Регіональний тренінг вчителів англійської мови

23-24 березня в Одесі на базі Південного педагогічного університету ім. Ушинського пройшов семінар у рамках програми «ELT Regional Access Training», організований Державним департаментом США. У даному тренінгу приймали участь вчителі та викладачі англійської мови з Одеси, Херсона, Вінниці, Миколаєва та Ізмаїла. Ізмаїльський державний гуманітарний університет був представлений викладачами кафедри англійської мови та перекладу Шикиринською О. Б. та Шиляєвою Т. В.

 

Завданням тренінгу був обмін досвідом щодо використання нових методик викладання англійської мови, підвищення зацікавленості  учнів та студентів до занять, застосування новітніх технологій у процесі навчання.

 

Протягом дводенного тренінгу вчителі та викладачі отримали можливість познайомитися з методом мозкового штурму як способу залучення у роботу та таксономією Блума як ієрархією розумових процесів. Учасникам семінару також були запропоновані новітні методи навчання граматики і лексики англійської мови шляхом використання сучасних новітніх технологій  та інтернет-ресурсів. Слід також відзначити запропоновану різноманітність оцінювання знань та умінь учнів і студентів у процесі навчання. Під час семінару були представлені доповіді керівника Одеського відділення Access Teacher Training Джоуі Фордайс (Joey Fordyce) та інших висококваліфікованих вчителів.

 

Учасники семінару мали можливість поставити  будь-яке питання  та отримати вичерпну відповідь. Завдання тренінгу були розкриті в повному обсязі, а його результати надали поштовх до подальшої успішної викладацької діяльності.

Шикиринська О. Б. ,  ШиляєваТ. В.,
викладачі кафедри англійської мови та перекладу