«Від поклику до професії»: студенти ІДГУ – учасники Всеукраїнської виставки

З 11 липня по 30 серпня 2019 року в залах Дніпропетровської організації  Національної спілки художників України проходила ІІ Всеукраїнська художня виставка сучасних дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів України І – ІV рівнів акредитації за напрямом підготовки: «Образотворче, художньо-прикладне мистецтво та реставрація» під назвою «Від поклику до професії».  Ідея виставки – презентувати дипломні роботи студентів вищих навчальних закладів, що дають путівку в життя майбутнім майстрам образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Представлена експозиція включала композиції з різних регіонів України, що дозволило відтворити багатогранну палітру різних художніх шкіл та навчальних систем професійної освіти.

 

Найбільш великим за значенням й кількістю представленого матеріалу був живописний розділ експозиції.  До участі у виставці серед претендентів зі всієї України компетентне журі відібрало кілька робіт студентів педагогічного факультету ІДГУ відділення «Образотворче мистецтво».

Це Арабаджи Тетяна Сергіївна з роботою «Полудник у старого дуба» (2018), керівник диплому  Кара О.Д. і Крючкова Яна Ігорівна «Бессарабська дівчина» (2019), керівник диплому Кара О.Д.

 

Серйозність виставки, бажання підтримати її престиж, спонукало виставкове журі відзначити її учасників дипломами і рекомендаціями до вступу в Молодіжне об’єднання Спілки художників України, що для молодого фахівця, який стає на шлях творчої самостійності в складному світі сучасного мистецтва, є хорошою моральною підтримкою. На думку Заслуженого робітника культури України, мистецтвознавця Людмили Тверської: «Проведення всеукраїнської виставки дипломних проектів свідчить, що мистецтво, пробиваючись крізь нетрі життєвих та політичних негараздів завжди виходило переможцем. Про це говорить вся його історія!».

 

Вітаємо наших дівчат та їх керівника з перемогою!!!!  Бажаємо їм творчого натхнення, досягнення нових вершин і професіоналізму на обраному життєвому шляху!!!

проф. Лілія Циганенко,
проректор з наукової роботи ІДГУ