Команда студенток ІДГУ серед кращих спортсменів Ізмаїла

8 вересня у великому залі засідань Ізмаїльської міської ради з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулося традиційне урочисте відзначення кращих спортсменів і спортивних команд міста Ізмаїл, а також керівників організацій, закладів і підприємств, які протягом року приділяли велику увагу розвитку фізкультурного руху.

Приємно, що серед нагороджених були і представники Ізмаїльського державного гуманітарного університету.  Так, кубком і дипломом відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Ізмаїльської міської ради була відзначена команда дівчат за перше місце в Універсіаді 2016-2017 навчального року серед навчальних закладів міста Ізмаїл. І зараз колекція нагород ІДГУ поповнилася ще одним кубком. Команда студентів – юнаків трохи не дотягнула до призового місця й посіла в загальному заліку 4 місце серед дев’яти команд.

Крім того, на урочистому заході грамотою міського голови за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, багаторічну сумлінну працю була відзначена завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури Світлана Борисівна Фурдуй.

Вітаємо спортсменів зі святом і бажаємо нових перемог у змаганнях.

Валерій Пейков,
викладач кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки та фізичної культури