є дружба та готовність допомогти у вирішенні як академічних, так і життєвих проблем.

Попереду у них найпрекрасніша пора студентства. Тож, щиро бажаємо, щоб здобуті знання стали щасливим квитком до здійснення мрій!

Граматик Надія Василівна, куратор 16П та 1-16П груп, кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової та спеціальної освіти,
заступник декана педагогічного факультету


Група 21П Педагоічного факультетуНезважаючи на нечисленність, дівчат 21 групи відрізняє яскравість, артистизм, рішучість. Вони уважні, повні креативнихідей, які з легкістю втілюють життя!  Кожна з них доповнює одна одну!  Вони як трійнята, у яких розподілені всі ролі!  Дружні як сестри! Живуть як одна сім’я, часом сваряться, миряться, але завжди підтримують одна одну!

 

Замашкіна Ольга Дмитрівна, куратор 21П групи,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури


Я – куратор 22, 27, 220 груп педагогічного факультету. Мої студенти дуже різносторонні особистості. Вони дуже активні, беруть участь у змаганнях різного рівня. Проявляють інтерес до навчання та завжди із завзяттям відносяться до проведення різноманітних конкурсів та змагань в університеті. Не секрет, що деякі з них вже працюють за фахом як тренери спортивних шкіл. Особливістю групи є те, що переважна більшість студентів –  дівчата.

Всі є дуже дружніми та відповідально ставляться до виконання поставлених завдань.

Сілаєв Віталій Віталійович, куратор 22П, 27П, 220П груп,
викладач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури


Група 25П Педагогічного факультету ІДГУВ Ізмаїльському державному гуманітарному університеті є багато цікавих професій, але саму творчу спеціальність отримують студенти на кафедрі музичного та образотворчого мистецтв. На 2 курсі в 25П групі навчаються 3 студенти: Сівцова Ольга, Карайван Христина, Олександрова Лілія, але як говорить народна мудрість «мал золотник, да дорог».

Студенти дуже багатогранні в професійному розвитку. Сівцова Ольга керує академічним духовним хором, і це їй не заважає навчатись на відмінно. Карайван Христина – наша «зірочка»,  відмінниця. Студентка сильна не лише у навчанні, але й у науковій діяльності. За період навчання Христина написала 6 наукових статей і тез. Вона дуже любить займатися вокалом. Дуже скоро ми її побачимо та почуємо на сцені. Олександрова Лілія також відмінниця і талановитий хореограф. Народний ансамбль, в якому вона танцює, неодноразово є переможцем міжнародних конкурсів.

Я, викладач кафедри музичного та образотворчого мистецтв Чеботар Людмила Іванівна, пишаюся тим, що є куратором цієї групи.

Чеботар Людмила Іванівна, куратор 25П групи,
викладач кафедри музичного та образотворчого мистецтв


Група 26П Педагогічного факультетуВ Ізмаїльському державному гуманітарному університеті на педагогічному факультеті на 2 курсі в 26П групі навчаються активні та старанні студенти. Група складається з 13 осіб: Будур Анна, Вербіна Аліна, Дімова Аліна, Захарченко Вікторія, Златова Юлія, Іваненко Олена, Касап Владілена, Коверзнева Анна, Лаговска Вікторія, Полякова Яна, Сорока Олеся, Челак Олена, Шевченко Вікторія.

Будур Анна любить співати і робити різноманітні вироби. Вербіна Аліна та Коверзнева Анна грають на гітарі й часто виступають на концертах в університеті. Полякова Яна малює і танцює. Шевченко Вікторія, Захарченко Вікторія, Лаговська Вікторія захоплюються танцями, остання з них – поп-танцями. Дімова Аліна любить шити і в’язати. Іваненко Олена займається дизайном і фотошопом. Челак Олені подобається багато читати і цікавиться декоративним мистецтвом. Касап Владілена цікавиться румунською мовою і встигає наполегливо над нею працювати.

Психологічний клімат групи несе позитивний характер, конфлікту між студентами не виявлено.

Відносини між студентами побудовані на повазі один до одного, взаємодопомозі і підтримці. Вони активно спілкуються і поза навчальним процесом, беруть участь у творчому житті університету. Лаговска Вікторія, Касап Владілена, Захарченко Вікторія і Шевченко Вікторія є членами студентської ради педагогічного факультету.

Також 26П групу можна оцінити в цілому як активну, студенти відрізняються допитливістю, достатньо високим рівнем знань, інтересом до навчання та  науково-дослідної  роботи. Багато з них планують у майбутньому продовжити навчання в магістратурі й аспірантурі.

