Навчальні і творчі успіхи студентів спеціальностей “Початкова освіта” та “Дошкільна освіта”

15 листопада в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті в конференц-залі відбувся семінар-практикум для студентів різних курсів педагогічного факультету «Застосування диференційованого підходу в педагогічній співпраці соціономістів із батьками в умовах вітчизняних і зарубіжних закладів дошкільної освіти». Цей захід пройшов під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Олени Олександрівни Білої та студентки-магістрантки Ірини Латаковської. На семінарі-практикумі студенти, поділені на групи, підготували виступи за темами: «Інноваційний досвід педагогічної співпраці соціономістів із батьками дітей раннього дошкільного віку», «Педагогічний екскурс інноваційної практики творчої взаємодії персоналу ДНЗ із батьками дітей середнього дошкільного віку»,  «Калейдоскоп педагогічних інновацій у ракурсі співпраці фахівців-соціономістів із батьками дітей старшого дошкільного віку», «Впровадження в ДНЗ освітньо-просвітницьких програм для батьків дітей із особливостями в розвитку»,  «Творчий внесок вітчизняних і зарубіжних педагогів щодо організації активного дозвілля батьків і дітей у масових заходах в ДНЗ».

 

Всі виступи команд проводилися з демонстрацією групових тематичних портфоліо (роздруковані інформаційні, методичні та наочні відеоматеріали). В роботі семінару взяли участь декан педагогічного факультету, професор  Надія Василівна Кічук, завідуюча кафедри загальної педагогіки, дошкільної та спеціальної освіти доцент Дарина Георгіївна Іванова.

 

В той же день в ІДГУ відбулася творча зустріч студентів у форматі відкритий мікрофон: «Залишайся студентом назавжди». На зустрічі були присутні  представники 14, 24, 44 академічних груп (спеціальність «початкова освіта») та 36 групи («дошкільна освіта»). Організували захід кандидат педагогічних наук  Надія Василівна Граматик та кандидат педагогічних наук Юлія Володимирівна Холостенко. Також були запрошені заступник декана педагогічного факультету доцент Лариса Дмитрівна Банкул, кандидат педагогічних наук та доцент Світлана Дмитрівна Пенькова.

 

Під час заходу студенти ділилися досвідом навчання, розповідали про цікаві моменти свого життя. У ролі ведучих виступили студентки 36 групи Ірина Чумаченко та Вікторія Слободниченко. Творчу частину зустрічі прикрасили студентки третього і другого курсів музичного відділення Евгенія Драхня з іспанською піснею, Вікторія Катриченко з віршем «Я помню время» та Вікторія Руденко з піснею про університет.

 

Волчанова Ганна,
студентка 36 групи педагогічного факультету