Будь з нами! Будь українцем!

29 березня в актовому залі ІДГУ відбувся концерт одеського етно-драйв гурту “Друже Музико”. Склад групи: Максим Трубніков – вокал, гітара; Андрій Назаришин – баян.

 

Гурт «Друже Музико» позиціонує себе як формація українського патріотичного позитиву, сформована в 2009 році у місті Одеса. «Друже Музико» – це вирій почуттів та емоцій, які простягаються від автентичної української музики до сучасного осмисленого українського мистецтва! Пісні, які співали солісти, «Молитва бійця», «Воїн», «Земле моя»,«Будь з нами! Будь українцем!», присвячені українським воїнам.

 

Також гурт висловив  прохання про підтримку петиції щодо створення скверу ім. Василя Сліпака. Як відомо, Василь Сліпак – оперний співак зі світовим ім’ям, який мав успішну кар’єру за кордоном. Він прожив у Франції 19 років, співав у Паризькій національній опері. Коли на сході України розпочались бойові дії, Василь Сліпак став волонтером, а потім поїхав на Донбас добровольцем. Загинув у бою від кулі снайпера 29 червня 2016 року в смт Луганське Донецької області в околицях Донецького аеропорту. Василь Сліпак – герой України, кавалер ордена «За мужність» І ступеня, тому пам’ять такої людини повинна бути увічнена.

 

Наприкінці виступу весь зал заспівав державний гімн України.

 

Такі  заходи є важливими для  виховання свідомих громадян – майбутніх вчителів, поширення проукраїнських настроїв серед неоднорідного етнічного населення регіону.

Світлана Кравченко, фахівець Центру громадянської освіти