Загальна успішність групи відмінна. Процент відвідування занять становить 90% від всієї групи. Загалом дисципліна на заняттях хороша, студенти уважно слухають викладачів і виконують завдання.

По завершенні хочу сказати, що рівень професійної підготовки і успішності групи в цілому відповідають вибраній спеціальності, а психологічний клімат в групи не потребує поліпшення.

Я, викладач кафедри музичного та образотворчого мистецтв Сарвілова Діна Сергіївна, пишаюсь тим, що є куратором цієї групи. Я вас дуже люблю))).

Сарвілова Діна Сергіївна, куратор 26П групи,
викладач кафедри  музичного та образотворчого мистецтв


 

35П група педагогічного факультету

35П група  педагогічного факультету дуже талановита, дружна і весела. Між студентами завжди є взаємодопомога і підтримка. Вони беруть активну участь у житті як факультету, так й університету. З творчим завзяттям і запалом займаються творчою музичною діяльністю,  виступають на наукових конференціях, друкуються у збірках Міжнародних наукових конференцій.

Ви чули, як співає староста групи Сергій Нейчев? А як грає на саксофоні Настя Бондаренко? Якщо ні, то ви зовсім не знаєте цю талановиту молодь! С. Нейчев представляє наш університет на багатьох концертах і пісенних естрадних та фольклорних фестивалях, навіть міжнародного рівня. Н. Бондаренко грає в Ізмаїльському міському оркестрі. Крім того, всі студенти є учасниками хору кафедри музичного та образотворчого мистецтв.

У кожного з них є свій неповторний творчий талант!

Бухнієва Олена Анатоліївна, куратор 35П групи,
кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри музичного
та образотворчого мистецтв


Група 36П Педагогічного факультетуЗ уст багатьох, мені неодноразово доводилося чути, що студентські роки є найкращими у житті людини. Мовляв, це свобода вибору, вдосконалення знань та здобуття нових умінь. А також – пора кохання, відпочинку, феєричних вражень і різноманітних захоплень…

Перша зустріч зі своєю академічною групою була 1 вересня 2017 року, Для моїх студенточок та осінь стала особливою і навіть перетворилася на випробування, оскільки кожен абітурієнт бажав, щоб виплекана роками мрія стати студентом втілилася в реальність. Мені пощастило бути куратором, саме групи зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Цю професію обирають одиниці, але саме мої дівчата – Найгарніші, Найдивовижніші, Найніжніші та Найдобріші.  Це  Мегакрута 36 група, тому що «Студентська еліта – це «Дошкільна освіта»»!

Житомирська Тетяна Михайлівна, куратор 36П групи,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки,
дошкільної, початкової та спеціальної освіти


Група 41П Педагогічного факультету ІДГУМої студенти – 41 академічна група спеціальності 231 Соціальна робота – дуже активна, освічена, позитивна та дружня група на педагогічному факультеті. Вже четвертий рік ми спільно вирішуємо усі навчальні та особистісні проблеми. У цій невеличкій родині – 6 дівчат та  один хлопець. «41П» – така собі квінтесенція ентузіазму, ерудиції та дружності. «За старшу» у родині – Наталія Бурка, відмінниця навчання, наукова активістка факультету. Студенти з повагою відносяться до неї, прислуховуються до її порад та настанов. Дружба для них – найбільша цінність. Вони зізнаються, що завжди готові допомогти кожному у вирішенні як академічних, так і життєвих проблем.

Наша «родина  соціальних працівників» не обмежується лише навчальним процесом. Поза університетом студенти збираються для сумісного проводження вільного часу: святкують День іменинника, проводять різні тематичні вечори тощо. Після навчання  збираються разом, щоб погуляти, сходити до кав’ярні, музею або кінотеатру. Організацією такого спільного «релаксу» займається  Марія Константинова – справжній, за свідченнями одногрупників, «ідейний натхненник»!

Студенти зустрічаються на кураторських годинах з метою спілкування  не лише на академічну тематику, а й різні суспільні чи особисті проблеми…

Вони – дружні, талановиті, ерудовані молоді люди, які знають, чого хочуть від життя. Їх об’єднує прагнення в усьому бути найкращими та досягати поставлених цілей.

Попереду у Вас  найпрекрасніша пора студентства – захист  атестаційного екзамену та отримання диплому, а надалі для когось – вступ до магістратури.

Я, як куратор групи, щиро бажаю, аби кожен з Вас дійсно став майбутнім фахівцем соціальної сфери та у своєму житті приносив тільки користь людям!

