Курси підвищення кваліфікації «Використання сервісів Google для організації і підтримки електронного навчального курсу»

Шановні педагоги!

За проханням педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти оголошується набір слухачів (друга група) за програмою підвищення кваліфікації «Використання сервісів Google для організації і підтримки електронного навчального курсу».

Період навчання: 25 – 30.09.2020 р.

Форма навчання: змішане навчання.

 

Зареєструватися  можна за посиланням: https://forms.gle/Q7tyexNvVvsAsC1LA

Види занять: онлайн зустрічі (середовище Zoom), самостійна робота з електронними матеріалами (середовище LMS Moodle ІДГУ), індивідуальні консультації, проектна робота.

 

Анотація змісту програми: 

Сучасні тенденції розвитку технологій навчання. Інформаційно-освітнє середовище педагога. Google ClassRoom – середовище для організації дистанційного / змішаного навчання та його супроводу. Диск Google. Сервіси для створення анкет і опитувань. Сервіси для обміну миттєвими повідомленнями: Telegram, Viber, WhatsApp. Організація груп для спілкування. Сервіси для проведення відео трансляцій в режимі реального часу. Конструювання інтерактивних вправ засобами Інтернет-сервісів.

 

По закінченню курсів та захисту проектної роботи видається сертифікат про підвищення кваліфікації з загальною кількістю 30 годин (1 кредит).

Подача заявки за посиланням https://forms.gle/Q7tyexNvVvsAsC1LA.

 

Докладніше в інформаційному листі.

 

Тел. для довідок:

096-57-95-848 (Вікторія Мізюк)

066-85-02-361 (Марина Дмитрієва)

093-79-28-206 (Євгеній Абросімов)