Представники факультету іноземних мов взяли участь у міжнародному форумі

У неділю, 3 лютого, в Одесі проходив V Щорічний міжнародний форум вчителів англійської мови. В цьому році в його роботі взяли участь викладачі кафедри англійської мови та перекладу Тетяна Шиляєва та Іоланта Діджюліте, а також ментор викладання англійської за СОУП-методикою, випускник факультету іноземних мов Юрій Берлінський.

 

Організатором форуму виступила компанія «Alekom. Education abroad» під патронатом Міністерства освіти і науки України.

 

Метою роботи форуму став міжнародний обмін досвідом у навчально-методичній сфері викладання іноземних мов.

 

 

Серед міжнародних партнерів, завдяки яким були проведені лекції та майстер-класи цього заходу, варто відзначити Steven Harris (BSC), Matthew Hird (Oxford International), Emiliano Garonzi (UKLS), Keith Mayer (AHLI), Thomas Gand (GlobalExam), Stefan Schenck (Humboldt Institut), Michael Agema (Georgian College) та інші представники передових світових освітніх установ.

 

За 8 годин інтенсивної роботи ізмаїльській делегації вдалося не тільки перейняти досвід в методиці викладання іноземних мов, а й обзавестися корисними контактами, які можуть бути використані факультетом іноземних мов для міжнародного партнерства та співпраці. Отримані знання були підтверджені сертифікатом відповідності міжнародного зразка.