Старт проєкту «TEAM BUILDING»

Соціально-психологічна служба ІДГУ запустила новий проєкт – цикл тренінгів з командоутворення (teambuilding).

Першими «ластівками» стали студенти-першокурсники 16 групи педагогічного факультету. Зустріч відбулася 21 лютого 2020 року.

Спільно із керівником студентської служби Вікторією Манітою студенти виконували вправи, спрямовані на знайомство та колективну взаємодію в команді.

Фахівець із соціально-психологічної служби ІДГУ Жоха С.П. спланувала роботу з урахуванням довіри та позитивного психологічного клімату в академічній групі, що викликало у студентів особливий інтерес.

Як виявилося, вміння довіряти – важливий особистий та груповий процес.

Також активну участь у тренінгу взяла  доцент кафедри загальної педагогіки, дошкільної, початкової  та спеціальної освіти Боднар Н.М.

По завершенні зустрічі всі зрозуміли, що командоутворення – це глибинний процес, який складається із відповідних етапів, під час проходження яких формуються навички сумісної роботи, де кожний розуміє власну важність і своє місце у групі.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

Жоха С.П., фахівець із
соціально-психологічної служби ІДГУ