Соціально-психологічна служба Ізмаїльського державного гуманітарного університету провела низку заходів, приурочених до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПСИХОЛОГА:
19.04.2017 р. – взяла участь у СЕМІНАРІ–КРУГЛОМУ СТОЛІ «Психологічний супровід освіти в управлінському вузі», який відбувся на базі Придунайської філії МАУП зі студентами ІДГУ 31 групи ФУФСН, котрі навчаються спеціальності «Практична психологія».
21.04.2017 р. – організувала ТРЕНІНГ З КРЕАТИВНОСТІ для студентів 1-4 курсів Придунайської філії МАУП спеціальності «Психологія, правознавство та економіка». Тренінг підготували та провели студенти 2 курсу 21 групи ФУФСН ІДГУ (спеціальність «Практична психологія») Корся Валентина і Фурніка Олена. За відгуками, навіть викладачі відзначають важливість таких видів роботи, що сприяють розвитку професійного мислення студентів різних спеціальностей.

25.04.2017 р. – взяла участь у СВЯТКОВОМУ ЗАСІДАННІ ПСИХОЛОГІЧНОГО КЛУБУ, присвяченому тижню психології в ІДГУ, зі студентами 1-4 курсів факультету іноземних мов, педагогічного факультету та ФУФСН. Були обговорені актуальні проблеми сучасної практичної психології. Активні дискусії точилися навколо тем «Довіра» (Карайванська Ганна, 21 група ФУФСН), «Біль» (Фурніка Олена, 21 група ФУФСН), «Самотність» (Корся Валетина, 21 група ФУФСН), «Страждання» (Рошкан Руслан, 31 група ФУФСН). Була проведена експрес-діагностика рівня показників з актуальних психологічних проблем студентства (рівень довіри/ недовіри, самотності, страждання та ін.). Студенти ознайомилися з різними техніками роботи з почуттями, зокрема довірою. Були апробовані деякі засоби на зняття м’язової напруги, а вправа «ХулаХуп» викликала бурні оплески, коли всі присутні танцювали рок-н-рол.

Окрім задоволення, яке отримали студенти, вони зробили висновки, що «довіряти необхідно більше», «самотніх людей більше, ніж я думав, з цим треба щось робити», «страждання може ще й сприяти особистісному зростанню».

26.04.2017 р. – провела ТРЕНІНГ З КРЕАТИВНОСТІ для студентів 1-3 курсів ФУФСН та факультету іноземних мов. Підготували цей тренінг студенти 21 групи ФУФСН Корся Валентина і Фурніка Олена. Студенти не лише отримали задоволення, дізналися про власні креативні процеси, змогли їх продіагностувати, апробувати деякі техніки розвитку креативного мислення, але й відзначили покращення міжособистісних відносин як у групі, так і між студентами інших груп, що взяли участь у тренінгу.

27.04. 2017 р. – взяла участь у засіданні КРУГЛОГО СТОЛУ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ІДГУ, присвяченого актуальним проблемам загальної та практичної психології.

28.04. 2017 р. – організувала ТРЕНІНГ ЛІДЕРСТВА ТА ГРУПОВОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ, підготовлений студентами 2 курсу Тарасенко Вікторією та Кучерявенко Кристиною (спеціальність «Практична психологія») Придунайської філії  МАУП зі студентами 1-3 курсів педагогічного, філологічного і факультету іноземних мов ІДГУ.

Студенти виявили рівні групової конформності, дізналися про своїх формальних та неформальних групових лідерів, виявили  ступінь  згуртованості при вирішенні групових завдань. Цікавим було те, що це зовсім новий досвід, коли студенти інших ВНЗ проводять таку роботу. Адже виникає можливість ознайомитися з іншими стилями роботи з групою, побачити рівень теоретичної та практичної підготовки студентів різних вищих навчальних закладів. Студенти помітили, що такий досвід сприяє посиленню міжособистісних зв’язків не лише між студентами одного вишу в межах власної групи та між групами в межах одного навчального закладу, але й додатково між студентами інших ВНЗ.