Фурдуй Світлана Борисівна, куратор 41П групи,
кандидат педагогічних наук, доцент,
завідувач кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури


Групи 42, 47 Педагогічного факультетуУніверситет – це цілий світ, де не тільки здобувають вищу освіту і отримують путівку в доросле життя, а й чотири роки наповнені радістю, емоціями та почуттями.  Він об’єднує людей бажанням вчитися і пізнавати щось нове.

Мені шалено пощастило бути куратором 42П і 47П  груп.  Адже всі студенти такі різні й особливі, але в той же час їх об’єднує любов до спорту.
У кожного з них є улюблене хобі і захоплення, наприклад: Пішта Дмитро займається волейболом, футболом і тенісом, Винограденко Микола – захоплюється настільним тенісом і стрільбою, Чіфліклій Іван – боротьбою, за його словами: «Боротьба – дивовижний вид спорту!».  А що ж щодо хобі не пов’язаних з спортом?  Звичайно є і такі: Вєхова Юлія захоплюється кулінарією, Смілянська Анастасія – катанням на ковзанах, Смокова Наталія – навіть водінням машини.

Чотири роки пролетіли непомітно. Всі вони виросли в наших очах і стали цілеспрямованими особистостями готовими до дорослого і самостійного життя, але ми назавжди запам’ятаємо кожного з них і сподіваємося на їх успішне і щасливе життя за стінами нашого закладу!

Ярчук Геннадій Васильович, куратор 42П, 47П груп,
кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури


45П група – творчі й талановиті особистості. Всі дуже різні, але позитивні. Кожен з них як перлинка яскравого намиста.

Особливою дисциплінованістю і старанністю в науковій та виконавській діяльності відрізняються Гайдаєнко Надія, Єребакан Катерина. Творчим підходом до навчання, креативним мисленням, глибоким проникненням у пізнання музичного мистецтва характеризується Фуфаєв Іван. Кальчева Ірина має творчий склад мислення та  виявила себе як чуйна людина з толерантним ставленням до одногрупників. Буружиу Людмила впродовж навчання вдосконалює гарні вокальні здібності. Вже на І курсі вона стала лауреатом Міжнародного фестивалю художньої творчості «Барви осені» в м. Києві. Косогов Роман із захопленням займається вокалом та грою на фортепіано, у вільний час бере активну участь у багатьох університетських та групових заходах. Чабан Юлія зачаровує своїм умінням малювати, і що важливо, народжуються її шедеври виключно під музику. Анастасія Шевчук – чуйна, спокійна, розсудлива і творча дівчина. Окрім фортепіано намагається освоїти гітару, має чудові вокальні здібності.

Головною окрасою групи, зразком для всіх є староста Бакуменко Вікторія – вимоглива, працелюбна, талановита. Наявний авторитет допомагає їй зібрати та направити у необхідному напрямку таких різних, неординарних, талановитих і трохи свавільних (адже ці ознаки притаманні творчим людям) одногрупників.

Сироткіна Жанна Єрофіївна, куратор 45П,
кандидат педагогічних наук, доцент,
завідувач кафедри музичного та образотворчого мистецтв


Групи 461, 462 Педагогічного факультетуСамим старанним, успішним та красивим студенткам 461П, 462П груп!!!

Кожна успішна людина виводить власну формулу успіху, проте алгоритм досягнення цілей у всіх один: знання плюс наполегливість, активність, натхнення, віра в себе й креативність,любов до книг та вічний інтерес – таким я бачу виховний процес.

Саме за цим алгоритмом діють дівчата з 461П та 462П груп. Уже такі дорослі, за один крок від свого успіху, за один крок до закінчення університету та отримання дипломів, за один крок від професійного становлення!

Ще трохи, і кожен з Вас піде своїм шляхом. То нехай він буде наповнений радостями сподівань, натхненням та добрими справами!

Лунгу Лариса Валентинівна, куратор 461П, 462П груп
кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри загальної педагогіки,
дошкільної, початкової та спеціальної освіти


В Ізмаїльському державному гуманітарному університеті на педагогічному факультеті в 48П групі навчається 11 осіб. Група багатогранна, дружна і відповідальна, незважаючи на те, що семеро з них  працює. Вони одночасно захоплюються живописом, графікою, вокалом, хореографією і спортом.

Наприклад, Броницькому Євгену навички хімічного синтезу дозволили творити вже на етапі виготовлення фарб. Зараз освоює режисуру короткометражного кіно і скульптуру.

Овчинікова Катерина – староста групи, добре ладнає з викладачами. Цілеспрямована і відкрита до спілкування, захоплюється фотографією та  малюванням, займається спортом, виступає на міжнародних змаганнях.

