Магістри ФУАІД отримали дипломи

15 березня 2018 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам – магістрам денної форми навчання факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності. З’явилася нова генерація дипломованих фахівців, які будуть працювати на благо України.

 

У цьому році успішно завершили навчання і отримали диплом про вищу освіту: 8 магістрів трудового навчання та технологій, технічної та комп’ютерної графіки; 10 магістрів економіки підприємства; 16 магістрів менеджерів з управління навчальним закладом. Варто відмітити, що з 34 випускників дев’ять отримали диплом з відзнакою.

 

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся  ректор ІДГУ, професор Ярослав Валерійович Кічук: «Сьогодні ви, на одній із найважливіших церемоній у вашому житті. І я хочу привітати ваших батьків, рідних і близьких із нею. Бажаю всім нових творчих звершень, мудрих рішень, впевненості у своїх силах та рішучості до дій,  кар’єрного зростання та високих професійних досягнень!»

 

Теплі настанови магістрам і побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації пролунали від декана факультету доцента Вікторії Анатоліївни Мізюк: «Нехай диплом випускника ІДГУ стане для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності».

 

Привітали випускників із важливим у їх житті днем голова атестаційної комісії професор Л. Б. Куліненко, завідувач кафедри управління підприємницькою та туристичною діяльністю доцент Л. М. Сорока, куратор групи О. М. Букатова, куратор академічної мобільності доцент О. І. Яковенко.

 

Слова подяки пролунали від магістра спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», володарки «червоного» диплому А. Калиманової, магістрів спеціальності «Менеджмент» М. Топалова, Є. Абросимова, Г. Захарова, К. Малайрева, а також магістрів спеціальності 74 групи.

 

Після привітань усі випускники прийняли Клятву студента-випускника 2018 року. На згадку про роки навчання в ІДГУ, випускники отримали значки із логотипом ФУАІД та фірмові блокноти. Кульмінацією свята стала церемонія прощання із студентськими роками – кожен студент випустив у небо кульки студентського життя.

 

Побажаємо випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття!

Світлана Кравченко, фахівець Центру громадянської освіти ІДГУ