ІДГУ поліпшує якість наукових публікацій з Unicheck

Якісні наукові публікації – складова загального рейтингу навчального закладу, що впливає на його популярність серед абітурієнтів і значимість у системі освіти України та світу. Саме тому Ізмаїльський державний гуманітарний університет вирішив брати участь у соціальному проекті, який ініційовано командою Unicheck. Його мета – підтримати наукові університетські видання.

Отже, упродовж 2017/18 навчального року всі наукові видання ІДГУ будуть безкоштовно перевірятися на ознаки плагіату за допомогою Unicheck.

Unicheck – це сервіс із перевірки робіт на ознаки плагіату, який вчасно надає технічну підтримку своїм користувачам та може адаптувати систему відповідно до потреб навчальних закладів.

Створений українськими розробниками у 2014, він може використовуватись онлайн або інтегруватися з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них – Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються понад 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.

Які переваги має сервіс? Серед найвагоміших – зручний функціонал; можливість порівнювати роботи з інтернет-джерелами, власною академічною базою закладу й усіма документами в його обліковому записі; здійснення пошуку в роботах, написаних українською, англійською, французькою та багатьма іншими мовами.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитися за посиланням https://ua.unicheck.com/for-education/.

З будь-яких питань щодо Unicheck, будь ласка, звертайтеся за адресами info@unicheck.com або sales@unicheck.com.

Стежте за новинам на сторінці Unicheck у Facebook https://www.facebook.com/UnicheckUa/.