Костенко Ольга на молодших курсах успішно і відповідально виконувала обов’язки старости. Коло інтересів її багатогранний, починаючи візуальним мистецтвом і музикою,  закінчуючи спортом.

Романовська Анастасія вкладає весь свій  час у навчання. Отримує стипендію. Схоплює все «на льоту», комунікабельна, цілеспрямована, прагне до нових знань. Із захоплень можна перерахувати спорт, читання, заняття вокалом, живопис.

Трофименко Наталія ставиться досить серйозно та відповідально до навчання. Любить малювати в стилі графіка.

Чілік Вікторія любить малювати в стилі фентезі з книг і кіно. Романтик у житті, своє світосприйняття, почуття передає в якісних, змістовних і глибоких віршах.

Божейко Ольга навчається відразу на двох спеціальностях. Росте у багатодітній родині, комунікабельна, грамотна і дуже відповідальна.

Войновій Олені подобається спілкуватися з розумними і впевненими у собі людьми. Обожнює інтелектуальні ігри. Мріє стати кондитером або дизайнером інтер’єру.

Смокова Ірина Соромязлива – відповідальна й виконавча. Має дизайнерські нахили.

Лепская Марина любить подорожувати і знайомитися з новими людьми. У вільний час цікавиться новим, вивчає іноземні мови, різні країни. Душа компанії.

Є у нас і щаслива мама – Некрасова Елліна. Обожнює працювати над композицією, фотографувати, працювати в графічній змішаній техніці: поєднання акварелі з пером і тушшю.

Пастир Іван Васильович, куратор 48П групи,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв

Графік складання атестаційних екзаменів, розклад сесії

Графік складання атестаційних екзаменів, денна ф.н. (ОС Бакалавр, ОС Бакалавр (скорочений термін навчання))

Графік складання атестаційних екзаменів, заочна ф.н. (ОС Бакалавр, ОС Бакалавр (скорочений термін навчання))

Графік складання атестаційних екзаменів, денна ф.н., заочна ф.н. (ОС Магістр)

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії  2019 – 2020 н.р. для студентів V курсу денної ф.н. (ОС Магістр)

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії та графік консультацій 2019 – 2020 н.р. для студентів I-ІІІ курсів денної ф.н.

Розклад ліквідації академічної заборгованості літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. для бакалаврів денної ф.н.

Розклад ліквідації академічної заборгованості літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. для бакалаврів заочної ф.н.

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019–2020 н.р. та графік консультацій для студентів I курсу заочної ф.н.

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019–2020 н.р. та графік консультацій для студентів курсу заочної ф.н.

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019–2020 н.р. та графік консультацій для студентів IІІ курсу  заочної ф.н.

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019–2020 н.р. та графік консультацій для студентів I курсу  ОС Магістр заочної ф.н.

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019 – 2020 н.р. для студентів IV курсу денної ф.н. педагогічного факультету

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019 – 2020 н.р. для студентів IІ курсу (скороч. термін навч.) денної ф.н. педагогічного факультету

Розклад літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. для студентів заочної ф.н. педагогічного факультету ( IVкурс, II курс скороч. термін навч.)

Розклад занять

Студмістечко ІДГУ

Студентська рада

Студентська рада ІДГУ (ласкаво просимо)

ХУДОЖНИКИ ІДГУ

Творчі роботи студентів ІДГУУ

Рейтинг

З семестровим рейтинговим балом студентів та РЕЄСТРом студентів ІДГУ, яким за результатами сесії призначаються стипендії, можна ознайомитися за посиланням.

Склад рейтингової комісії педагогічного факультету

Завідувач
Іванова Дора Георгіївна
кандидат педагогічних наук, доцент
Контакти
Адреса  вул. Рєпіна, 12, каб. 302
Телефон  (04841) 5-13-65
E-mail kafped_idgu@i.ua
Склад кафедри
 • Кічук Надія Василівна
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Іванова Дора Георгіївна
  – зав. кафедрою, доцент, кандидат педагогічних наук
 • Лесіна Тетяна Миколаївна
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Біла Олена Олександрівна
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Богданець-Білоскаленко Наталія Іванівна
  –  професор, доктор педагогічних наук
 • Грама Ніна Григорівна
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Рашидов Сейфулла Фейзуллайович
   – професор,  доктор педагогічних наук
 • Гуменникова Тамара Рудольфівна
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Боднар Наталя Миколаївна
  – доцент, кандидат педагогічних наук
 • Пенькова Світлана Дмитрівна
  доцент, кандидат педагогічних наук
 • Звєкова Вікторія Корніївна
  доцент, кандидат педагогічних наук
 • Граматик Надія Василівна
  доцент, кандидат педагогічних наук
 • Житомирська Тетяна Михайлівна
  доцент, кандидат педагогічних наук
 • Шевчук Антоніна Семенівна
   – доцент, кандидат педагогічних наук
 • Лунгу Лариса Валентинівна
  –  старший викладач, кандидат педагогічних наук
 • Мондич Оксана Валентинівна
  – старший викладач, кандидат педагогічних наук
 • Холостенко Юлія Володимирівна
  – старший викладач, кандидат педагогічних наук
 • Сиротич Наталія Богданівна
  – викладач, кандидат педагогічних наук
 • Сич Юлія Іванівна
  – старший викладач, кандидат педагогічних наук
 • Сурганова Анастасія Валеріївна
  – викладач
 • Талмач Юлія Борисівна
  – викладач
Гордість кафедри – її випускники

