Завершується весна. Добігає кінця навчальний рік. У більшості студентів ІДГУ ще тривають заняття. Але є і ті, хто в процесі навчання вже вийшов на фінішну пряму. Для четвертокурсників на їх шляху до омріяного диплому за кваліфікаційним рівнем «бакалавр» майже все позаду. Так, ще є залікова сесія, чекають серйозні іспити перед підсумковою атестацією. Але про те, що відчитані лекції, відпрацьовані практичні завдання, пройдена виробнича практика студентів-випускників останній дзвоник уже сповістив.

За традицією свято останнього дзвоника на педагогічному факультеті університету відбувається урочисто і яскраво. 16 травня актовий зал головного корпусу ІДГУ знову збирав велику аудиторію. Керівництво університету і деканату, викладачі факультету, студенти молодших курсів та запрошені гості зустрічали випускників. Зібравшись разом, велика когорта майбутніх педагогів під звуки маршу й оплески присутніх увійшла до залу і ледве розмістилася перед сценою. Саме тут звучали вітання з останніми досягненнями від ректора ІДГУ доктора педагогічних наук, професора Я. В. Кічука, а також напутні слова декана педагогічного факультету доктора педагогічних наук, професора Н. В. Кічук.

Далі черга виплескувати емоції, дякувати за науку і виховання, вручати квіти і подарунки перейшла до винуватців свята. Як завжди, це було щиро, зворушливо, цікаво, різнобарвно. Майбутні соціальні педагоги (41 гр.), фахівці дошкільної освіти (46 гр.) та інтернатних закладів (442 гр.), учителі фізичної культури (42 гр.) і початкових класів (441), викладачі музики (452 гр.), хореографії (443 гр.) та образотворчого мистецтва (451 гр.) в різний спосіб (піснями, у віршах, демонстрацією фото-слайдів) ділилися враженнями від навчання в університеті протягом чотирьох років. Неодноразово лунали слова вдячності на адресу тих, хто очолює ВНЗ і педагогічний факультет; відзначався внесок в інтелектуальний розвиток студентів, у творче зростання, в розкриття здібностей заступника декана педагогічного факультету доцента кафедри музичного і образотворчого мистецтв Лариси Дмитрівни Банкул, завідувачів кафедр Світлани Борисівни Фурдуй, Дорини Георгіївни Іванової, Жанни Єрофіївни Сироткіної; згадувалися майже всі викладачі факультету, які кваліфіковано, терпляче й  наполегливо передавали випускникам свої знання та досвід.

Насиченою була й концертна частина урочистого заходу. Свої подарунки підготували студенти творчих спеціальностей: випускниця музичного відділення Альона Дімова, студентка 1 курсу Людмила Маврова, вокальний ансамбль «Чарівниця» (художній керівник – Людмила Чеботар). Композицію «Болгарський танець» продемонстрував хореографічний ансамбль ІДГУ (хореограф – Діна Сарвілова). Прикрасили свято гості університету – зразковий ансамбль танцю «Катюша» під керівництвом Діни Щербань, викладач Ізмаїльської дитячої школи мистецтв, баяніст Андрій Доков.

У фіналі свята під виконання Людмилою Мавровою пісні «Бажаю щастя» всі випускники педагогічного факультету вийшли на сцену.  Ну а сам останній дзвоник від заступника декана Л. Д. Банкул був сприйнятий радісними вигуками й гучними аплодисментами.

Нашим випускникам – у добрий час!  Удачі та великих досягнень!

Валерій Пейков,
викладач кафедри соціальної роботи,
соціальної педагогіки і фізичної культури