З Днем фізичної культури і спорту України

Кафедра фізичної культури, біології та основ здоров’я Ізмаїльського державного гуманітарного університету з гордістю та надзвичайною повагою вітає з Днем фізичної культури і спорту України всіх професійних спортсменів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, тренерів та тих, хто просто веде здоровий спосіб життя!

 

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він гартує тіло та зміцнює дух, вчить ставити великі цілі й наполегливо йти до них, сповнює невичерпним оптимізмом та життєдайною енергією.

 

Кафедра протягом багатьох років готує і виховує вчителів та тренерів фізичної культури. Наші студенти-спортсмени відомі далеко за межами області та України. Вони зберігають і примножують славні традиції спорту, підвищують свою професійну кваліфікацію та здобувають перемоги, примножують славу та зміцнюють авторитет нашого університету.

 

Приємно, що молоде покоління нинішніх  студентів: Азирова Олена, Куємжи Дмитро, Захарєєв Юрій, Казанжи Георгій, Карамаврова Валентина, Молодан Максим, Соколова Олександра, Мандриця Сергій, Росоха Данило –прийняло естафету спортивної слави від випускників, відомих спортсменів, Новікової Ольги, Говорової Олени, Чистякової Галини.

 

Ми впевнені, що з кожним роком кількість прихильників спорту зростатиме, адже здорове суспільство – це запорука впевненого майбутнього нашої нації.

 

З нагоди свята бажаємо викладачам, тренерам та їх вихованцям-спортсменам, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових професійних і спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

 

Нехай наші здобутки будуть поштовхом для массового розвитку фізичної культури і спорту, взірцем для нового покоління. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя.

Зі святом!

Баштовенко О.А., в.о. завідувача кафедри
фізичної культури, біології та основ здоров’я