Наша гордість, наш престиж і наш успіх – це наші випускники, що прославляють ім’я Альма-матер своїми знаннями та вміннями

Бріцкан Тетяна Георгіївна Косович Наталія Миколаївна
Ноговіцина Наталя Георгіївна Станєва Юлія Іванівна
Талмач Юлія Борисівна Цимбалару Анжеліка Дмитрівна
Фотогалерея
Кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури

Завідувач
Фурдуй Світлана Борисівна
кандидат педагогічних наук, доцент
Контакти
Адреса: вул. Рєпіна, 12, к. 217
Email: furduy_70@i.ua
Склад кафедри
 • Максимчук Борис Анатолійович 
  – професор, доктор педагогічних наук
 • Фурдуй Світлана Борисівна
  – зав. кафедри, доцент, кандидат педагогічних наук
 • Ніфака Ярослав Миколайович
  – доцент, кандидат з фізичного виховання та спорту
 • Ярчук Геннадій Васильович
  – доцент, кандидат філософських наук
 • Баштовенко Оксана Анатоліївна
  – доцент, кандидат біологічних наук
 • Замашкіна Ольга Дмитрівна
  – доцент, кандидат педагогічних наук
 • Рубан Ася Костянтинівна
  – викладач, кандидат педагогічних наук
 • Житомирський Леонід Олександрович
  – ст. викладач
 • Мельничук Іван Петрович
  – ст. викладач
 • Маніта Вікторія Олександрівна
  – викладач
 • Радіонов Олександр Іванович
  – викладач
 • Сілаєв Віталій Віталійович
  – викладач
 • Ганчева Крістіна Миколаївна
  – викладач
Практика

Програми практик за спеціальностями

Гордість кафедри – її випускники

Кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури, випускники

 

Гаврюшкіна БОРОГАН
Кравченко Мілєва
Сілаєв Ганчева
Стойков ШТИРЦ
Морій Тетяна Григорівна Журавльов Максим Сергійович
Шкьопу Микола Іванович Ярчук Ніна Германівна
Ковтун Ірина Дмитрівна Надельниченко Христина ВадимівнаНадельниченко Христина Вадимівна
Радіонова Юлія Геннадіївна Нанівська Ж. Є.
Фотогалерея
Спортивне життя університету
Завідувач кафедри
Сироткіна Жанна Єрофіївна
кандидат педагогічних наук, доцент
Контакти
Адреса: вул. Рєпіна, 12/1, к. 322
Email: kafart17@gmail.com
Склад кафедри
 • Сироткіна Жанна Єрофіївна
  – завідувач кафедри, кандидат педгогічних наук, доцент
 • Бойчев Іван Іванович
  – кандидат педагогічних наук, доцент
 • Бухнієва Олена Анатоліївна
  – кандидат педагогічних наук, доцент
 • Хращевська Олена Олегівна
  – кандидат педагогічних наук, доцент
 • Затинченко Олександр Миколайович
  – доцент
 • Банкул Лариса Дмитріївна
  – доцент
 • Пастир Іван Васильович
  – доцент
 • Кара Олександр Дмитрович
  – доцент
 • Шишман Іван Іванович
  – доцент
 • Кульгавець-Кючюк Наталя Вікторівна
  – викладач
 • Паньків Ганна Степанівна
  – старший викладач
 • Сарвілова Діна Сергіївна
  – викладач
 • Чеботар Людмила Іванівна
  – викладач
 • Григорчук Ельвіра Михайлівна
  – концертмейстер
 • Терехова Наталя Олександрівна
  – концертмейстер
 • Юрчук Ірина Миколаївна
  – концертмейстер
Фотогалерея

Творчі роботи студентів ІДГУУ

Творчі роботи студентів 2020 року

Творчі роботи студентів попередніх років