Майстер-клас для студентів французького відділення кафедри романо-германської філології

Підтримка та полегшення співпраці між середніми освітніми закладами та вищою школою є одним з пріоритетних напрямків роботи кафедри романо-германської філології.

 

11 жовтня 2017 року у рамках практичного забезпечення вищеозначеного напрямку у мультимедійному кабінеті французької мови для студентів французького відділення кафедри романо-германської філології відбувся майстер-клас, який проводив учитель-методист загальноосвітньої школи с. Лиманське А.С. Ткач. Тема заходу: «Формування критичного мислення учнів на уроках французької мови».

 

А.С. Ткач на прикладі уроків французької мови для учнів 6 й 9 класів обґрунтовано та цікаво показав засоби активізації та розширення мовних і мовленнєвих вмінь та навичок учнів, удосконалення навичок письма, техніки читання та перекладу, тощо. Мета всіх цих педагогічних прийомів – формування критичного мислення учня, що є необхідною складовою для формування комунікативних та соціокультурних компетенцій особистості.

 

Студентам – майбутнім вчителям було також продемонстровано практичне використання сучасних методів та тенденцій в інтенсифікації процесу вивчення французької мови, застосування мультимедійних технологій на уроці французької мови.

 

Майстер-клас, проведений А.С. Ткачем, переконливо довів, що професіоналізм учителя, його вміння створити на уроках ситуації захвату від навчального матеріалу, відіграють суттєві роль у формуванні мотивації учня, а також його позитивного ставлення до навчання французької мови.