5 травня для випускників п’ятого курсу педагогічного факультету пролунав останній дзвоник. Традиційно ця подія відбулась у вигляді яскравої концертної програми, де головними учасниками стали самі студенти. В призначений час в актовому залі ІДГУ зібралися представники деканату, викладачі педагогічного факультету, студенти та гості вишу.

Після чудового вальсу у виконанні дівчат з танцювального ансамблю ІДГУ під керівництвом викладача кафедри музичного і образотворчого мистецтв Діни Сарвилової вітальні слова на адресу винуватців урочистостей промовила декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Надія Василівна Кічук. Вона підкреслила, що випуск п’ятого курсу в університеті відбувається в останній раз, оскільки надалі підготовка фахівців з освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» в Україні припиняється, а всім, хто подолав цей довгий шлях до омріяного диплому, побажала успішної реалізації себе в трудовому житті.

Далі почергово на сцену виходили студенти-п’ятикурсники всіх груп факультету. Вони у різний спосіб розповідали про те, як пройшли їх студентські роки і як опановували свої спеціальності. Художники (551 група), музиканти (552 група), соціальні педагоги (51 група), фізкультурники (52 група) і фахівці з навчальної освіти (541, 542, 543, 544 групи) виходили на сцену, демонстрували фото і відеоматеріали на екрані, співали, читали поетичні рядки, вручали квіти і подарунки та просто душевно дякували викладачам за навчання, виховання і настанови.

Яскравості й професіоналізму святу додали виступи вокального ансамблю ІДГУ «Чарівниця» під керівництвом Людмили Чеботар, хореографічні постановки клубу спортивно-естрадного танцю «Конфетті» (керівник – Олена Андрєєва), народного ансамблю танцю «Тинереця» с. Озерне Ізмаїльського району (керівник – Іван Марку), клубу бально-спортивного танцю «Dream danse» (керівник – Вікторія Чмига). Свої пісні присутнім подарували студентки педагогічного факультету Альона Дімова і Євгенія Морошану, вокальний дует студенток 1 курсу Міхаели Михай і Вікторії Руденко.

А сам останній дзвоник для випускників пролунав у руках заступника декана педагогічного факультету доцента кафедри музичного і образотворчого мистецтв Лариси Дмитрівни Банкул.

В добрий час, випускники! Успіхів і великих досягнень у житті!

Валерій Пейков,
викладач кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки і фізичної культури