Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
Освіта – визначальний чинник соціально-економічного розвитку, формування громадянського суспільства, фундамент усього буття.
Сьогодні українське суспільство йде шляхом прискорення інтеграції вітчизняної школи до європейського освітнього простору, утверджуючи високий статус вчителя, педагога.
Професія викладача вічна. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди залишаєтесь світочем у житті людини, даруючи їй тепло свого серця, скарби знань. Своєю працею ви реалізуєте той педагогічний проект, що сприяє досягненню головної мети – підготовки висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на національному та європейському ринках праці.
У цей день вислюємо вам повагу і вдячність за те, що ви закладаєте підвалини держави ХХІ століття, творите її майбуття.
Шановне студентство! Нехай обраний вами шлях виявиться правильним, дозволить вам реалізуватися, стати щасливими й упевненими людьми.
Нехай світло цього свята огорне ваші оселі теплом і затишком. Бажаємо вам щастя і здоров’я, благополуччя і процвітання.
Возвеличуйте й надалі українську вищу школу, зміцнюйте її традиції і гуманістичні цінності.
Зі святом вас!