Щоденна Всеукраїнська газета «День» завітала до ІДГУ

26 березня в коференц-залі ІДГУ відбулась зустріч з журналістом газети «День» Сергієм Лащенко, яка була організована фахівцями Центру громадянської освіти ІДГУ.

 

Назва «Від куточка до куточка ми єдина Україна» дуже символічна, враховуючи наш багатонаціональний регіон.
На зустріч із журналістом були запрошенні студенти педагогічного факультету, факультету іноземних мов, студенти Ізмаїльського медичного училища, а також громадські активісти, представники ЗМІ.

 

Темою зустрічі стало обговорення питань щодо сучасних проблем у державі та європейського розвитку України в цілому.

 

Сергій Лащенко зі Львова, за фахом лісник, наштовхнув  на думку, що спочатку треба виростити єдиний український народ, зберегти його. Бажання лісника зберегти ліси в рідних Карпатах перевтілилось у прагнення зберегти та об’єднати власний народ. Так у минулому лісник розпочав журналістську діяльність. Адже найліпшим способом об’єднання всіх українців є розповсюдження інформації через пресу, мас-медіа та безпосереднє спілкування рідною українською мовою.

 

Журналіст розповів про свою діяльність, про ставлення громадян Сходу та Заходу України один до одного, війну на Донбасі, власні міркування про майбутнє України. Студенти ставили запитання, висловлювали свої думки. «Для того, щоб життя в Україні змінилось, змінюватись має кожен з нас. Необхідно брати на себе відповідальність, навчитися висловлювати і відстоювати свою власну позицію, а також навчитись довіряти і бути справедливими. Щоб здійснити реформи в Україні, необхідно перемогти самих себе», – наголосила студентка Ольга Урсол.

 

Доля до долі, як перлину до перлини, збирає Сергій Лащенко у єдине намисто українців на проблемних територіях нашої землі, щоб об’єднати в міцну Соборну державу. Він наполегливо розшукує скрізь справжніх українців і немовби запрошує: «Гайда у наше патріотичне коло. Адже Україна у нас одна!».

 

Центром громадянської освіти була розгорнута виставка літератури про духовне відродження, європейський розвиток України. Студенти мали змогу ознайомитися з примірниками газети “День”, в яких висвітлюются події, що відбуваються нині у державі.

Світлана Кравченко, фахівець Центру громадянської освіти