Наукове свято на факультеті української філології

12 березня на факультеті української філології та соціальних наук сталося наукове свято – урочисте вручення дипломів магістра студентам денної та заочної форм навчання. Після успішного складання іспитів з підсумкової атестації та захисту кваліфікаційних робіт факультет випустив фахівців з української філології та історії. У цьому році диплом магістра отримали 23 студенти, з них – 9 з відзнакою.

 

З вітальним словом виступили ректор Ізмаїльського державного гуманітарного університету професор Кічук Я. В., голови комісій з підсумкової атестації – професор Циганенко Л. Ф., професор Колесников А. О. Перш ніж вручити дипломи випускникам, декан факультету Чорна Л. В. звернулася до студентів зі щирими побажаннями гарної долі. Після чого відбулося вручення дипломів магістрам.

 

До вітання керівництва долучились студенти університету, які підготували творчі подарунки – пісні у власному виконанні. Серед численних гостей особливо теплу та невимушену атмосферу створили близькі та рідні випускників.

 

Урочисте дійство завершилось виконанням студентського гімну «Гаудеамус».

Усім випускникам бажаємо кар’єрного росту, успіхів у подальшій професійній діяльності, натхнення та невичерпної енергії.

Студентська рада факультету української філології та соціальних наук