25 травня кафедра музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ провела презентацію збірки пісень на вірші відомої ізмаїльської поетеси Т.Кібкало «Весна на Дунаї».

У цьому творчому проекті взяли участь студенти 2 курсу педагогічного факультету В.Катриченко, І.Фуфаєв, О.Галкіна, які створили пісні на вірші Т.Кібкало з гітарним та фортепіанним виконанням, а також доценти кафедри О.Затинченко і О.Бухнієва. Крім музичних та літературних текстів, проект містить чудові образотворчі роботи художників кафедри музичного та образотворчого мистецтв доцентів І.Пастиря та О.Кари, старших викладачів І.Шишмана і В.Корінька.

Відкрила презентацію декан педагогічного факультету професор Н.В.Кічук, яка висловила думку про те, що цей проект виходить за рамки кафедри, факультету та вишу, оскільки має велику значимість у нашому дуже складному сьогоденні.

Загалом, ця збірка стала інтегрованим твором різних видів мистецтв – поезії, музики і художнього мистецтва. Літературним редактором збірки виступила професор кафедри української мови та літератури ІДГУ Г.Б.Райбедюк, музичним упорядником – доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв О.А.Бухнієва. Збірку підготовлено на честь 80-річчя знаного композитора нашої сучасності – О.М.Затинченка.

фото: Юрій Берлінський
джерело: “The Izmail Times”