День програміста в ІДГУ

На факультеті управління, адміністрування та  інформаційної  діяльності ІДГУ було проведено «3D» марафон – виховний захід, присвячений Дню програміста.

 

Студентська рада факультету та студенти 4 курсу спеціальності «Інформатика» на чолі з викладачем кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Дмитрієвою М.В. підготували цікаву програму для студентів молодших курсів.

 

У перший день марафону під назвою «Науковий батл» студенти, проаналізувавши нові технології в різних сферах діяльності, підготували доповіді, які супроводжувалися відеоматеріалами та викликали зацікавленість.

 

На другий день «3D» марафону проводився виховний захід під назвою «Битва титанів», у якому брали участь дві команди спеціальностей «Інформатика» та «Технологічна освіта». Студенти  змагалися у конкурсах, присвячених Дню програміста. Інформатики, отримали перемогу, але з незначною перевагою.

 

256-й день кожного року вважається Днем програміста, а в цьому році він святкується 13 вересня. Тому саме в цей день було організовано «Брейн-ринг» для студентів 1 курсу й випускників ЗОШ № 2 м. Ізмаїл. Конкурси були спрямовані на розвиток уважності, мислення. Перемогу отримали  випускники ЗОШ № 2.

 

Дуже сподіваємося, що святкування Дня програміста на факультеті управління, адміністрування та інформаційної діяльності в такому масштабі залишило приємні враження й буде мати продовження…

 

Дмитрієва М.В.,
викладач кафедри математики,
інформатики та інформаційної діяльності