Кафедра романо-германської філології посилила профорієнтаційну роботу із випускниками ЗОШ регіону

З метою формування контингенту студентів з числа професійно орієнтованої молоді викладачами кафедри романо-германської філології були проведені інформаційні заходи щодо висвітлення умов прийому абітурієнтів на спеціальності кафедри.

 

Основне завдання профорієнтаційної роботи – забезпечення належного рівня інформації про спеціальності, які надає кафедра романо-германської філології для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр».
Розроблено нові рекламні матеріали, які містять повну та об’єктивну інформацію про кафедру романо-германської філології та дають можливість вступникам краще обміркувати переваги вступу. Ознайомитись з буклетами можна за посиланнями:

 

Для більш активного залучення абітурієнтів за спеціальністю 035 Романські мови та літератури (переклад включно) та за спеціальністю 014 Середня освіта «Мова і література (французька, румунська) викладачами кафедри романо-германської філології (Шевчук В.Д., Кудіновою О.І., Головановою О.М. разом із завідувачем кафедри Радкіною В.Ф.) була проведена профорієнтаційна робота у 14 загальноосвітніх школах регіону: Ренійський район – с. Новосільське, с. Орлівка, с. Долинське, с. Лиманське, м. Рені – ЗОШ №1 та ЗОШ №4; Ізмаїльський район – с. Озерне, с. Утконосівка, с. Кислиця, с. Першотравневе, с. Кам’янка, м. Ізмаїл – ЗОШ №8, ЗОШ №11, №14. З метою висвітлення умов вступу на вищезазначені спеціальності викладачі кафедри взяли участь у батьківських зборах в ЗОШ №8 м.Ізмаїл та в ЗОШ с. Каменка та с. Лиманське.

 

Зустрічі викладачів кафедри з учнями шкіл дозволяють відповісти на численні питання випускників, зацікавити їх яскравими прикладами майбутньої професії, можливістю отримання паралельно другої вищої освіти та диплома Європейського зразка, ознайомити з історією університету та кафедри, їх традиціями та досягненнями, основними напрямками діяльності кафедри романо-германської філології.

 

Профорієнтаційна діяльність кафедри романо-германської філології проводиться комплексно. Була налагоджена співпраця із загальноосвітніми навчальними закладами, зокрема в бесідах з директорами шкіл було отримане усне погодження на введення французької мови як другої іноземної згідно Закону України «Про освіту». З метою популяризації вищезазначеної європейської мови викладачами кафедри романо-германської філології організовується свято шкільних французьких театрів. До участі у цьому захоплюючому та неординарному заході запрошуються учні шкіл регіону з театральними виставами на французькій мові. Профорієнтаційна робота також представлена «Днями відкритих дверей університету», які проводяться щомісяця з метою організації зустрічей випускників шкіл та адміністрації ВНЗ, викладачів.

 

Вся вищезазначена інформація для майбутніх абітурієнтів пропонується на сторінці Вступ до ІДГУ та на сторінці кафедри романо-германської філології.