Всеукраїнський день інформатика

14 лютого в Україні святкують не тільки День закоханих, а і Всеукраїнський день інформатика.

 

На честь свята у рамках угод про співпрацю між закладами освіти 17 лютого 2021 року було проведено онлайн конкурс «Кмітливий інформатик», в якому взяли участь студенти 1-го курсу факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності ІДГУ, учні закладу загальної середньої освіти № 10 м. Ізмаїл, Матроського та Кам’янського ЗЗСО Ізмаїльського району, які підключалися з мобільних телефонів або комп’ютерів з метою розв’язування поставлених перед ними завдань. Всього нараховувалося 47 осіб.

 

Організаторами заходу стали: декан факультету, к.пед.н., доц. Мізюк В.А., викладачі кафедри математики, інформатики та інформаційної діяльності Абросімов Є.О. і Дмитрієва М.В., студентський актив факультету. Учасники заходу мали змогу проходити онлайн завдання, перевіряючи свої знання та вміння в області інформатики.

 

Формою проведення заходу було онлайн середовище  Kahoot.

 

До останнього не можна було передбачити переможця у змаганні, поки усі спроби учасників не були завершені. Несподіваним результатам раділи заклади загальної середньої освіти: 1 місце – Матроський ЗЗСО, 2-3-4 місця – Кам’янський ЗЗСО, 5 місце – ЗЗСО № 10.

 

Переможці конкурсу отримали  грамоти та солодкі подарунки.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!