Студенти-психологи прийняли участь в інтерактивному заході «Чорний птах гіркої пам’яті»

Є в історії нашої України чорні сторінки, про які навіть згадувати не хочеться, але потрібно. Однією з таких сторінок є голодомор 1932-1933 років.

 

25 листопада – сумний день поминання жертв голодомору. В рамках цієї пам’ятної дати  в Ізмаїльському історичному музеї ім. О.В. Суворова пройшов інтерактивний захід «Чорний птах гіркої пам’яті», учасниками якого стали студенти-психологи  І курсу  факультету української філології і соціальних наук (під керівництвом викладачів кафедри загальної та практичної психології  І.С. Мазохи та Л.О. Прокоф’євої).

 

В ХХ столітті Україна пережила три голодомори, а саме 1921-1923 рр., 1932-1933 р.р. та 1946-1947 р.р. Про ці трагічні часи розповіла молодший науковий співробітник музею М. Сьоміна. Її розповідь була заснована на народній книзі-меморіалі «Голод 1946-1947 р.р.». З болем у серці студенти слухали про ті страшні часи та уявляли жахливі картини.

 

Присутні на даному інтерактивному заході вшанували пам’ять всіх жертв голодомору хвилиною мовчання. Вшановуючи минуле – ми будуємо майбутнє!

 

Прокоф’єва Л.О.
викладач кафедри загальної та практичної психології